Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aynen ben de plan yapmadan çalışıyorum Papatyamaviss hocam. Plan yaptığımda o gün orada yazanları yetiştiremezsem moralim bozuluyor. Böyle yaptığımda günü boş geçirmediğime seviniyorum ve motivasyonum düşmemiş oluyor.

Canım ben daha hiç tekrar yapmıyorum anca normal konulara çalışıyorum. Bence kişinin çalışma anlama stiline göre değişir.
Çok haklısın evet
Ben soru çözerek tekrar yapmayı düşünüyorum.
En iyi tekrar etme şekillerinden biride bu bunada katılıyorum ve uyguluyorumda gerçekten verimli
Bir kere konuları okuduktan ya da çalıştıktan sonra yeniden okumak bana sıkıcı geliyor verim de alamıyorum zaten o şekilde
Yok yeniden okumak değil özet çıkarıp onu okumak aslında demek istediğim ancak özet de kısa ve hatırlanması zor olan yerler olacak şekilde. Tabii buda gene kişiye özel oluyor kimisi 5 sayfa özetler kimisi 30 sayfa. Tabii bebekliler özet ne ki der

@Zorbuisler Jawlensky @Neolacaksimdibuis eveet yoklama alıyorum, akşama bildirimleri bekliyorum.
Misafirim vardı maalesef çalışmadım şimdi de yorgunum güç bulabilirsem belki çalışırım
Ya çocuklu arkadaşlar özellikle nasıl düzen tutturdunuz gerçekten merak ediyorum , on gündür hastalığıyla uğraşıyorum bir duzenim sistemim hala yok, birşeyi isteyip yapamamak çok kotu
Benim herhangi bir düzenim yok. Çoluk çocuktan vakit bulmak zor oluyor o yüzden sistemim düzenim yok. Ne zaman boşluk varsa o zaman

Teşekkür ederim canım. Anlatmaya değer bir şey de yok aslında. Genel ama geçmeyen (anne-baba kaybı) üzüntülerim var. Terapi alıyorum. Bir de bu mevsimde hep hüzünlü olurum ben. Balık burcuyum ondan sanırım :)
Ara vermeden çalışıyorum. Motivasyonum düşük olduğunda az ders çalışıyorum ama çalıştığım konuyu iki kez tekrar ediyorum. İyi ki var burası. Yazıp ,okuyup motive oluyorum.

Geç kaldım hissi var birde bakılırsa yine 8 9 ay var nerdeyse aslında ama destekcim de yok açıkçası oyuzden sanırım kendimde güven bulamiyorum

Kendimce nerden nasıl başlasam tarzı kabataslak bı plandan ziyade yonelge çizdim şimdilik kendime , bir başlasam çorap söküğü gibi gelir umarım diye ümit ediyorum

Geç kaldım hissi var birde bakılırsa yine 8 9 ay var nerdeyse aslında ama destekcim de yok açıkçası oyuzden sanırım kendimde güven bulamiyorum
Canım benim de pek destekçim yok. Daha doğrusu kimse sınav nasıldı falan sormasın diye söylemiyorum hazırlandığımı. Sadece eşim ve ailem biliyor. Eşimin de pek destek olduğu söylenemez hatta istemiyor bile atanmamı. Çünkü şu an memleketimizdeyiz ikimizin ailesi de burda onun ailesiyle aynı sokaktayız uzaklaşmak istemiyor. ama onun desteklememesi beni olumsuz etkilemiyor aksine hırslanıyorum

Ben kendi memleketimden uzaktayım benim kimsem yok bulundugum yerde eşim in ailesi de burda o da onları bırakmak istemez açıkçası ,

Ben kendi memleketimden uzaktayım benim kimsem yok bulundugum yerde eşim in ailesi de burda o da onları bırakmak istemez açıkçası ,
Sayılı zaman geçiyor hemen 3 yıl sonra geri döneceğiz nasılsa. Ben atanacak puanı alayım da o ister gelsin ister gelmesin öyle diyeceğim. Ben çok fedakarlık yaptım onun için daha fazla yapamayacağım

Kızlar iyi geceler herkese. Dün ve bugün toplamda coğrafyada bölge kavramı ve sistematiği konusundan 4 video izledim. Deftere notlar aldım. 3 test çözdüm kitaptan. Yanlışları tek tek inceledim, çözümlerini okudum. Coğrafya konuları bitmiş oldu şimdilik. Tabi unuttuklarım olacak onları tekrar yaparken halletmeyi planladım.

