Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bir de şunu söyleyeyim matematik çalışmıyorum ona en son vaktim kalırsa çalışacağım. Türkçe zaten alanımın içinde. Coğrafya da nüfusa kadar geldim. Tarih duraklamadayım. Gelişim psikoloji bitmek üzere sadece ahlak gelişimi kaldı. Öğrenmeyi de yarıladım sayılır. Burdan sonra dediğim gibi yapsam nasıl olur

Kızlar herkese iyi geceler , umarım herkes iyidir,
bildirimimi yapayım ;
Kurtuluş savaşı hazırlık dönemi 5 video izledim. Deftere notlar aldım.
Bugün dışarı işlerim vardı onları halletmeye çıktık oyalandık falan derken ancak bu kadar çalışabildim.
Evet diğer arkadaşlarım sizler de bildiriminizi yapmaya buyrun
ASSOSyal Jawlensky Dersolsun Safransari
kartanesi hocam QuantumPhysics hocam uzuuun bildirim bekliyorum hem de golgefeslegeni hocamın sorduğu soruyu tecrübelerinle yanıtlamak için sahneye davet ediyorum :)

Kızlar size bir şey danışacağım alan+tek ders gitsem hata mi ederim sizce. Mesela alan dersi yanında coğrafya o bitince tarih gibi. Bu şekilde yaparsam sonra tekrarları nasıl yapmam gerekir
Ben bu şekilde gidiyorum ve daha iyi anladığımı düşünüyorum. Mesela tek ders gidiyorum çok sıkılınca yanına bir ders daha eklerim ikisini götürürüm ama biri mutlaka bitecek şekilde ona yoğunlaşırım sonrada diğerini bitiririm ve böyle devam ederim bitire bitire.
Tekrar kısmına daha öncede dediğim gibi pek çözüm bulamadım ben ama şimdilik kafamdaki planım bitenleri ayda bir 2 haftada bir tekrar edip sorularını çözerek hatırlamaya çalışıyorum.

Bende matematiği çokda öteleme yani genede sen bilirsinde ne bileyim ya hani pratikte hatırlanan ve yapılan bir ders ya o yüzden dedim. Belki 1-2 ay daha ötelersin ama daha fazla asla öteleme bence.
Bende önceki dediklerime ekleyeyim. Ben böyle bitire bitire gittiğim için eğitim bilimleri bitti onları sadece aylık tekrar edip sorularını çözüyorum. Coğrafyada yakın bir zamanda bitti ondada sadece tekrar+soru şeklinde gideceğim. Şimdiki planım günlük 10 matematik 10 Türkçe çözmek ve tarihle vatandaşlığı aradan çekebilmek tıpkı diğer dersleri çektiğim gibi. Yani öneririm iyi oluyor insan motive oluyor birde bittikçe oh be bu bari bitti diyorsun

Umarım yeterince uzun olabilmiştir. Aslında dahada yazıcamda işte uykusuzluk, cümleler karışıyor, zorlanıyorum, beynim duruyor

Ha birde böğün benimde ne yaptığıma gelirsek 5 matematik videosu izledim, not aldım, 40 matematik çözdüm.

Karışık oldu biliyorum aklıma geleni yazıyorum şu anda . Senacım ders çalışma düzenimiz oturtuldu mu bakayım? Kütüphane vs gibi . Evet şimdide ben seni sahneye davet ediyorum cevap bekliyorum

Haftalık değerlendirmemi yapacak olursam bu hafta matematik haftamdı o yüzden 6 günde toplam 23 video izledim, notlarını aldım, sorularını çözdüm vs. (160 soru çözdüm). Yarın bu haftayı tekrar edip biraz daha soru çözüp Türkçe haftasına geçeceğim inşallah. Sonrada matematik ve Türkçeye iyice alışmış olacağımdan günlük 10 Türkçe 10 matematik sürekli çözmeye çalışacağım inşallah tabiiki bebişe bağlı birazda . Bebiş büyük ihtimal bu planlarıma kahkaha atacak biliyorum ama ne yapalım umut fakirin ekmeği

Ya ben de öyle düşündüm bakıyorum hepsi yarım yarım. Bundan sonra öyle yapacağım o zaman önce elimdeki yarım dersleri bitireyim sonra yenileri ekleyeyim. Bunların yanında alan da çalışıyor musun

