2024 AĞUSTOS - EYLÜL DE TRANSFER OLACAKLAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2021 yılı eylül yılında başladım tüp bebeğe o bir yılda bir sürü şey yaşandı 2022 yılında eylül ayında transfer oldum ve çok şükür oğlum yanımda uyuyor bu aylar geldikçe hep aklıma gelir yaşadıklarım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın emeklerinin karşılığını versin inşallah

Amin inşallah çok teşekkürler rabbim size bağışlasın yavrunuzu maşallah

Merhaba öncelikle süreciniz hayırlı olsun inşallah her şey gönlünüzce ilerler ben Eylül de transfer olacağım bu ay yumurtalarım toplandı sorularınızı cevaplayabilirim

Merhaba benim de 10 temmuzda yumurta toplandı dondurulup transfer yapılacaktı. Toplamadan 1 hafta sonra adet oldum 2. Adetle yapılacaktı transfer. Ben 13 ağustos gibi bekliyordum ama diğeri bittikten 4 gün sonra yeniden oldum. Niye böyle oldu anlamadım iğnelerden dolayı falan mı ? Hiç bunu yaşayan var mı aranızda meral ettim çünkü 2. Adet genelde hep gecikenleri okudum. Artık bu bitince yeniden diğer adeti bekleyeceğim tahmini transfer eylülün ilk ya da ikinci haftası olur heralde

Merhabalar bende dün transfer hazırlığına başladım 16 Ağustosda da bı aksilik çıkmazsa 3. Gün dondurulmuş çift transfer olacagim Ağustos ve Eylül bizim ayımız olur inşallah
Merhaba amin inşallah bizim ayımız olur benim ilk tüp bebek deneyimim sizi daha önceki topiklerde de görmüştüm neden olumsuz olmuştu sebebi belli mi özel değilse.. belki yardımcı olacağımız fikir vereceğimiz bi konu olur onun için soruyorum

Merhaba öncelikle süreciniz hayırlı olsun inşallah benim de yumurtlarım 24 Temmuz da toplandı 19 yumurtadan 12 si döllendi 5. Gün 4AA kalite 4 tane embriyom donduruldu. Bende 2. Adetle transfer olacağım inşallah yani Eylül ortasını bulacak aynı siz gibi ilk adetim opu sonrası 6. Günde oldu. Diğer adetim de 1 ay sonra olur inşallah yani bu ayın sonunda adet olmam gerekli ve transfer eylül ortasını bulur diye konuştuk doktorumla, sizin durumunuz neden öyle oldu bilmiyorum doktorunuz bunun normal olduğunu söyledi mi görüştünüz mü? İlaçlardan böyle olmuştur dicem ama genelde böyle olan duymadım hepimizin bünyesi farklı belki de ilaçlar sizde böyle etki gösterdi

Çok teşekkür ederim umarım güzel sonuçlar alırızDoktor anormal bir şey demedi hatta kan ultrosan verdim şehir dışındaydım eğer rahim uygunsa başlayacaklardı ama toplamadan kalan foliküller var bu ayla ikisi karışırsa takibi zor olur onlar tamamen atılsın diğer adetle başlayalım dediler. Normalde 13 ağustos gibi olacak ama böyle olunca 25 ağustosu bulacak okul açılmadan yetişsin istiyorduk ama sanırım böyle olunca zor.

Benimde ilk tüp bebek tedavisi normal yolla hiç hamile kalmadım bende pkos eşimde de sperm hareketsizligi var ama çok şükür 28 yumurta toplandi 16 tanesi döllendi 6 tane 3.gun embriyolarim var 16 Ağustosda transfer olucam 2 tane

Sonuçta embriyolarınız donuk. Ne zaman uygunsa size o zaman yaptırabilirsiniz kendinizi sıkmayın stres iyi değil bu süreçte umarım güzel ilerler

İnşallah hayırlısı ile sonuçlanır embriyolarınızın hepsi neden 3. Gün? 5. Güne giden olmamış mı? Benim hepsini 5. Güne bekletmişler. 3. Gün dondurmak istemedik ilerlemeyi görmek istedik dediler. 3. Günden sonra çoğu embriyom kalitesizleşmiş en iyi kalite 4 tane 5. Gün embriyosu dondurmuşlar hiç 3. Günüm yok

Haklısın stresten uzak durmamız lazım ama insan kafasında habire düşünüp duruyor
Her şey ayrı bi stres ne kadar zormuş bu yollardan geçmek, paradan çok psikoloji yoruyo insanı açıkçası ben öyle oldum hep bir adım sonrasını düşünüyo insan acaba ne olacak diye bugün öyle sebepsiz kendi kendine modum düşük mesela

Beşinci güne giden embriyoların tutunma şansı daha yüksekmiş. Benim de üçüncü gün yok. Genelde toplanan ya da döllenen yumurta sayısı çok az ize riske atmayıp üçüncü gün donduruyorlar diye biliyorum

Aynen öyle gerçekten para falan bi süre sonra insanın aklına gelmiyor bile. Her şeyi ince ince düşününce yoruyor akışına bırakabilsek

Ben pko yum. 19 yumurtam toplandı 12 si döllendi ve 5. Güne giden 4 tane 4AA kalite embriyolarım var. Sayı bana biraz az geldi sizce nasıl? Eşim ve doktorum çok iyi diyorlar ne biliyim

Ben pko yum. 19 yumurtam toplandı 12 si döllendi ve 5. Güne giden 4 tane 4AA kalite embriyolarım var. Sayı bana biraz az geldi sizce nasıl? Eşim ve doktorum çok iyi diyorlar ne biliyim
Pcos hastalarında bu durum çok yaşanıyor diye biliyorum. Yumurta sayısı çok oluyor ama beşinci güne giden sayısı ona oranla az oluyor. Ama bence 4 tane az gibi götünde de hepsinin 4aa olması çok iyi bence. Sizinle bir görsel paylaşıyorum. İnceleyin ve içiniz rahat etsin

Eklentiler

• BLASTOCYST-QUALITY-SCORES.png
    36,2 KB · Görüntüleme: 122
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…