Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

O kadarcık da ara vermek olsun bence ya insanda kafa kalmıyor . Bence genel olarak iyi böyle devam edersen kazanırsın inşallah . Ne demek ben teşekkür ederim

Seni o kadar iyi anlıyorum ki işte buna bir çözüm bende bulamıyorum şu çocukların uyku düzeni beni bitiriyor. Daha geçen gün bizimkide beni çıldırttı normalde gece 12 de uyuyan çocuk 03.00 ve 04.00 lere kadar uyumamaya başlamıştı beter oldum beter hatta şu anda bile sol kolum uyuştu beşik sallamaktan direniyor uyumamak için. Ayy birde şu adet olduğum zamanlarla birleşiyor ya saçlarım tel tel oluyor sinirden

Merhaba kpss emekcileri çalışmalarınız nasıl gidiyor ? Hangi konulardasınız ? Allah hepimizin ezberine kuvvet versin
Amiiiin amiiin gerçekten sağlam ezber gerekiyor. Ben matematik Türkçe kısmısına giriştim bakalım ne olacak . Sonrada eğitim bilimleri bittiği için onun genel tekrarlarına başlayıp yanında tarih vatandaşlığı bitirmek istiyorum. Tabi alanı araya nasıl sokuşturacağım bilememekle beraber şu sınavı artık kazanmak istiyorum . Senin nasıl gidiyor neler yapıyorsun?

Ayy bu arada nickine hep bakıyorum her seferinde işte bu ben diyorum bende '' bir ben bir kızım '' ım

Ben eğitime hiç girmedim türkçe çografya tarihle uğraşıyrm 1 kez bitirdim hepsini şimdi ezbere çalışıyrm bitince mat ve vatandaşlığa başlıcam ama tarih baya zaman alıyor şubat gibi eğitme başlarm diyrm ama yetişir mi bilmiyrm eğitim kısmı zor mu kaç aya hallettin sen ?

Ne yapıyosm kuzum için kpss sevdasıda onun geleceği için giriştim. Biz anneler için öle değil mi... zor süreçler atlatıyrm ama her gün kızın için kalk ayağa diyrm kendime Rabbim hep güzel günlerini göstersin bizlere

Eğitimden hiç bilgin yoksa en az 2 ay gider. Çünkü 7 ders varya her birine bir hafta ayırdığını düşün kafadan 2 ay gidiveriyor. Tabi alt yapım var her birine 2-3 gün yeter dersen daha kısa sürede biter ve tekrarlarına başlarsın. Zaten tekrarlarına başladın mı tamamdır birde eğitimin mantığını bir kere anladın mı akıyor gidiyor hiç endişe etme en kısa sürede başlamaya bak
Evet gerçekten onlar için yapıyoruz ne yapıyorsak Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Amin canım amin

Az çok biliyorum ama ben yazarak anlayanlardanm o da baya zaman alıyor tabi benim hocamdan baktm 60 videoluk dersler var hemen bitiremem gibime geliyor dağ gibi matematikde yolumu gözlüyor sen nerden çalıştn egitime önerebilcekğin hocalar var mı cnm

Eğitimde not alma işini 2019 da hallettim hepsini benim hocamdan dinlemiştim o yüzden şimdi hangi hocalar var tam bilmiyorum ama hatırladığım hocalar Ayşegül Aldemir, Can Köni, Zeynep Salman. Bunları ilk dinlediğimde çok memnun kaldım ve notlarını aldım işte o zamandan beri sadece notlarımı, özetlerimi okur soru çözerim ha yeni bilgiler öğrenirsemde deftere ekleme yaparım.

Toparlanır hocam Allah 'ın izniyle, zaten düzeninizi de kurmuşsunuz zaman geçtikçe daha da hızlanırsınız

Aynı durumdayım benim de adetim yakın çıldırdım sinirden. Şimdi kalktım bi sahur yapıp uyanmadan biraz çalışacağım inşallah

Selam hocalarım. Bana bildirim gelmemiş hiç girdim okudum hepsini

Pazartesi başlıyorum dedim olmadı iş yerinde yoğunluk yaşadım baya. Birazdan tarihe başlıyorum Allahın izniyle. Yaptıklarımı size atacağım. Tek ders şeklinde gideyim diyorum inşallah verimli olur benim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…