Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar iyi geceler herkese. Dün ve bugün toplamda coğrafyada bölge kavramı ve sistematiği konusundan 4 video izledim.
Bölgeleri hangi hocadan izledin canım ya bende bakayım?
Tekrarlarla halledersin artık bundan sonrası daha kolay

merhaba , şu an kendıme sadece antremanlarla matematik 1-2 kitabını aldım..
önerecegınız set varmıdır ..? saatlerce bakıyorum sama karar veremedım .benımhocam dıyerek gırdım ama bır suru baska sayfalar denk geldı.

yardımcı olursanız cok sevınırım.

Canım merhaba burada da sanki daha önce yazmışlardı. Şenol hocanın kitabını önermişlerdi. Yani antrenmanlarla matematik bittiğinde Şenol hocanın kitabını çözün diye duymuştum, bir araştır istersen.

O kendi doğu görevini yapıp geldiği için bi daha gitmek istemiyormuş beyefendi hem burda düzen kurmuşuz bozacakmıymışız. Ben de isterim hep burda olayım benim ailem de burda ama egedeyiz burasının açılma ihtimali düşük. çalışmayı kendi paramı kazanmayı çok istiyorum. Çocuk olmadan bu işi halletmediğime çok pişmanım zaten. Daha fazla ertelemek istemiyorum. O ister gelsin ister gelmesin

Canım benim , üşenmeyip uzun uzun cevap yazmışsın. Çok teşekkür ederim. Hepimiz atanalım inşaALLAH... Herkes nasıl emek veriyor görünüyorum.
Terapi benim için de iyi bir karar oldu. Yoksa bu durum artık sosyal ve mental anlamda beni de zorlamaya başlamıştı.Eskiye göre duygularımı kontrol edebiliyorum.
Evet hep lohusa kafasındayım aslında. :) Bu cümleyi sevdim. Günlük yaşantımda da kullanacağım :)

Kaç gündür hastayım aslında ama dün kötüledim ve yattım tüm gün. Dün sadece coğrafya çalışabildim yattığım yerden. Kızımın ihtiyaçları dışında kalkmadım. Bu gün düne göre iyiyim.

Tekrar diyorum iyi ki varsınız :) Ben de sana kocaman sarılıyorum :)

Son sekiz günün ders bildirimini yazayım :)
Tarih = Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi ikinci ünite bitti. Sorular çözüldü.
Coğrafya = Nüfus ve yerleşme ünitesi , ''Nüfus'' bitti . ''Yerleşme '' çalışıyorum.
Türkçe= Yapı Bilgisi ünitesi bitti . Sorular çözüldü..
Matematik = Temel kavramlar soru çözümü devam :)
Vatandaşlık = Daha başlamadım :)
Parağraf soru çözümü günde bir test olarak devam ediyorum :)

Canım Engin Eraydın hocanın 2022 videolarından izledim. En sonda yer alıyor. Gayet güzel anlatmış.
57.videoda bitiyorda benim beklediğim aslında Karadeniz bölgesi, Akdeniz bölgesi diye tek tek video çekilmesiydi ancak 57.videoya kadar izledim böyle bir ayrım göremedim. Canım çok sağol önerin için ama zaten bu dediğimi çekebilecek hocada yuh sen daha ne istiyon otur oturduğun yerde der galiba . Napalm ama her şey hazır oluversin izleyiverelim öyle değil mi

O kendi doğu görevini yapıp geldiği için bi daha gitmek istemiyormuş beyefendi hem burda düzen kurmuşuz bozacakmıymışız.
Ona göre biriyle evlenseymiş o zaman Allah Allah ya...
Ben de isterim hep burda olayım benim ailem de burda ama egedeyiz burasının açılma ihtimali düşük.
Kız neresi olursa olsun ekmek parası yani emek bu. Sende keyfinden okumadın tabikide çatır çatır gideceksin Hakkaride olsa
çalışmayı kendi paramı kazanmayı çok istiyorum.
İnşallah olacak canım hayırlısıyla
Çocuk olmadan bu işi halletmediğime çok pişmanım zaten
Benimde o konuda biraz içim buruk ancak Allah ın vardır bir bildiği canım böyle içimi rahatlatıyor. Belkide istediğimiz an atansak başımıza binbir türlü felaket gelecekti belkide bunlardan koruyor Allah bizi bilemiyoruz... Her şey zamanında ve hayırlısıyla olacaktır inşallah ben inanıyorum.
. Daha fazla ertelemek istemiyorum.
Evet sakın erteleme çünkü o zaman bu zamandır o kadar
O ister gelsin ister gelmesin
Aynen öyle o seni sallamıyor sen niye onu sallayasın boşveeer derslerine ve minişine sıkı sıkı sarıl

Canım benim , üşenmeyip uzun uzun cevap yazmışsın. Çok teşekkür ederim.
Ne demek ya içimden gelenler. Keşke elimden daha fazlası gelse
Hepimiz atanalım inşaALLAH... Herkes nasıl emek veriyor görünüyorum.
İnşallah canım
Terapi benim için de iyi bir karar oldu. Yoksa bu durum artık sosyal ve mental anlamda beni de zorlamaya başlamıştı.Eskiye göre duygularımı kontrol edebiliyorum.
Dahada iyi olursun canım benim
Evet hep lohusa kafasındayım aslında. :) Bu cümleyi sevdim. Günlük yaşantımda da kullanacağım :)
Evet bende bu kafayı yaşıyorum ve hamile olup doğum yapınca hiç lohusalıktan çıkamayınca bende lohusa olarak doğduğumu anlamış oldum
En iyisini yapmışsın çünkü sağlık önce gelir. Dahada iyi olduğunda yüklenirsin tekrardan inşallah
Tekrar diyorum iyi ki varsınız :) Ben de sana kocaman sarılıyorum :)
Sende iyiki varsın

Süperiz devam

Ne demek canım :) Anladım senin demek istediğini. O bölgelerin tek tek açıklamasını siz kendiniz okuyun dedi videoda. Çünkü bölgelere daha önce değindik şimdi o değindiklerimizin karma olarak tekrarını yapmış olursunuz dedi. Nasıl bir cümle kurdum ya :d

Kolay gelsin. 2018 kpss b 476. sıyım. 94,8 puan. Yardımcı olabileceğim konu varsa olmak isterim
Teşekkür ederiz. Tebrik ederim çok iyi puan almışsınız. Dershaneye gittiniz mi? Kendiniz evde mi hazırlandınız? Aklıma ilk bu sorular geldi. Sizin vermek istediğiniz tavsiyeler varsa talibiz.

Merhaba, ben matematiğe başlamadım o yüzden bir şey diyemem ama daha önce bana uygulayıp memnun kalanlar tavsiye etmişti http://www.sanalmatematikkitabi.com/ aklınızda bulunsun

O kadar çok benziyoruz ki zümrem.

Canım çok teşekkür ederim desteğin için. İnşallah hayırlısıyla güzel yerlere aranırız hepimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…