Herkese günaydın ben dün tekrar amaçla 10 sorudan oluşan gelişim denemesi çözdüm. İlk Türk Devletleri'ni tekrar ettim 24 soru çözdüm. Türk İslam Devletlerini tekrar edip 40 soru çözdüm. Türkiye Tarihi videolarını izledim ve 70 soru çözdüm. 4,5 alan videosu izledim ve gün bitti golgefeslegeni hocam ben tek ders gidiyorum çünkü örnek vermek gerekirse gelişim + rehberlik gittiğim de çok uzun sürüyor , dersler bitmiyor ve bu beni geriyor. Daha önce çalıştığım bir dersse 1 hafta çalışmadığım bir dersse daha uzun bir periyot ayırıyorum. Matematiğe ben de henüz başlamadım ,zayıfm o yüzden fazla zaman alacak biliyorum bu sebeple önce Türkçe 'yi bitirip Tarihte biraz daha ilerleyip yeni yılda başlamayı planlıyorum ki vatandaşlığa da başlayacağım diğerlerini baltalamasın çünkü matematik beni komple kapatacak bir ders malesef

Ben de bütün derslere başlamamıştım ama tek ders de değildim. Böyle olunca hiçbiri bitmicek diğerlerine başlayamayacağım paniği sardı. Bundan sonra tek tek gideceğim bakalım. İnşallah daha iyi olur. Bir de oğlandan 1 2 saat önce kalkıp çalışabilirsem çok güzel olacak

Kızlar size bir şey danışacağım alan+tek ders gitsem hata mi ederim sizce. Mesela alan dersi yanında coğrafya o bitince tarih gibi. Bu şekilde yaparsam sonra tekrarları nasıl yapmam gerekir
Bende öyle ilerliyorum. Mat Türkçe bitti. Şimdi onlardan da soru çözerek tarih bitiriyorum.
Tarih bitince tarih mat Türkçe çözerek coğrafya bitireceğim.

Bitirdiğim dersi bırakma tekrar et yeterki

Hocam ben de şunu fark ettim aynı gün içinde eğitim + gk/y veya alan çalışamıyorum programa uyamadığım için de geriliyorum. O yüzden belirli günler alan ağırlıkta belirli günler de eğitim +gk /y ağırlıkta gitmeyi planlıyorum

Hocam, ben tek ders olarak başladım. Zamanla yanına dersler ekledim. Ve bitenlerin tekrarlarına başladım. Böylece hiçbiri bitmemiş gibi oldu

Hocam maşallahınız var ne güzel ilerlemişsiniz.
Ben dün sadece tarih tekrarı yaptım. Ve coğrafyadan test çözdüm. Uzun bir bildirim olmadı.

Kesinlikle. Ben de günlük programa her bölümden bir ders koydum ama olmuyor. Genelde ötelediğim eğitim oluyor. Alan ve gky dersi çalışabiliyorum. Dediğin gibi bu da stres yapıyor
Hocam, ben tek ders olarak başladım. Zamanla yanına dersler ekledim. Ve bitenlerin tekrarlarına başladım. Böylece hiçbiri bitmemiş gibi oldu
Sağolun kızlar bundan sonra öyle yapacağım ilk işim coğrafyayı bitirmek. Sonra elimdeki diğer yarım dersleri bitirip yenilerini ekleyeceğim

Bende öyle ilerliyorum. Mat Türkçe bitti. Şimdi onlardan da soru çözerek tarih bitiriyorum.
Tarih bitince tarih mat Türkçe çözerek coğrafya bitireceğim.

Bitirdiğim dersi bırakma tekrar et yeterki
Merhaba. Geçen yıl beraber hazırlanmıştık :) bu yılda yeni başlayacağım. Birbardak çay ne yaptı o atanabildi mi geçen yılki grubumuzda başka atananlar oldu mu bilgin var mı acaba :)

Türkçe ile matematik haftaları bitince alana başlamayı planlıyorum yani bir hafta sonra olabilir

Evet bende hepsine aynı günde bakamam yani çocuk bakma durumu olmasa bile kafam almıyordu hepsini aynı gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…