2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Şu hayatta en çok imrendiğim 2 insan tipi
Hazır cevaplar ve açık sözlüler
Ben de öyleyimdir. Eğer o an cevap vermezsem gider ertesi gün konuşurum Okulun müdürüne de yapıyorum bunu seviyor ama beni arkasından konuşmuyorum sonuçta

Son düzenleme:
Ya eskiler böyleymiş ne kadar güzel o kadar isterdim ki öyle olmak çok özeniyordum ben aslında ama olmadı yani kimse dört dörtlük değildir idare etmekte birbirini çok önemli eskiler de saygı varmış
Tatlıııım nabza göre şerbet vermeyi öğreneceksin bana bunu öğretti yaşadıklarım

Ya eskiler böyleymiş ne kadar güzel o kadar isterdim ki öyle olmak çok özeniyordum ben aslında ama olmadı yani kimse dört dörtlük değildir idare etmekte birbirini çok önemli eskiler de saygı varmış
Canım benim babannem asla karışmaz hiçkimseye ne birbirine düşürür ne birine diğerinin dedikodusunu yapar. Herkes kendi ailesiyle napıyosa yapsın. Oğullarımı kıskanayım gelinlerle arasını bozayım filan asla yani. Bence bu kadar iyi anlaşmalarının en büyük sebebi bu. Ben de çok isterdim öyle olmayı. Ailemde de böyle görünce aksini yaşayacağımı hiç düşünmemiştim.

Bugün ifşa olmazsak başka zaman olmayız

Evet çok haklısın baştakiler çokk ama çok önemli. Benim kaynana herkese sen haklısın kızım diye diye. Kayınpeder de oğullarını ayıra ayıra iş buralara kadar geldi. Yani idare etmek çok önemli gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…