Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım bir sürü ilan açıldı bilgin var mi? Inceleyemedim
Evet canım bize bayaa kadro gelmiş. 78 de kapanmıştı en son 75 leri görecek sanırım atamalar.
Ben senelerce uğraştım 85 ten düşmedi puanlar, bu sene maşallah çok çok âlim oldu.
Ben kendi atandigim yerde kalacağım başka tercih vermeyeceğim.

Canım unvan degisikligi oluyor mu sizin üniversitede. Mühendis diplomani nasıl kullanacaksin ?
mühendis olduktan sonra diplomamı saydıracağım . maaşım artacak . mühendis maaşına yakın bir rakama ulaşacak inşallah
bir de kademe derece ilerleme durumum daha güzel olacak. inşallah.
kadro olarak da kadro açılırsa ancak o zaman yapı işlerine geçebilirim . olabilir yani. o zaman öğrenci işlerini bırakmak lazım. yapı işlerinde çalışırım ama seve seve.

kısmete bak safrancım.
sizin oralara kar yağdı mı

kısmete bak safrancım.
sizin oralara kar yağdı mı
Yok canım yağmadı.
Buraya doğalgaz geldi bu sene, biraz plansız oldu 2 hafta oldu geleli. Doğalgaz gelecek diye kömür de alınmadı derken hem evde hem iş yerinde 2 hafta öncesine kadar dönüyorduk. Elektrikli ısıtıcılar da çok fayda etme
Bizde unvan değişikliği sınavı oluyor. O sınavla kadro degistirebiliyordun. Sizdeko çok çok iyimis. Diplomani alınca direk saydirabilmen.

aslında dediğin gibir.
tekniker olarak atandığım için . yine aynı teknikerlik ile ilgili lisansa tamamlama olduğu için direkt saydırabiliyoruz

ama bilgisayar işletmeni ya da memur olarak atanan biri mühendislik bitirirse saydıramıyor. maaşına yasıtılmıyor.
onlarda herhangi bir işe yaramıyor bitirilen mühendislik.

çok ters olmuş canım.
elektirikli soba ısıtmaz haklısın.
ne zaman bağlanacak doğalgaz. kullanılabilecek duruma ne zaman gelirsiniz.

Açıköğretim finalleri yaklaşıyor. Ben daha başlamadım çalışmaya. Vizelerim iyiydi şükür. Bu yaz okulu bitirmem gerekiyor mutlaka. Atama olursa kaçırmak istemiyorum
7 adımda temel matematik kitabı bitmek üzere. Matematiği öğreniyorum ama dil bilgisini asla
20 ocaktaki finallerden sonra başlayayım diyorum tarih coğrafya ve vatandaşlığa ama geç mi olur acaba
Gerçi şimdi başlasam nasıl çalışacağım bilmiyorum hepsine. AÖF 5 ders. Ev işi çocuk derken uyku uyuyamıyorum

Ocak geç olmaz canım coğrafya vatandaşlık icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…