Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hayırlısı olsun canım, aslında bu şekilde daha çok strese girersin. Bunları düşünme şuan sadece sınava odaklan 💜🤗
Düşünmemek elde değilki yüzüme dokunuyorum, kırışıklıklar elimde kayıyor. Sonra ben yaşlandım diyorum. Sonra da eee kurum sınav yaşları boşuna 35 değil diyorum. :KK70: :KK70:
Zamanında ipin ucunu sımsıkı tutsaydım. Şuan birçok şeyi yaşamamış olacaktım. Kaderimi kendim değiştirdim ve kötü yola soktum. Şaka bir yana. Artık her sabah bel ağrısıyla uyanıyorum. Zor yaşlılık zorrrr. 😂😂😂😂

Neden peki ay sorulmaz ama dimi? Meraklı ben. İnşallah atanırsın canım. Benim içinde şırnak üniye el salla. Ah ah kendi bölümümde araştırma görevlisi olacağdım. Ah ahhhhhhh. 😥
Yok sorulur canım niye sorulmasın. Çünkü hedefimde illede batı olsun yüksek puan alıcam yoktu. Sadece puanım yetsin neresi olursa olsun önemli değil diye hedefi doğuya yönelttim Şırnak olsun bari dedim. Soran olursada hayalim Şırnak diyorum belli bir özel hiçbir sebebide yok işte boşboş bir şekilde Şırnak istiyorum 😂😂
Bugün çok başarılı bir çalışma olmadı benim için. Bende bugün 40 matematik sorusu 30 doğru. Tarih 9 doğru 8 yanlış. Sonra türkçeden cümle bilgisi konusu çalıştım. Not çıkardım ama yarıda kaldı. 4 ya da 5 gibi uyanırsam devam edicem. Onun haricinde çözdüğüm denemede yapamadığım soruları deneme defterine yazdım. Bugünlük benden bu kadar huzurlu rüyalar kızlar. 😴😴😴😘😘😘😘
Yok yok bence gayet başarılı olmuş 😊. Ama biraz daha ittirmen lazım bu çalışmaları çoğalt gayet güzel gidiyorsun 👍🏻
Hocam kpss yi geçmiş bir insansınız, mülakatı çok daha rahat geçeceksiniz allahın izniyle 🙏💜 çok sevindim gerçekten, ınş en hayırlı olan olur hakkinizda 🤩😍🍒💋
Amiin inşallah çok sağol assos 😊.
Bakalım bu işler biraz belli olmaz o yüzden sonucuna duruma göre buradan bilgilendiricem aşamalar hakkında sizi.

İnşallah hep beraber atanırız hayırlısıyla gideriz gönlümüzden geçen yerlere 😍.

Yok sorulur canım niye sorulmasın. Çünkü hedefimde illede batı olsun yüksek puan alıcam yoktu. Sadece puanım yetsin neresi olursa olsun önemli değil diye hedefi doğuya yönelttim Şırnak olsun bari dedim. Soran olursada hayalim Şırnak diyorum belli bir özel hiçbir sebebide yok işte boşboş bir şekilde Şırnak istiyorum 😂😂

Yok yok bence gayet başarılı olmuş 😊. Ama biraz daha ittirmen lazım bu çalışmaları çoğalt gayet güzel gidiyorsun 👍🏻

Bakalım bu işler biraz belli olmaz o yüzden sonucuna duruma göre buradan bilgilendiricem aşamalar hakkında sizi.

Vaaaoooww. Sözde bende 4 civarı uyandım kediyi besleyip girdim yatağa. O saatten bu saate neler çalışılmazki. 😍
Tamam şırnak güzeli diyorum o zaman. 😘
Bugün günlerden anayasa, mat, yarım kalan türkçe, belki geometri veya coğrafya yorgun olmazsam bir konu çalışabilirim.

Sizleri seviyorum kızlar, kucak dolusu sevgimi ve enerjimi yolluyorum. :KK68: :KK76:

Vaaaoooww. Sözde bende 4 civarı uyandım kediyi besleyip girdim yatağa. O saatten bu saate neler çalışılmazki. 😍
Tamam şırnak güzeli diyorum o zaman. 😘
Bugün günlerden anayasa, mat, yarım kalan türkçe, belki geometri veya coğrafya yorgun olmazsam bir konu çalışabilirim.

