2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Antibiyotik içmiştim canım yumurtlamanın 5.6. Günü o daha çok kesiyor diye biliyorum ben ama o etki etti heralde ne bitmez kanmış

Muhtemelen antibiyotik etkiledi herhalde kuzum ya uff bitsin artıkk
Olabilir canım boşver temizlensin iyice Ben antibiyotik kullandığım ay yumurtlamam çok gecikmişti dolayısıyla da adetim çok gecikmişti. Bende de öyle bir etki yaptı mesela:)

Olabilir canım boşver temizlensin iyice Ben antibiyotik kullandığım ay yumurtlamam çok gecikmişti dolayısıyla da adetim çok gecikmişti. Bende de öyle bir etki yaptı mesela:)
Benim de bir gün erken geldi. Herkese farklı etki ediyor herhalde aynen temizlensin ya uff

beezuus çok sevindim tebrik ederim seni bayadır takip ediyordum inşallah sağlıkla gelsin canımmm
G guzelseylerolsun ben çizgi gördüm senin testinde 2 güne tekrarlarsan netleşir diye düşünüyorum
Benim de regle 2 gün kaldı ama hiç bir belirtim yok kızlar belirtiniz olduysa yazar mısınız?
2 gün önce de testim geleceğim kadar parlak bir beyazdı

benim de iki gün önce bembeyazdııı bugün farklı marka yaptım ama o da hep yalancı pozitif çıkartıyormuş kasık ve bacak ağrısından başka belirtim yok canımm

Canim benim cok tesekkur ederiiim insallah insallah ben de senden guzel haberler bekliyorum dualarimdasiiin

Hep derim ovulasyon Stres işi.. kime dediysem eninde sonunda bıraktı bir şekilde herkes bana 1 kez yaptığım halde stresyaptıran ovulasyon testlerini doktorum sacma sapan seylerı bırak cope at demişti attığım ay gebeydım (pcoslar için haric) kafa rahat olacak gerçekten

Bende pcos var ben de düzenli yaptığım her ay yumurtlama gördüm, doktor bırak dedi arada meraktan yaptım hep pozitif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…