Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Çok teşekkür ederim. Daha güzel yerler buradaki hazırlanan arkadaşlarıma nasip olsun Söyledikleri kadarıyla hepsi yürümüyor. Gezebilen var ama. Yatağa bağımlı hastalar da varmış yatak yarası olan. Onların pansumanlarını da göstereceğiz sana dediler. Sağlık bakanlığı daha fazla maaş olarak ama nöbetler de aşırı fazla 24 saat ve gün aşırı gidiyorsun orada. İnşallah güzel olur bu yolun sonu. Ne ile karşılaşacağımı bilmiyorum aslında belirsizlik var şu an

Nur en az 82 alması lazımmış seneye değişirmi bimiyorum canım sanırım anestezide puaı yuksek kontenjan az demekkı
sen hangi kurumda çalışıyorsun

Önclikle yapacağınız iş o kadar kutsalki Rabbim bunun karşılığını size misliyle verecektir.
Allahın masum kullarım dediği çocuklar ve beli bükülmüş yaşlılar onlara bakmak bir damla su bile vermek çok özel bence parasal yanını katmıyorum çünki bu iş parayla ölçülebilecek bir iş değil....başarılar diliyorum yaradan Hakkında hayırlısını nasip eylesin...

Çok teşekkür ederim. Aynen parasını geçtim büyük bir sevap yaşlılara iyi davranmak. Hayırlısı olsun inşallah

Bende istiyorum aslında kuzum ama dershanede tg ücretleri artmış, 1500 diye duydum. Pegem yargi basladi denemelere

Maşallah kuzum harikasın yaa,sen neler başardın. Bunlar ne ki azmine hayranım,ne kadar güçlüsün inş bende başardım derim bir gun

Çok teşekkür ederim. Aynen parasını geçtim büyük bir sevap yaşlılara iyi davranmak. Hayırlısı olsun inşallah
kuzum senin güzel bir hayatın olacak böyle düşün. Hic bir meslek mükemmel değil zaten ama kolay gelmedin. Bu şekilde düşünüp negatif düşünceleri at kafandan

kuzum senin güzel bir hayatın olacak böyle düşün. Hic bir meslek mükemmel değil zaten ama kolay gelmedin. Bu şekilde düşünüp negatif düşünceleri at kafandan

Canım niye öyle oldu senin, 4. Sınıf olman gerekmiyor muydu ?

Nur en az 82 alması lazımmış seneye değişirmi bimiyorum canım sanırım anestezide puaı yuksek kontenjan az demekkı
sen hangi kurumda çalışıyorsun
üniversitede çalışıyorum. okuduğum bölüm de üniversitede zaten. git gel yapmama izin veriyorlar . derslere katılıyorum çoğunlukla.
daha çok sanki puan değil de sıralama önemli.
brans olarak kaç kişi alacak istediğin kurumlar. ve kaçıncı sırada olur kızçe.
hemşire alımları çoktur ama. tam bilmesem de . ben gerçel matematiik kanalıyla hazırlandım. yoğutubeden
bir de tasarıı yayınlarının dgs soru bankasını aldım.
bütün soruların çözümlerini video ile izleyebiliyorsun. barkod okuma var.
hayırlısı olsun

işe başladıktan sonra hastaları da yaşlıları da tanıyacağın için işin kolaylaşacaktır eminim. bir de nasıl yapıldığını da göstereceklermiş. işin kolay olur inşallah

Bende istiyorum aslında kuzum ama dershanede tg ücretleri artmış, 1500 diye duydum. Pegem yargi basladi denemelere
ikisi de iyi yayınevleri. birinden birine yazıl. pegem güzeldi mesela. ben kpss ye hazırlanırken yargı almıştım. konu anlatımlı ve soru banka. zorluyor biraz ama iyidir.

aslında biz geçen sene 3 diye başladık. dgs ile gelen arkadaşla.
bu sene 4 olduk.
ders seçimleri başladığında seçemedik ders. alttaki dersleri alman gerekiyor. üstten de ders alman gerekiyor. üstten ders vermiyor . çakışan dersler olunca 4. sınıftan ders aldırmadı.
biz de öğrenci işlerine gidip kendimizi 3. sınıfa aldırdık sistemden.
o zaman ders seçimini rahat yapabildik.
o nedenle 3 olduk yeniden
bu yıl yine çakıştığı için alamadğım dersler var .
seneye az ders olsa da almam gerekecek. mezun olamıyorum bu yıl o yüzden.

dgs ile gelince 15 dersim sayıldı. sayılan dersler haricindekileri alttan üstten almaya çalıştım ilk sene. Allah ne verdiyse daldım.
kaldığım ders olmadı şimdiye kadar .
bu dönem de olmaz inşallah.
öyle yani safrancım.

Canım unvan degisikligi oluyor mu sizin üniversitede. Mühendis diplomani nasıl kullanacaksin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…