Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

güvenlik soruşturması uzun sürmez .
sanıyorum yeni gelen sene ile birlikte başlamış olursunuz. 5-10 ocak en geç diye düşünüyorum.
hayırlısı olsun.

maaş olarak güzel bence. sağlık bakanlığındakileri bilmiyorum ama.
güzel yani.
meşakkatli bir iş yaşlı bakmak. sabır ister.
inşallah o sabrı gösterirsiniz arkadaşlarınla.
ne kadar zordur tahmin edemem yaşlı ile ilgilenmek. huysuzu olur . duymayanı olur.
bu hastalar yatalak mı ki . bilgin var mı. gezebiliyorlar mı.

tekrar tebrik ederim. Allah utandırmasın. maaşını güzel güzel harca sağlıkla inşallah
Çok teşekkür ederim. Daha güzel yerler buradaki hazırlanan arkadaşlarıma nasip olsun 🙏Söyledikleri kadarıyla hepsi yürümüyor. Gezebilen var ama. Yatağa bağımlı hastalar da varmış yatak yarası olan. Onların pansumanlarını da göstereceğiz sana dediler. Sağlık bakanlığı daha fazla maaş olarak ama nöbetler de aşırı fazla 24 saat ve gün aşırı gidiyorsun orada. İnşallah güzel olur bu yolun sonu. Ne ile karşılaşacağımı bilmiyorum aslında belirsizlik var şu an 🙏

inşallah canım. güzel yerler olur kızın için . mutlu olsun sağlıklı olsun severek çalışssın inşallah. daha yaşı çok genç . neler neler yapmaz o
dgs alımlarında kontenjan düşük oluyor.
yerleştiğim bölüm 2 kişilik kontenjan açmıştı.
Nur en az 82 alması lazımmış seneye değişirmi bimiyorum canım sanırım anestezide puaı yuksek kontenjan az demekkı
sen hangi kurumda çalışıyorsun

Merhaba kızlar. adilemir adilemir teşekkür ederim canım. Yedek tercih hakkı verildi o şekilde yerleştim aile bakanlığına.
Evrakları il müdürlüğüne teslim ettim salı günü. Ayın 20 sinden sonra güvenlik soruşturması başlayacakmış herkesin aynı anda. Oradan ilçeye geçtim kurumu gezdim. Müdür ve müdür yardımcısıyla konuştuk. İlgili davrandılar. Sonunu tabi bilemem. Müdür yardımcısı kadın çoook tatlı. Maaşı sağlık bakanlığına göre az bunu biliyorsun demi dediler. Biliyorum dedim 24 25 arasıymış. 3 hemşire daha var dedi sen gelince nöbet listesini ayarlarız dedi. Onlar yukarıda çalışıyordu görmedim hastaları da hemşireleri de. Bir de burada vicdanın ve merhametin devreye giriyor o yüzden sağlık bakanlığından zordur dediler. Pişman olmam inşallah. Bekliyorum arşiv araştırmasını. ASSOSyal ASSOSyal canım maşallah güzel gidiyorsun okudum neler yaptığını. Pes etmek yok ben başardım atandım yazacaksın 💪💪 Güzel haberini bekliyoruz 🙏

Önclikle yapacağınız iş o kadar kutsalki Rabbim bunun karşılığını size misliyle verecektir.
Allahın masum kullarım dediği çocuklar ve beli bükülmüş yaşlılar onlara bakmak bir damla su bile vermek çok özel bence parasal yanını katmıyorum çünki bu iş parayla ölçülebilecek bir iş değil....başarılar diliyorum yaradan Hakkında hayırlısını nasip eylesin...

Önclikle yapacağınız iş o kadar kutsalki Rabbim bunun karşılığını size misliyle verecektir.
Allahın masum kullarım dediği çocuklar ve beli bükülmüş yaşlılar onlara bakmak bir damla su bile vermek çok özel bence parasal yanını katmıyorum çünki bu iş parayla ölçülebilecek bir iş değil....başarılar diliyorum yaradan Hakkında hayırlısını nasip eylesin...
Çok teşekkür ederim. Aynen parasını geçtim büyük bir sevap yaşlılara iyi davranmak. Hayırlısı olsun inşallah 🙏

Maşallah canım, Rabbim ilmini artırsın.
Canım sana bir tavsiyem olacak. Ben önceki sınavlarda evde çalışıyordum denemeleri de evde cozuyordum hep zamanım kalıyordu. Ama Simav'da yetistiremiyordum. Bu son Sinav'da dersane denemelerine yazılmıştım. 10 kez felan gittim ama çok daha gerçekçi ortam oldu ucu ucuna yetiştirdim soruları hep. Bir de ordaki puan hesaplamaları felan her defasında yükselişi görmek daha motive edici ve gercekcydi. Orda diğer ogrecilerle sınav oncesi ve sonrası sohbet ettiğim 5 dk lik zaman bile bana çok şey katıyordu. Yakınında kpss dersanesi varsa seninde sınavlarına gitmeni tavsiye ederim.
Bende istiyorum aslında kuzum ama dershanede tg ücretleri artmış, 1500 diye duydum. Pegem yargi basladi denemelere 🤔

canım ya. inşallah. bugün bir dersten sunum yaptım. baya heyecanlandım kürsüye çıkmadan . eller ayaklar buz kesti. ama başlayınca yatıştı heyecan. şükür onu atlattım ya.
gelebilirim buralara inşallah.
Maşallah kuzum harikasın yaa,sen neler başardın. Bunlar ne ki🫶🥰😍🤩 azmine hayranım,ne kadar güçlüsün 👏💪👍🍒🍒 inş bende başardım derim bir gun🥺🤲🫶

