Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Arkadaşlar az evvel attıklarım ÖYT dersinin öğretim teknikleri konusunun özetidir. Güzel ve yararlı olacağını düşünüyorum bir kaç kez okuyup üzerine test çözünce farkı göreceksiniz çoğu kitapta olanları derledim.
Şu şekilde benim alan derslere de bir el atsan. 😂😂😂
Mükemmel bir not çıkarımı olmuş.

Bende matematikte sıkıntılıyım başta olduğum için şuan anlıyorum size tavsiyem . Şenol hocanın alıştırmalarla matematik kitabının pdfini fotokopi cektirin temel kavramlara kadar bu kitabın konu anlatım videoları var onu dinleyin birlikte cozun . Temel kavramlardan sonrasında istediğiniz başka bir hocadan izleyin ben şuan fatih örs izliyorum temel kavramlar hem tamamen oturuyor çok pratik güzel anlatıyor. Tavsiyemdir. Çabaladığımız sürece olmayacak hicbir şey yok . 🥰 başaracağınıza eminim ♥️
Ah kuzum gel sarılalım 💜 şenol hocanın temel seviye iki kitabı var elimde ve çok beğendim. Aslında bayağı mantığı anladım ama soruda yürütemiyorum canım. Fatih örs bakmıştım ben ama tahtaya yazdıkları çok minnak diye sevmedim.🤦‍♀️ isteyince oluyo onu anladım 😍🤩

Ya siz matematik yapanlar bana profesör, bilim adamı gibi gözüküyorsunuz gözüme 😍🤩
Sözel yapanlarda bana öyle gözüküyor valla sözel yapan açık ara farkla öndedir çünkü tarih, coğ, anayasa, eğitim, alanı yapabiliyorlar geriye bir matematik kalıyor değil mi bence öyle :)
Şu şekilde benim alan derslere de bir el atsan. 😂😂😂
Mükemmel bir not çıkarımı olmuş.
Bebeme bakarsan olur 😂😂

Ah kuzum gel sarılalım 💜 şenol hocanın temel seviye iki kitabı var elimde ve çok beğendim. Aslında bayağı mantığı anladım ama soruda yürütemiyorum canım. Fatih örs bakmıştım ben ama tahtaya yazdıkları çok minnak diye sevmedim.🤦‍♀️ isteyince oluyo onu anladım 😍🤩
Bende öyle yorum katamıyorum soruya . Inşallah olacak biraz sabır bolca çaba gerisi gelecek ♥️

Sözel yapanlarda bana öyle gözüküyor valla sözel yapan açık ara farkla öndedir çünkü tarih, coğ, anayasa, eğitim, alanı yapabiliyorlar geriye bir matematik kalıyor değil mi bence öyle :)

Bebeme bakarsan olur 😂😂
Bence öyle değil çünkü banada sozeller kolay geliyor, nasil yapilmaz ya diyorum canim🤣

Matematik çok soru çözmekle başarıya ulaştırır. Formülleri biliyorsan ve her çeşit soru çeşidini görürsen. Yaratıcılık kaçınılmazdır. Çözüm yolları her soruda farklılık gösterebilir ama sonuçta mantık aynı soruyu cevaplamak. Zorlayın kendinizi, uyurken düşünün nasıl olmalı hangi kural ve formül. İyi hoş ben lise zamanımda matematiğin şifresi kitap serisi vardı onu okumuştum. Yüzyıllardır kullanılan bütün sayılar acayip şeyler öğrenmiştim. Tabi unuttum çoğunu ama sayıları gücünü öğretmişti.

Matematik çok soru çözmekle başarıya ulaştırır. Formülleri biliyorsan ve her çeşit soru çeşidini görürsen. Yaratıcılık kaçınılmazdır. Çözüm yolları her soruda farklılık gösterebilir ama sonuçta mantık aynı soruyu cevaplamak. Zorlayın kendinizi, uyurken düşünün nasıl olmalı hangi kural ve formül. İyi hoş ben lise zamanımda matematiğin şifresi kitap serisi vardı onu okumuştum. Yüzyıllardır kullanılan bütün sayılar acayip şeyler öğrenmiştim. Tabi unuttum çoğunu ama sayıları gücünü öğretmişti.
Videoda izleyip bakarak da çözdüm acaba onunda bana faydası olur mu yoksa illa kendim mi cozmeliyim 🤷‍♀️

Videoda izleyip bakarak da çözdüm acaba onunda bana faydası olur mu yoksa illa kendim mi cozmeliyim 🤷‍♀️
Tabiki olur. Şuan önemli olan nasıl çözüldüğünü görmen. O yüzden çok soru çözmelisin. Çözümlü sorular olmalı. Yöntemleri göreceksinki sen soruyu gördüğün an bu şekilde çözülür diyebilesin. 😘😘😘

Soru çözümünden bildiriyorum soru başka birşey soruyor ben başka anlıyorum dikkat eksikliği mı ne kaçırıyorum resmen gözümün önündeki yazılanı anlamıyorum başka şekilde yorumluyorum çok sabır çok sabır :kızgın: :KK14: sinir geldi bana ızıcıiıkkk....

Soru çözümünden bildiriyorum soru başka birşey soruyor ben başka anlıyorum dikkat eksikliği mı ne kaçırıyorum resmen gözümün önündeki yazılanı anlamıyorum başka şekilde yorumluyorum çok sabır çok sabır :kızgın: :KK14: sinir geldi bana ızıcıiıkkk....
Sabır çekme sabır çekmek daha büyük sabrını zorlayacak şeyi getirir.
Olabilir böyle şeyler. Diyet falan yapıyor musun? Beslenmene dikkat etmelisin bu süreçte. Çalışma ortamında ıvır zıvır varsa dikkatini kaçırıyor olabilir. Ses rahatsız ediyorsa olmadı. Frekans sesleri aç onlarla beyin dalgalarını yönetmeye çalış. Bağırsak sorunun varsa büyük abdeste çıkamadıysan o da zihni etkileyebiliyor. Kendi içinde sorunun varsa şuan için çalıştığın ders bitene kadar aklına getirme. Dersten kalkınca ya da TV izleyince düşün ama ders çalışırken sadece konuya odaklan lütfen.

Screenshot_20210520-144804_Gallery.jpg

Kızlar soru çözerken bu soruda burda acılan konular geldi aklima 🤭

Tabiki olur. Şuan önemli olan nasıl çözüldüğünü görmen. O yüzden çok soru çözmelisin. Çözümlü sorular olmalı. Yöntemleri göreceksinki sen soruyu gördüğün an bu şekilde çözülür diyebilesin. 😘😘😘
Canımmm 💜 cok güzel şeyler yaziyon gaza geliyorum🤩😍🍒🍒💋

X