Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar önümüzdeki hafta için 20 günlük bir plan yaptım.
Var mısınız benimle 20 günlük plan yapıp, burada her gün paylaşmaya !!!!

Ben aylık olan yapıyorum genelde, bunda 20 günlük bir plan yaptım, beraber önümüzü görerek çalışıp motive olalım, ve planımıza ne kadar uyuyoruz onu görelim.

Kızlar önümüzdeki hafta için 20 günlük bir plan yaptım.
Var mısınız benimle 20 günlük plan yapıp, burada her gün paylaşmaya !!!!

Ben aylık olan yapıyorum genelde, bunda 20 günlük bir plan yaptım, beraber önümüzü görerek çalışıp motive olalım, ve planımıza ne kadar uyuyoruz onu görelim.
Nasıl bir plan peki yani neler yapıp paylaşacağız biraz daha açıklayabilir misin

Herkes kendinin 20 günlük planini yapacak.
1 sayfayi 20 kutuya bölüp, 20 günlük plan yazılıp paylaşırız.
Her günün sonu, o günün kutucugunu yapabilmiş miyiz, resmini paylaşırız.
Benim bebeğim olduğu için öyle plan yapacak vaktim bile yok denecek kadar az yani 5 dk buldum mu soru çözerim 😂. Tabiiki çoğunluk yaparız derse uyum sağlamaya çalışırım ama dediğim gibi benim tarzım bir günde ne kadar çalışabiliyorsan en iyisi budur şeklinde ilerliyorum.
Ancak bunlara ek olarak ben aylık günlük haftalık ne çalıştıysam bunları kağıtlara yazarım atmam ki geriye dönüp neye çok fazla vakit harcadığımı görebileyim diye yani bunları da sizlerle paylaşabilirim

Hocam , benim kızım , eşimin düzensiz iş saatleri var. O yüzden benim planlarım tutmuyor :KK43:

Günün bildirimi ile geldim :)
Matematik : EBOB-EKOK bitti.
Türkçe: Cümle Türleri bitti.
Çağdaş Tarih: İkinci ünite tekrarı ve soru çözümleri bitti.
Coğrafya : Tarım ,Hayvancılık ,Madenler ,Enerji Kaynakları ,Sanayi soru çözümleri bitti.
Şimdi daha uyumayan kızımı uyutmaya gidiyorum inşaallah :)
İyi geceler yedi cüceler :)

Kızlar merhaba ben de bu yıl KPSS hazırlanıyorum.
Alanım okulöncesi öğretmenliği
Aslında çalışmaya Ağustos ayı gibi başladım ama sonra eşimin yıllık izni falan derken araya bir ay boşluk girdi şehirdışında olduğumuz için çalışamadım böyle araya bir soğukluk girdi derslerle
Ve kafam da çok karışık yetiştiremeyecegim gibi geliyor yapamayacağım gibi 😕
Son durumum Alan derslerimin videolarını izledim alan komple bitti eğitime de daha hiç başlamadım coğrafya bitti vatandaşlık da yarısını bitirdim matematikten de faktöriyellerdeyim
Sizce iyi mi ?

Aslında çalışmaya Ağustos ayı gibi başladım ama sonra eşimin yıllık izni falan derken araya bir ay boşluk girdi şehirdışında olduğumuz için çalışamadım böyle araya bir soğukluk girdi derslerle
Son durumum Alan derslerimin videolarını izledim alan komple bitti eğitime de daha hiç başlamadım coğrafya bitti vatandaşlık da yarısını bitirdim matematikten de faktöriyellerdeyim
Sizce iyi mi ?
Bence 1 ay çok değil ve zaten erken başlamışsın o yüzden 1 aylık boşluğun yok gibi düşünebilirsin. Ayrıca bu birazda senin hızına bağlı yani hemen başlar düzenini oturtursan gayet de rahat ilerlersin. Alan bitmiş ve zaten en önemlisi buydu birde coğrafya, vatandaşlık yarılanmış gayet güzel. Matematiğede başlamışsın gerisi gelir yani böyle böyle bitirirsin bence endişe etme. Düzenli, istikrarlı çalışmaya bak sadece.