Çok teşekkür ederim. Aynen parasını geçtim büyük bir sevap yaşlılara iyi davranmak. Hayırlısı olsun inşallah 🙏
kuzum senin güzel bir hayatın olacak böyle düşün. Hic bir meslek mükemmel değil zaten ama kolay gelmedin. Bu şekilde düşünüp negatif düşünceleri at kafandan🤲🥰😍🫶🍒

kuzum senin güzel bir hayatın olacak böyle düşün. Hic bir meslek mükemmel değil zaten ama kolay gelmedin. Bu şekilde düşünüp negatif düşünceleri at kafandan🤲🥰😍🫶🍒
Kimsenin hayatı çiçek bahçesi değil canım. Herkesin yolunda zaman zaman dikenler oluyor. Her mesleğin zor yanları var tabi. Kolay gelmedim siz de gördünüz neler yaşadım. Bundan sonrası güzel olur inşallah 🙏❤️

maşalah fallen.
zaman çok acımasız. 20 yaşında olmuş . tekniker olmuş bile
kesin atanır diye düşünüyorum. alımlar iyi diye biliyorum.
çalışıyor mu sınava.

ben de teknikerim . dgs ile biyosistem mühendisliğine yerleştim. bu sene 2. senem. ama 3. sınıfım.
kızın da isterse tamamlayabilir üstüne lisans. hayırlısı olsun öncelikle. :dua::KK200:
Canım niye öyle oldu senin, 4. Sınıf olman gerekmiyor muydu ?

Nur en az 82 alması lazımmış seneye değişirmi bimiyorum canım sanırım anestezide puaı yuksek kontenjan az demekkı
sen hangi kurumda çalışıyorsun
üniversitede çalışıyorum. okuduğum bölüm de üniversitede zaten. git gel yapmama izin veriyorlar . derslere katılıyorum çoğunlukla.
daha çok sanki puan değil de sıralama önemli.
brans olarak kaç kişi alacak istediğin kurumlar. ve kaçıncı sırada olur kızçe.
hemşire alımları çoktur ama. tam bilmesem de . ben gerçel matematiik kanalıyla hazırlandım. yoğutubeden
bir de tasarıı yayınlarının dgs soru bankasını aldım.
bütün soruların çözümlerini video ile izleyebiliyorsun. barkod okuma var.
hayırlısı olsun

Çok teşekkür ederim. Daha güzel yerler buradaki hazırlanan arkadaşlarıma nasip olsun 🙏Söyledikleri kadarıyla hepsi yürümüyor. Gezebilen var ama. Yatağa bağımlı hastalar da varmış yatak yarası olan. Onların pansumanlarını da göstereceğiz sana dediler. Sağlık bakanlığı daha fazla maaş olarak ama nöbetler de aşırı fazla 24 saat ve gün aşırı gidiyorsun orada. İnşallah güzel olur bu yolun sonu. Ne ile karşılaşacağımı bilmiyorum aslında belirsizlik var şu an 🙏
işe başladıktan sonra hastaları da yaşlıları da tanıyacağın için işin kolaylaşacaktır eminim. bir de nasıl yapıldığını da göstereceklermiş. işin kolay olur inşallah

Bende istiyorum aslında kuzum ama dershanede tg ücretleri artmış, 1500 diye duydum. Pegem yargi basladi denemelere 🤔
ikisi de iyi yayınevleri. birinden birine yazıl. pegem güzeldi mesela. ben kpss ye hazırlanırken yargı almıştım. konu anlatımlı ve soru banka. zorluyor biraz ama iyidir.

aslında biz geçen sene 3 diye başladık. dgs ile gelen arkadaşla.
bu sene 4 olduk.
ders seçimleri başladığında seçemedik ders. alttaki dersleri alman gerekiyor. üstten de ders alman gerekiyor. üstten ders vermiyor . çakışan dersler olunca 4. sınıftan ders aldırmadı.
biz de öğrenci işlerine gidip kendimizi 3. sınıfa aldırdık sistemden.
o zaman ders seçimini rahat yapabildik.
o nedenle 3 olduk yeniden
bu yıl yine çakıştığı için alamadğım dersler var .
seneye az ders olsa da almam gerekecek. mezun olamıyorum bu yıl o yüzden.

dgs ile gelince 15 dersim sayıldı. sayılan dersler haricindekileri alttan üstten almaya çalıştım ilk sene. Allah ne verdiyse daldım.
kaldığım ders olmadı şimdiye kadar .
bu dönem de olmaz inşallah.
öyle yani safrancım.

dgs ile gelince 15 dersim sayıldı. sayılan dersler haricindekileri alttan üstten almaya çalıştım ilk sene. Allah ne verdiyse daldım.
kaldığım ders olmadı şimdiye kadar .
bu dönem de olmaz inşallah.
öyle yani safrancım.
Canım unvan degisikligi oluyor mu sizin üniversitede. Mühendis diplomani nasıl kullanacaksin ?

X