Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İyi akşamlar kızlar güzel bi konu olmus destek açısından☺️ ben de katılmak isterim😌
Hoşgeldin civciv 😊 Seni çağıracaktım ben buraya ama kesin görmüşsündür belki yazmak istemiyorsundur diye düşündüm 😊

Kızlar moralinizi bozmak istemem ama bu sene 2000lilerle birlikte gireceğiz sınava 😂 kardeşim 99lu okulu geçen sene bitti ordan biliyorum 😄
Tamam artık moral yerle bir oldu bırakıyorum kalemi 😂

Deeeermişim şaka şaka ben kalemle kpss ye hazırlanırken doğdum 🤪

Kendimi tanitiyim ben gy gk grubundan giriyorum mühendisim. Gecen sinavda(2020) heyecandan her seyi elime yuzume bulaştırdıgimi düşünüyorum..
Heyecanimi yenmek için pegemin tg denemelerine yazildim farkli ortamda sinava girmis olaym dedim. Ilk sınav 20 aralik galiba.

Tüm dersleri beraber götürüyorum. Türkce bitti her gün paragraf ve db çözüyorum. Mat bugün bitti. Geometriye geciyorum. Diger derslere devam..
Yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum:KK48:

Selam hocalarım. Bana bildirim gelmemiş hiç girdim okudum hepsini🤭

Pazartesi başlıyorum dedim olmadı iş yerinde yoğunluk yaşadım baya. Birazdan tarihe başlıyorum Allahın izniyle. Yaptıklarımı size atacağım. Tek ders şeklinde gideyim diyorum inşallah verimli olur benim için. ♥️
Merhaba hocam, nasıl rahat çalışacaksan öyle çalış. Sonra bir düzene oturuyor. Kolay gelsin :)

Kendimi tanitiyim ben gy gk grubundan giriyorum mühendisim. Gecen sinavda(2020) heyecandan her seyi elime yuzume bulaştırdıgimi düşünüyorum..
Heyecanimi yenmek için pegemin tg denemelerine yazildim farkli ortamda sinava girmis olaym dedim. Ilk sınav 20 aralik galiba.

Tüm dersleri beraber götürüyorum. Türkce bitti her gün paragraf ve db çözüyorum. Mat bugün bitti. Geometriye geciyorum. Diger derslere devam..
Hoş geldin :) Güzel çalışmalar :)

Coğrafya : Sanayi ve Ticaret testleri bitti.
Matematik : Ebob Ekok , Bölünebilme soru çözümü yaptım.
Türkçe : Anlatım bozukluğu bitti. Dil bilgisi bölümü tamamen bitti.
Paragraf soru çözümü yaptım.
Tarih : Türk İslam Devletleri tekrarı yapıyorum. Çağdaş'tan Soğuk Savaş dönemi tekrarı yapıyorum.
Kızım erken uyursa Çağdaş tekrarını bitirip günü kapatacağım inşaallah :)

Çok mantıklı olmuş benimde aklımda geçiyor böyle denemelere yazılsam mı diye 🤔. Neyse inşallah sınava 1 gün kala kararımı vermem 😂😂.
Sağol canım sanada başarılar 🤗

Coğrafya madenler ve enerji kaynakları konusuna çalıştım
Alandan 1 konu çalıştım
kayıt olduğum uzaktan eğitimde her gün sabah 5le 8.30 arası 5 soru yayınlanıyor. Ayrıca 5 ile 7 arası yoklama vererek 1 soru yayınlanıyor. Bir de günün sorusu oluyor. Yani her sabah aç karnına 7 alan sorusu çözüyorum 😄

Merhaba hocam, nasıl rahat çalışacaksan öyle çalış. Sonra bir düzene oturuyor. Kolay gelsin :)
Çok teşekkür ederim. Ben genellikle başlayıp bir süre sonra olmuyor diye bırakanlardanım ama bu sefer kararlıyım. Bugün yine olmadı mide bulantım oldu yarın Allahın izniyle başlıyorum🤗

İyi geceler kızlar hepinize. Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik , redappleee redappleee hocalarım aramıza hoş geldiniz yeni gördüm :))
En son bildirimi pazartesi yapmışım. Tarihten not alma tekrar etme derken biraz uzun sürdü kızlar, bir de araya başka işler girdi ancak
Kurtuluş Savaşı Hazırlık Döneminden 90 soru çözüldü.
40 soru paragraf çözüldü.
Permütasyon 1 video izlendi.
Kombinasyon 1 video izlendi.
Olasılık 1 video izlendi.
Matematik sorularını yarın çözeceğim öyle planladım.
Günü boş geçirmediğime seviniyorum :)

Coğrafya madenler ve enerji kaynakları konusuna çalıştım
Alandan 1 konu çalıştım
kayıt olduğum uzaktan eğitimde her gün sabah 5le 8.30 arası 5 soru yayınlanıyor. Ayrıca 5 ile 7 arası yoklama vererek 1 soru yayınlanıyor. Bir de günün sorusu oluyor. Yani her sabah aç karnına 7 alan sorusu çözüyorum 😄
Sabah 05.00 - 08.30 arası iyiymiş 😅

İyi geceler kızlar hepinize. Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik , redappleee redappleee hocalarım aramıza hoş geldiniz yeni gördüm :))
En son bildirimi pazartesi yapmışım. Tarihten not alma tekrar etme derken biraz uzun sürdü kızlar, bir de araya başka işler girdi ancak
Kız kaybolduydun gene evet bende artık şuradan bir çığrınayım diyordum nerdesin senoş diye 😄 ki yetiştin çığrınmama gerek kalmadı. Oo kombinasyonlu olasılıkla şeysilere gelmişiz güzel bende gelebilirim inşallah günde 3- 5 saatlik uykuyla. Neyse Allah tan ümit kesilmez gelecem ya inanıyorum 😅😄😄

Hoşbuldum 👐🏻 Ben de iki gündür soğuk algınlığı geçiriyorum istediğim gibi çalışamıyorum dün
Tarihten 3 video izledim ilk islam devletleri
İki test çözdüm
Coğrafyadan 2 test
Vatandaşlıktan iki test çözdüm
Kendimi iyi hissetmiyorum ama kalkıp çalışmam lazım 🧐

Hoşbuldum 👐🏻 Ben de iki gündür soğuk algınlığı geçiriyorum istediğim gibi çalışamıyorum dün
Tarihten 3 video izledim ilk islam devletleri
İki test çözdüm
Coğrafyadan 2 test
Vatandaşlıktan iki test çözdüm
Kendimi iyi hissetmiyorum ama kalkıp çalışmam lazım 🧐
Çok geçmiş olsun. Öyle bir durumdayız ki grip olmaktan korkar olduk aman dikkat et canım önce iyi ol inşallah sonrada tam gaz devam 😊

Dün yaptiklarimi yaziyim ben de o zaman.

🏃‍♀️25 pr+15 db çözdüm
🏃‍♀️Mat grafik problemleri 2 video izledim
🏃‍♀️Tarih dagilma dönemi kendi kendime anlatarak konu calismasi yaptim bugün sorularini halletcem
🏃‍♀️Coğrafya yersekilleri 15 dk tekrar ardından soru cozumu yaptim
🏃‍♀️Uyumadan 10 dk kitap okudum

İnşallah bugün daha verimli olur hepimiz icin💜

X