Sizleri seviyorum kızlar, kucak dolusu sevgimi ve enerjimi yolluyorum. :KK68: :KK76:
Yok canım ben kendi rızamla kalkmıyorum o saatte bebiş sağolsun anırarak uyandırıyor sabah servisi 😂.
Haydi bakalım kolay gelsin o halde bende bebişi uyuttum mu hızlıca eğitim tekrarlarına devam.
😍💕

Yok canım ben kendi rızamla kalkmıyorum o saatte bebiş sağolsun anırarak uyandırıyor sabah servisi 😂.
Haydi bakalım kolay gelsin o halde bende bebişi uyuttum mu hızlıca eğitim tekrarlarına devam.
😍💕
Ah ah bilmem mi o derdi. Bizim kedi uyan diye utanmasa tokat atacak. Allahtan üstüme çıkınca yüzümde bıyığını hissediyorum da uyanıyorum. Zor valla zor. İyi ses tellerine bir şey olmuyor yavrunun, maşallah.

çok teşekkür ederim benide dahil ettiğiniz ince düşünceniz için 2022 önlisans kpss ye hazırlanıyorum baştan başladım şuan . tavsiyelerinize açığımm :KK36: kolay gelsin hepimize
Grup durağanlaşmıştı bu yüzden tazelemeyi seçtik. Çünkü birbirimize destek olursak birbirimizi motive edersek bu yolda başarılarımız katlanır. Benide dahil ettiniz ne demek her zaman herkese açık canım benim 😘. Bizimde senin fikirlerine, yardımlarına, desteğine ihtiyacımız var. O yüzden haydi bakalım kaldığımız yerden devam 💃🏻💃🏻💃🏻

Sen dua et tırmalamıyor 😄
Yok onun doğru olmadığını öğrettim. Onu yapmıyorda. Valla fena tokat atıyor. O küçücük patisiyle attığı tokatla ses çıkıyor. Tokat olayını babam yüzünden öğrendi. Yüzümü sev yüzümü sev diye diye. Kedi tokatçı çıktı başıma. Sinirlenince direk tokatlıyor. 😂😂😂

IMG_20210520_111035.jpg

Düşünmemek elde değilki yüzüme dokunuyorum, kırışıklıklar elimde kayıyor. Sonra ben yaşlandım diyorum. Sonra da eee kurum sınav yaşları boşuna 35 değil diyorum. :KK70: :KK70:
Zamanında ipin ucunu sımsıkı tutsaydım. Şuan birçok şeyi yaşamamış olacaktım. Kaderimi kendim değiştirdim ve kötü yola soktum. Şaka bir yana. Artık her sabah bel ağrısıyla uyanıyorum. Zor yaşlılık zorrrr. 😂😂😂😂
Ah be kuzum seni o kadar iyi anlıyorum ki🤦‍♀️ bende hep kızıyorum neden 35 yaş sınırı koyuyorlar onlar insan değil mi diye 🤣 ben 35 yaşındayım isim daha zor ve matematik yapamıyorum 🤷‍♀️🤣 allah büyük Inş kapılar açılır bizim içinde 🙏💜

Ya siz matematik yapanlar bana profesör, bilim adamı gibi gözüküyorsunuz gözüme 😍🤩

Yok onun doğru olmadığını öğrettim. Onu yapmıyorda. Valla fena tokat atıyor. O küçücük patisiyle attığı tokatla ses çıkıyor. Tokat olayını babam yüzünden öğrendi. Yüzümü sev yüzümü sev diye diye. Kedi tokatçı çıktı başıma. Sinirlenince direk tokatlıyor. 😂😂😂

Ay çok hoşuma gitti çok güldüm :halay:

Ya onu yerim ben yer💜 aşk ya😍🤩

Ah be kuzum seni o kadar iyi anlıyorum ki🤦‍♀️ bende hep kızıyorum neden 35 yaş sınırı koyuyorlar onlar insan değil mi diye 🤣 ben 35 yaşındayım isim daha zor ve matematik yapamıyorum 🤷‍♀️🤣 allah büyük Inş kapılar açılır bizim içinde 🙏💜

Bende matematikte sıkıntılıyım başta olduğum için şuan anlıyorum size tavsiyem . Şenol hocanın alıştırmalarla matematik kitabının pdfini fotokopi cektirin temel kavramlara kadar bu kitabın konu anlatım videoları var onu dinleyin birlikte cozun . Temel kavramlardan sonrasında istediğiniz başka bir hocadan izleyin ben şuan fatih örs izliyorum temel kavramlar hem tamamen oturuyor çok pratik güzel anlatıyor. Tavsiyemdir. Çabaladığımız sürece olmayacak hicbir şey yok . 🥰 başaracağınıza eminim ♥️

X