Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım düz memurluk derken üniversiteden bitirdigin bir alan yok mu ?
4001 den diyorsan bu her zaman alım yapan bir kod değil. Bu sene MEB yüksek bir âlim yaptı ama her zaman olmuyor bu ve yüksek bir âlim yaptığında bile +85 puanla kapatıyor.
Bilgisiyar sertifikası üniversitede bilgisayar dersi aldıysan gerekli değil.

Maaş konusunu düşüneceğin en son şey olsun
Kpss de yüksek almaya odaklan. Çünkü bu en zoru. Ben büro personeliyim 39 kudur maaş alıyorum. Unvan degisikligi sınavına girip maaşımı ,45 kusure çıkarmayı hedefliyorum. Daha sonra da uzmanlık sınavına girip 50 kusure çıkarmayı.
Her kurumun farklı kariyer basamakları oluyor uzmanlık şeflik müdürlük gibi. Ama dediğim gibi önce hedefin atanmak olsun sonra diğerleri de olur.

evet dediğiniz gibi ilk hedefim atanmak olacak
lisans iibf mezunuyum alandan girmeyi değil de sadece düz memurluk düşünüyorum
düz memurluk sadece 4001 mi oluyor ? Ben çok anlamadıgım için çift yıllarda girilen kpss sadece düz memurluk alıyor diye biliyorum yanlış mı biliyorum

Çok iyi almışsın canım, valla bana tüyo verebilirsin. Ben sürekli hata yapıyorum ve hatalarimdan da ders almıyorum yenilen pehlivan güreşe doymaz
Çok iyi değil inan ki sınava 6 ay kala herşeyden herkesten cektim elimi ayağımı derse kapandim baska biseu yapmadim ama daha iyi olmasını isterdim

Evet canım hem de ne yığılma geçen yıl klavye mülakatında bir kuyruk oldu ki 18 yaşından 35 yaşına kadar her yaş grubu sırada gibiydi
Zabıt, icra ,cezaevi üçüne farklı adliyelerde başvuru yapacağım torpil çok hem de çok fazla oluyor maalesef alımlarda benim de tanıdığım referans olacak kişiler var ama araya torpil koymak istemiyorum safran ya olacaksa emeğimle olsun kul hakkına girmek istemiyorum inşallah dediğin gibi o emek verenlerin arasına ben de girerim Allah razı olsun dua için sen napıyorsun nasılsın bu arada nasıl gidiyor

Evet çift yıllarda düz memurluk alımı oluyor

İyiyim canım çok şükür.
Olumsuz sonuclanan tüp bebek tedavilerim var onlara canım çok sıkkın.

Canım benim çok teşekkür ederim, bana çok iyi geliyorsun gerçekten. Önümüze bakacağız artık. Bu da bitti gitti. Bugun Gozyasimizi silip yarın hayata devam edeceğiz. Bende çok alım beklemiyorum, belki 85 alanlardan bile kalanlar olacak. Çünkü bu üç yıl alım olmaması çok kişiyi vurdu vuracak rabbim çaresiz bırakmasın inş

Canım bence ilan gelir,sen klavye çalışmaya devam et. Puanın yetiyor bak, hadı inş bsk sena gibi senide göndeririz mucize gibi belli mi olur ben sana güveniyorum, çalışmaya devam keşke dememek için

ASSOSyal inşallah güzel kontenjanlı bir alım gelir canım . Üzülme biliyorum söylemesi kolay ama hiçbir şey canından önemli değil
Allah razı olsun canım benim, sen hepimize mucize gibisin. Bizde senin gibi bir anda bir şeyler yaşarız ve kapımız açılır inş. Üzüldüm ama napalım bu da geçer Allah büyük, yeter ki emeklerimiz zayi olmasın. Düştüysek kalkmasını da biliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…