Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Matematik çok soru çözmekle başarıya ulaştırır. Formülleri biliyorsan ve her çeşit soru çeşidini görürsen. Yaratıcılık kaçınılmazdır. Çözüm yolları her soruda farklılık gösterebilir ama sonuçta mantık aynı soruyu cevaplamak. Zorlayın kendinizi, uyurken düşünün nasıl olmalı hangi kural ve formül. İyi hoş ben lise zamanımda matematiğin şifresi kitap serisi vardı onu okumuştum. Yüzyıllardır kullanılan bütün sayılar acayip şeyler öğrenmiştim. Tabi unuttum çoğunu ama sayıları gücünü öğretmişti.

Benim ilkokulda iyiydi matematigim ortaokulda berbat durumdaydı lisede de oyle lise hocam sen buraya kadar nasil gelebildin demisti hic unutmam sonra ben tekrar sifirdan basladim biraz düzeldi matematigim diger konularda bir sıkıntım yok ama problemleri asla anlayamıyorum yapamıyorum resmen 😔

Merhaba arkadaşlar bende aranıza katılabilir miyim hoş ne kadar katılabilirsin bilmiyorum diğer topikten tanıyan olur beni tüp bebek surecindeyim ama en azından haftada üç bes ne cozebilirsem deneme çözüyorum gk konularına baslayamadim daha biraz motiveye ihtiyacım var sanirim
Hosgeldiniz 🌸 olsun ne kadar konu halledebilseniz kârdır en azindan temeliniz olur ve isiniz kolaylaşır hicbir zaman pes etmeyin 🙏🤗

Benim ilkokulda iyiydi matematigim ortaokulda berbat durumdaydı lisede de oyle lise hocam sen buraya kadar nasil gelebildin demisti hic unutmam sonra ben tekrar sifirdan basladim biraz düzeldi matematigim diger konularda bir sıkıntım yok ama problemleri asla anlayamıyorum yapamıyorum resmen 😔
Matematik konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar özelden ya da buradan sorularınızı atıp etiketleyin ama lütfen 🙏🙏🙏

Matematik konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar özelden ya da buradan sorularınızı atıp etiketleyin ama lütfen 🙏🙏🙏
Matematiğe calismadim hiç 😑 turkceden nasıl olsa zaman kalmiyor diye kendimi kandirdim problemde yapamiyorum ama calistigimda takıldığım yerleri sorarim cok tesekkur ederim bölümünüz nedir ne durumdasiniz

Temel var zaten biraz en son 2016 da hazırlanmıştım ama eğitimden alandan çoğu konuyu hatırlıyorum sadece gk ve Türkçe sıkıntı bende
Iyi oyleyse isiniz daha kolay 😊 hicbir gununuzu bos geçirmeyin 1 soru dahi olsa çözün mutlaka. Rabbim tez vakitte hayırlı bebekler de nasip etsin size insallah 🙏🌸

Matematiğe calismadim hiç 😑 turkceden nasıl olsa zaman kalmiyor diye kendimi kandirdim problemde yapamiyorum ama calistigimda takıldığım yerleri sorarim cok tesekkur ederim bölümünüz nedir ne durumdasiniz
Lise matematik öğretmenliği malesef siralamaya girmem lazım sene başında hedef ilk beş ti ama sonrasında sağlık sorunları tüp bebek derken baya baya ara verdim inşallah ilk yüz e girerim

Lise matematik öğretmenliği malesef siralamaya girmem lazım sene başında hedef ilk beş ti ama sonrasında sağlık sorunları tüp bebek derken baya baya ara verdim inşallah ilk yüz e girerim
Olsun temeliniz varmış ve bence hicbir sey icinde gec değil yapabilirsiniz su sureci degerlendirirseniz 🥰

İnşallah bakalım denemelerde çok yanlışım çıkıyor bu aralar strese girdim ama 😅😅😅 bakalım hayirlisi
Bir cüneyt iltus sözü derki "insan dogru yaptığını değil yanlış yaptığını unutmazmış" o yuzden dert etmeyin hepsini ogrendiginizi düşününce artıdasınız 🤗

Sabır çekme sabır çekmek daha büyük sabrını zorlayacak şeyi getirir.
Olabilir böyle şeyler. Diyet falan yapıyor musun? Beslenmene dikkat etmelisin bu süreçte. Çalışma ortamında ıvır zıvır varsa dikkatini kaçırıyor olabilir. Ses rahatsız ediyorsa olmadı. Frekans sesleri aç onlarla beyin dalgalarını yönetmeye çalış. Bağırsak sorunun varsa büyük abdeste çıkamadıysan o da zihni etkileyebiliyor. Kendi içinde sorunun varsa şuan için çalıştığın ders bitene kadar aklına getirme. Dersten kalkınca ya da TV izleyince düşün ama ders çalışırken sadece konuya odaklan lütfen.
Evet diyet yapıyorum . Aklımda kurcalayan birşeyle var cok haklısın ders ortasında bile geliyor düşüncelere dalıp gidiyorum resmen. Frekans seslerine bakacağım deneyebilirim teşekkür ederim. Daha başındayım olacak çabadan vazgeçmeyeceğim . :KK14:

X