Bence 1 ay çok değil ve zaten erken başlamışsın o yüzden 1 aylık boşluğun yok gibi düşünebilirsin. Ayrıca bu birazda senin hızına bağlı yani hemen başlar düzenini oturtursan gayet de rahat ilerlersin. Alan bitmiş ve zaten en önemlisi buydu birde coğrafya, vatandaşlık yarılanmış gayet güzel. Matematiğede başlamışsın gerisi gelir yani böyle böyle bitirirsin bence endişe etme. Düzenli, istikrarlı çalışmaya bak sadece.
Şu an düzenimi oturttum gibi sabah namazından sonra uyumuyorum çalışıyorum öğlen 1 e kadar sonra yemek yapma evi toplama falan derken iki saat falan geçiyo yine oturuyorum derse tabi akşam eşim gelince ara vermek zorunda kalıyorum
Çok teşekkür ederim mesajınız için inşallah dediğiniz gibi olur ☺️

IMG_20211208_195448.jpg

İyi akşamlar arkadaşlar ❤️❤️ kendimi anlatan bir görsel ile geldim 😂😂
Kızlar herkese iyi geceler , umarım herkes iyidir,
bildirimimi yapayım ;
Kurtuluş savaşı hazırlık dönemi 5 video izledim. Deftere notlar aldım.
Bugün dışarı işlerim vardı onları halletmeye çıktık oyalandık falan derken ancak bu kadar çalışabildim.:KK17:
Evet diğer arkadaşlarım sizler de bildiriminizi yapmaya buyrun:KK50:
@ASSOSyal Jawlensky Jawlensky Dersolsun Dersolsun Safransari Safransari
@kartanesi hocam QuantumPhysics QuantumPhysics hocam uzuuun bildirim bekliyorum hem de golgefeslegeni golgefeslegeni hocamın sorduğu soruyu tecrübelerinle yanıtlamak için sahneye davet ediyorum :)
2 gündür 1 2 sayfa alana baktım 🥴

İyi akşamlar kızlar. Birkaç gündür oğlum geceleri zor uykuya dalmaya başladı. Şimdi de 1 saatten fazladır yataktayız hala uyumadı çok sinirlerim bozuk.
Gündüz tarım hayvancılık konusunu çalıştım. Şimdi de alan çalışacaktım ama bilmiyorum çalışabilir miyim

Hocam ben plana sadık kalamıyorum öyle olunca da çok geriliyorum, kopuyorum. Aylık belirli dersleri belirleyip bitirmeye çalışıyorum o yüzden 😒
Sizce iyi mi ?
Maşallah ya alanın bitmiş olması bence çok iyi beni biraz geriyor da kendisi. Bence büyük kısmı bitirmişsiniz gün içinde fazla bir meşgaleniz de yoksa yaparsınız Allah'ın izniyle.
Ben de bugün öğrenme psikolojisinde birkaç konum vardı onları bitirdim, öğrenme bitmiş oldu💃

Hocam ben plana sadık kalamıyorum öyle olunca da çok geriliyorum, kopuyorum. Aylık belirli dersleri belirleyip bitirmeye çalışıyorum o yüzden 😒

Maşallah ya alanın bitmiş olması bence çok iyi beni biraz geriyor da kendisi. Bence büyük kısmı bitirmişsiniz gün içinde fazla bir meşgaleniz de yoksa yaparsınız Allah'ın izniyle.
Ben de bugün öğrenme psikolojisinde birkaç konum vardı onları bitirdim, öğrenme bitmiş oldu💃
Bir meşgalem yok çocuğum da yok 3 yıllık evliyiz henüz yok çocuğum o yüzden gün içinde boş oluyorum ☺️ Bizim alan derslerimiz bana kolay geliyor lisede ve üniversitede gördüğüm şeyler olduğu için çoğu bildiğim şeyler ama matematik tarih vatandaşlık falan sıfır bende 😕 eğitime de daha başlamadım hiç inşallah dediğiniz gibi olur toparlarım yavaş yavaş 💪🏼
Size de maşallah 🎈

Canım ben aynen devam kaplumbağa hızında gidiyorum. Her gün bugün her bölümden(gky eğitim ve öabt) en az 1 konu çalışacağım diyorum ama çoğu zaman sadece 1 ders çalışabiliyorum ve bu motivasyonumu düşürüyor
Ben de aynı durum oluyor konu çalışsam tes yetişmiyo test çözsem konu yada başka derse bakamıyrm yetişicek inşallah

X