Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Amiinn kuzum, ajanda aldum.bu son kalan zamanı güzel degerlendirecegim. Bu ayı bitirip şubatta branş denemesi başlayacağım. Martta da normal denemeleri eklerim inş inş bozmam kendimi
İnşallah canım.
En az 100 deneme hedefle mutlaka.
Denemeyi de çok güzel analiz et, yapamadıklarını neden yapamadin, doğrusu nedir öğrenerek.

İnşallah canım.
En az 100 deneme hedefle mutlaka.
Denemeyi de çok güzel analiz et, yapamadıklarını neden yapamadin, doğrusu nedir öğrenerek.
Evet kuzum, uçmak istemiyorum ama gerçekten 100 hedefliyorum. 30 denemem hazır, gerisinide alicam inş. Branş denemesi de çok onemliymis, kpss dna si kanalı var. Öyle diyordu. Soru bankası çözmekten çok daha fazla şey katar demişti.

arkadaşlar bende lisans mezunuyum. az bir zaman kaldı acaba yetiştirebilir miyim? Alandan değil sadece gk-gy olarak girmeyi planlıyorum. sizde durumlar nedir? nasıl bir planla çalıyorsunuz.? işte çalışığım için zamanım olmuyor ama şubatta işten çıkıcam inşallah yeter mi zamanım acaba?

Yeter bence günlük rutin yapın ama mutlaka 2-3 saat ayarlamaya çalışın ben benim hocamdan youtubedan çalışıyorum çok güzel anlatıyor hocalar bide video ders notlarını aldım aynı yayının tavsiye ederim

Bende öyle başlayayım. zamanımın çoğu işten eve, evden işe giderken yolda geçiyor. yaşımda 34 bu yıl artık birşeyler olsun istiyorum. inşallah başlayacağım. matematiğiniz nasıl, nasıl çalışıyorsunuz?

Yaprak testler alın yolda vaktinizi o şekilde değerlendirin çok iyi olur :) matematiğim çok kötü açıkcası eşimin iyi ondan destek almayı düşünüyorum birde benim hocam YouTube dan dinlemeyi düşünüyorum yani hepsi olmasada kolay konulardan bir kaç soru belki sözelciyim çünkü

Ne kadar da bensin ben de öyleyim. sözelciyim, ilk önce sözelleri halledip en son mattan ne yaparsam diye düşünüyorum. eşim de sayısalcı mat yapmadan kazanamazsın mat çalış sürekli diyor. ne yapcağımı da şaşırdım zamanda az

Kuzum senin sınavına bizden daha çok var. Sakin ol. Düzenli çalış. Soru çözerek konular oturuyor. Sürekli okumak yetmez. Tg denemeler çoğu yayinevinin başladı ama önlisans için erken. Matematiği de geçe bırakma, aynı anda devam ettir. Toparlamak çok zor. Matematik istikrar seviyor, deneyerek öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…