Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Herkese mrb yeniyim arkadaşlar bu sene kpss çalışmaya karar verdim herkes için zor bir bir süreç ama küçük bebekleri olanlar için iki katı... ama meyvesi tatlı olacak inşallah. Sizler hangi konulardasınız hangi yöntemlerle çalışıyorsnuz birbirimize ışık olalım inşallah.

Hoşgeldiniz öncelikle, evet herkes için zor bir süreç. Sonu çok güzel olacak ben inanıyorum :) Video izliyorum, deftere kısa notlar alıyorum. Sonra o konudan kaç tane varsa testini çözüyorum. Örneğin tarihte 1. Dünya Savaşı konusundayım(1 test kitabından çözdüğüm için böyle hızlı gittim, daha fazla kitaptan çözmüş olsaydım böyle gidemezdim) Hedefim birer soru bankası bitirmek. Bittiğinde tekrarlarla başlayacağım. Siz de her gün ne çalıştığınızı, gününüzün nasıl geçtiğini bildirirseniz iyi olur bizim için de :)

Tarihte atatürk konusundayım çoğrafyada su bitki toprak türkçede sözel mantıktayım ama ertelicem biraz daha vatandaşlığa giriş yargıdayım ama hiç ezber yapmadım sdcee not tuttum ama bir günde hepsi yetişmiyo öle olunca birine agırlık veriyrm bu sefer digerini unutuyrm sanki

Gercekten ne güzel de motivasyon veriyorsun, eşim calisacaksin ve yaparsın diye korkuyorum dedi bana da , ne olacak ayrı gayrı mi kalicaz falan dedi bir çocuğum da var yani olalı atanma olursa gelme niyetinde değil sanırım benimle

Şu acikogretim sinavalrim inşallah bu haftasonu bitecek sonradan Allah'ın izniyle yoğunlaşmak istiyorum bende , oğlum öğle uykusunu birakti bana da sağolsun tek yalnız kaldığım bir iki saati sildi , aksamlarida çok yorgun oluyorum , oğlanı okula götürüyorum orda bekliyorum vs çalışayım desem oğlan çizgi filmde ben çizgi film eşliğinde bişey anlayamıyorum bu sefer ne kadar zor hayat ya çocuklu olanlara daha da zor , çocuk olmadan önce neden hiç aklıma gelmemis acaba diye düşünüyorum

Selamlar hanım.
Kendimi tanıtayım, iflah olmaz bir kpss savascisiyim.
Önlisans mezunuyum, 87-84 puanlar aldım atanamadim. Sonra lisans bölümü bitirdim, 2020 ye çok iyi hazırlanma rağmen bazı talihsizlikler yaşadım ve 77 gibi bir puan aldım. Bu sene yeniden hazırlanıyorum.

Şimdiye kadar 3.5 matematik kitabı 1 paragraf kitabı bitirdim. Tarih videolarına başladım. Günlük Türkçe matematik tarih video ve soru şeklinde ilerliyorum.

Evliyim bu arada, 6 yaşında bir kızım var.

Hoşgeldiniz aramıza :)
Çok iyi ilerliyorsunuz maşallahınız var

Oğlunuz okuldayken beklerken çalışabileceğiniz bi yer yok mu yakınlarda.
Ben şahsen çocuk olmadan önce özellerde aradım iş eşim sırf yeniden doğuya gitmek istemiyorum dediği için. Ama doğumdan sonra yaşadığım bazı sıkıntılar nedeniyle boşuna fedakarlık yaptığımı düşündüm. O yüzden yeniden hazırlanmaya karar verdim

1,1bucuk saat suruyo şuan küçük olduğu için kafadan getir götür derslere bizde katılıyoruz derken 3 4 saat gidiyor , ben özelde istesem iş bulurum bulunduğum yerde ama ozellerse her zaman durum zor izinler çocuk durumlarında vs vs işte

Anladım o zaman gece uyuduktan sonra çalışabildiğiniz kadar çalışacaksınız. Benim oğlum gündüz uyuyor çoğu zaman ama yine de çalışamıyorum bazen evin işi oluyor. Genelde akşam uyuduktan sonra çalışıyorum.
Evet o yönden özel zor. Bölümünüz ne merak ettim

Arkadaşlar 2020 çografya çıkmış sorusunda Trde hangi kıyı tipi görülmez şeklinde soru var cevaplarda hem haliçli hem de fiyortlu kıyı tipi farklı seçenklerde cvp firyotlu çıktı. hocamız 2 kıyı tipi içinde Tr görülmez seklinde anlatmıştı şimdi nete bakıyorm haliçli kıyı tipi bi görülmez yazıyor başka yerde egede görülür diyo bi fikri olan var mı

Dış ticaret , onlisansda . Bulunduğum ilçede çokça var alan , işletme ile inşallah tamamlayacagim bu dönem son 4 dersim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…