Teşekkür ederim canım. Anlatmaya değer bir şey de yok aslında. Genel ama geçmeyen (anne-baba kaybı) üzüntülerim var. Terapi alıyorum.
Anladım canım benim. Ayrıca hem ailen hem meşguliyetlerin hemde üzüntülerinle ders çalışıyorsun ve bırakmadan bu yüzden o güzel gönlünden öpüyorum, atanmanı dua ediyorum inşallah hayırlısıyla . Terapi almakla çok iyi yapmışsın çünkü insan ne varki bunda zaten bildiğim şeyleri söyleyecek diyorsun ama uzman cümleleri farklı oluyor hatta belkide kurduğu bir cümle seni silkeleyip kendine getirebiliyor. Tabii işini hakkıyla yapabilen doktorlar için konuşuyorum.
Bir de bu mevsimde hep hüzünlü olurum ben. Balık burcuyum ondan sanırım :)
Ayy ne diyosun yani hep lohusa kafası desene
Ara vermeden çalışıyorum. Motivasyonum düşük olduğunda az ders çalışıyorum ama çalıştığım konuyu iki kez tekrar ediyorum. İyi ki var burası. Yazıp ,okuyup motive oluyorum.
Eren güzelini yapıyorsun işte böyle hiç soğutmadan devam ve sonunda atanmak inşallah . Sende iyiki varsın Dersolsun . Sana kocaman sarılıyorum

Hiçbir zaman geç kalmazsın öncelikle bunu kafamızdan çıkaralım hem bak sende söylüyorsun 8-9 ay var diye yani oldukça bol vakit var.Hatta Mehmet Eğit hocanın hazırladığı programlar var internette ve bu programlar aralıkta başlayanlar için bile geçerli. Gerçi sen istedikten sonra aralığı ocağı yok bu işinde yani moralini bozma diye söylüyorum.

Destekçi konusuna gelecek olursak destek olanları bırak etrafında birsürü köstek olsa bile sen onlara inat yapacaksın çünkü bu senin savaşın. Mesela benim eşim atanmamı hiç istemiyordu hatta çocuğumuz olursa atanamaz evde kalır diye düşünmüş işte bu süreçte ve hamileyken kpss puanımı sırf onlara inat 8 puan yükselttim. Gene aynı süreçte benden boşanmaya karar verdi ve birsürü olaylar küçücük bebeğimle daha doğar doğmaz anne-kız olarak kaldık yani baba faktörü ortadan tüğdü. Boşanma aşamasındayız ve hala uğraşıyor moral motivasyonumu yerle bir etmek için ama kulaklarımı tıkadım, gözlerimi kapadım bunlara ve yoluma devam ediyorum. Eminim sende hayatında her ne varsa bunlara gözlerini kapatıp, kulaklarını tıkayıp devam edebilirsin o yüzden hemen vakit kaybetmeden başlamalısın canım

Yazmadan geçemeyeceğim canım ya ama sinir oluyorum şu atanmamızı istemeyen eşlere . Onlar bencillik yaparken biz aile refahımız için uğraşıyoruz aah ah... Kesinlikle bunlara karşı kazanmalısın bu sınavı canım. Hep kazandığın günü ve atandığın memlekete taşınacağınız günü hayal et bu seni çok güzel atağa geçirir ve moral, motivasyon verir

O halde kazanacaksın bu sınavı ve bu onlara güzel bir ders olacak. Aslında ders olacak filan diyorum ama senin kazanman genede büyük bir iyilik ve fedakarlık asla farkında değiller neyse bu önemli değil o yüzden ne yap ne et kazan inşallah bu sınavı hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…