Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İyi akşamlar kızlar. Umarım herkes iyidir. Dün bildirim yapmamışım. Toplamda :
1 video grafik problemleri izlendi. 29 soru çözüldü bu konudan. Tabi yapamadıklarım oldu onların çözümlerini inceledim. 2 video Tarihten Atatürk'ü hayatı konusunu izledim.
1 video da Trablusgarp ve Balkan Savaşları konusunu dinledim. Test kitabını açtım baktım benim bu dinlediklerim yok :d
Size sorayım dedim acaba hangi konuları daha dinlemem lazım. Yani şöyle testte baktım başka konulardan da soru var. Şöyle bir göz attım, adını duymadığım bilgiler de var. Yani kısaca kızlar hangi konuya gelince test çözeceğim burayı anlayamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Bir sonraki ünite 1. Dünya Savaşı yazıyor bunu da dinleyeyim mi? Tarih özürlüsü olduğum için bu noktada tıkandım

Zorbuisler Jawlensky @Neolacaksimdibuis eveet yoklama alıyorum, akşama bildirimleri bekliyorum.

Yaaa beni hatırlaman çok tatlııı
Epey geç gördüm ama geç olsun güç olmasın
Ben bu yıl hazırlanmıyorum canım buraya da yazmamıştım fen bilimleri öğretmenliğiydi alanım. 286. Oldum 82 puan işte 702 kişi kontenjan verdiler inşallah Allah nasip eder de atanabilirim. Arada giriyorum buraya da çok hoşuma gidiyo çoook güzel çalışıyosunuz inşallah sonuna kadar böyle devam ve sonra ennnn güzel yerlerde oluruz hepimiz İnşallah innşallaaah amin

Aaa ben orayı kaçırmışım, yani 2021 sınavına girdin ve 82 puan aldın doğru anladım değil mi canım. Maşallah tebrik ediyorum, inşallah bu ek atamada(ek atama verildi diye hatırlıyorum size) QuantumPhysics hocamla senin atama haberinizi alırız. Mülakata hazırlandığını söylemişti o da. İnşallah en güzel yerlere geliriz, durmak yok yola devam :)

Aynen canım 2021. Ek değil de ana atama 15 bin aslında ek gibi 15 bincik ama buna şükür napalım, bunun peşine ek atama gelecektir ama benceinşallah fizikçimi de atayalım niyet ettim tüm grubu atamaya

1 video da Trablusgarp ve Balkan Savaşları konusunu dinledim. Test kitabını açtım baktım benim bu dinlediklerim yok :d
Trablusgarp ve Balkan savaşları dışında daha baya bi savaşı çalışman lazım testlerini çözebilmek için
Size sorayım dedim acaba hangi konuları daha dinlemem lazım.

Yani şöyle testte baktım başka konulardan da soru var.
Canım baktığın testin başlığı ne ona göre yorum yapayım. Birde deftere bakmam lazım tam hatırlayamadım.
Şöyle bir göz attım, adını duymadığım bilgiler de var. Yani kısaca kızlar hangi konuya gelince test çözeceğim burayı anlayamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Olayım canım birde hangi savaş isimlerini görüyorsun onuda yazarsan çok iyi olur daha iyi yönlendirebilirim
Bir sonraki ünite 1. Dünya Savaşı yazıyor bunu da dinleyeyim mi? Tarih özürlüsü olduğum için bu noktada tıkandım
Bir sonraki ünite o ise oraya kadar olanların hepsi çalışılacaktırda ama şimdi beşik sallıyorum uyusunda bi bakayım

Yeşil olarak ATANDINIZ yazacak inşallah

Kızlar yazamadım buraya çünkü uykusuz ve stresliydim tahmin edersiniz . Dün mülakata girdim minnoşumda sağolsun bana yardımcı oldu gece 4 e kadar uyumayarak hal böyle olunca 4 saatlik uykuyla ot gibi girdim mülakata . Çok şükür iyi geçti ama buraya yazacak gücümde yoktu zaten pek bir şeyde yapamadım ama artık yazabileceğim inşallah

İyi geçmesine sevindim canım, üzerinden bir yük kalkmış oldu. Ben fotoğraflarını atayım, ilk fotoğraf konu listesi. 20.yüzyıl başlarında Osmanlı Devleti ünitesindeyim. 7 test varmış içinde. Bir sonraki ünite Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemi. Daha birkaç konu izlemem gerekecek sanırım.

Eklentiler

• IMG_20211121_160653.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20211121_160546.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20211121_160456.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…