Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Merhabalar ben kpss 2022'ye hazırlık olarak size katılmak isterim ☺ motiveye güçlenmeye gerçekten ihtiyacım var inşallah herkesin istediği gerçekleşiir 🤲🏻
Hoşgeldiiiin 🤗💕. Evet bizde bu amaçla bir arada olmak istedik ayrıca seninde motive etmene ihtiyacımız olacak.Ne güzel oldu grubumuz büyüyor 🤝. İnşallah canım inşallah bu yolda hepinizin bütün hayalleri gerçekleşir isteğimiz bu yönde ❤️

Hoşgeldiiiin 🤗💕. Evet bizde bu amaçla bir arada olmak istedik ayrıca seninde motive etmene ihtiyacımız olacak.Ne güzel oldu grubumuz büyüyor 🤝. İnşallah canım inşallah bu yolda hepinizin bütün hayalleri gerçekleşir isteğimiz bu yönde ❤️
Yaa çok teşekkür ederim hoşbuldumm, tabii ki birbirimize destek olmak çok güzel gerçekten 💖 güzel şeyler olacak inşallah 🤲🏻🤲🏻

Size bir tane sorunun yöntemini yollamak istedim. Amaç görmenizi sağlamak. Ben 12 işaretledim ona takılmayın lütfen.

Eklentiler

• IMG_20210521_045823.jpg
    IMG_20210521_045823.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 41
Günaydın canım. Bende şimdi uzandım biraz. Yarım saat belimi dinlendiricem kızlar. Sonra çalışmaya devam. Sabahtan üslü ve köklü sayılar konusuna çalıştım, not çıkardım ve kitaptaki testi bitirdim. Dünkü denemenin yapamadığım sorularını not ettim. Balkonu yıkadım. Çamaşır günü ilan ettim bu günü. 😂😂😂

X