Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım bence ilan gelir,sen klavye çalışmaya devam et. Puanın yetiyor bak, hadı inş 🤲 bsk sena gibi senide göndeririz mucize gibi belli mi olur👏🫶🤲 ben sana güveniyorum, çalışmaya devam keşke dememek için 💪👍👏🫶
Canım inşallah Tek elimde kalan şansım bu inşallah hayırlısı ile Allahım nasip eder sana da hayırlısı ile bol atamalı bir ilan gelir ❤️

Valla kuzu toparladım çok şükür ya🫶🍒🥰 bunda da bir hayır vardir🤲 önümüze bakacağız 💪👍👏 su soğuk ama girince alışıyorsun 😎🙈🤣
Canım bu sene tek yıl 2025 sınavı yani memurluk alımı olmuyor ya tek yıllarda bu sene için sadece matematiğe ağırlık vererek çalış ama bir süre safranın dediği gibi bir şey düşünüp kendini bunaltma☺️ şu ücretliye de başvur canım dediğim gibi hiç belli olmaz ☺️

Canım benim çok teşekkür ederim, bana çok iyi geliyorsun gerçekten. Önümüze bakacağız artık. Bu da bitti gitti. Bugun Gozyasimizi silip yarın hayata devam edeceğiz. Bende çok alım beklemiyorum, belki 85 alanlardan bile kalanlar olacak. Çünkü bu üç yıl alım olmaması çok kişiyi vurdu vuracak🥺 rabbim çaresiz bırakmasın inş 🤲
Sen de bana iyi geliyorsun umutsuz olma çiçeğim seni de dualarıma katacağım Allah büyük ve hiçbir emek karşılıksız kalmaz merkezi atama da evet 85 90 bile yeterli olmayabilir alım çok az olacağı için ama bir mucize bir bakanlık alıma çıkabilir zaten çoğu hoca da merkezi atamadan ziyade başka bakanlıkların alımlarını da takip edin diyorlar inşallah bir mucize olur çiçeğim ❤️

Canım bu sene tek yıl 2025 sınavı yani memurluk alımı olmuyor ya tek yıllarda bu sene için sadece matematiğe ağırlık vererek çalış ama bir süre safranın dediği gibi bir şey düşünüp kendini bunaltma☺️ şu ücretliye de başvur canım dediğim gibi hiç belli olmaz ☺️
Evet bu şekilde yapacağım kuzum, aklıma yattı. Gerisi Allah kerim🤲

Sen de bana iyi geliyorsun umutsuz olma çiçeğim seni de dualarıma katacağım Allah büyük ve hiçbir emek karşılıksız kalmaz merkezi atama da evet 85 90 bile yeterli olmayabilir alım çok az olacağı için ama bir mucize bir bakanlık alıma çıkabilir zaten çoğu hoca da merkezi atamadan ziyade başka bakanlıkların alımlarını da takip edin diyorlar inşallah bir mucize olur çiçeğim ❤️
Aminnn kuzummm, rabim hepimizi mucizeler ile ödüllendirsin🤲🤩🥰😍🍒

Seninki nasıl canım?
Kuzum bizim bölümde alım olmadığı için çok güzel değil aslında ama bence kötüde değil. Geçen sene 76 ile 3333 di. Bu sene 77 ile 1988 olmuş. Bayağı atmış sanki, bu kadar beklemiyordum 🙈

Eğer bir mucize olursa aile danışmanı alacağız deyip, bizim bölümden 2000 kisi alsalar gelir🤣 hayaller paris 🤣🤣🤣 tabi çok zor ihtimaller bunlar kuzu🤣🤭 benim işim mucizelere kalmış 🤲🥺

Kuzum bizim bölümde alım olmadığı için çok güzel değil aslında ama bence kötüde değil. Geçen sene 76 ile 3333 di. Bu sene 77 ile 1988 olmuş. Bayağı atmış sanki, bu kadar beklemiyordum 🙈

Eğer bir mucize olursa aile danışmanı alacağız deyip, bizim bölümden 2000 kisi alsalar gelir🤣 hayaller paris 🤣🤣🤣 tabi çok zor ihtimaller bunlar kuzu🤣🤭 benim işim mucizelere kalmış 🤲🥺
Bence çok iyi inşallah bir mucize olur canım benim 🥰
Benim net bu hafta yenilendi o yüzden giremedim kk ya 🥲
Nereden bakıyoruz canım sıralamaya 😮‍💨
İş arıyorum kızlar bana dua edin lütfen 🥲
İş bulmakta çok çok zor 😒🥲

Bence çok iyi inşallah bir mucize olur canım benim 🥰
Benim net bu hafta yenilendi o yüzden giremedim kk ya 🥲
Nereden bakıyoruz canım sıralamaya 😮‍💨
İş arıyorum kızlar bana dua edin lütfen 🥲
İş bulmakta çok çok zor 😒🥲
Osym sayfasına girince sınavlar kısmında 2024 tıkla, orada branş siralamasini göreceksin kuzum.

Rabbim kolaylaştırsin inş bitanem🤲🫶🍒

Hayırlı kandiller canlar🤲🫶🍒🥰😘

X