Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet karakutu sadece çıkmış sorular canım, içinde çok fazla soru var

Kuzum sen nasılsın

İyiyim canım şükür. Tüp bebek olumsuz sonuclandi, biraz kırgınlık yaşadım, toparlandım.
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah kuzum, üzülme bunda da bir hayır vardır inş inş tedavilerin etkisi ile kendiliğinden hamile kalırsın biraz kafanı boşalt rahatla

canım yaa . geçmiş olsun . diş ağrısı düzelmiştir inşallah. nasıl durumu.

soğuk oralar belli. bi fotograf gördüm . dedim bulunduğu ilçe mi acaba. tek katlı evler . akşam ışıklar yanıyordu. aslında harika bi doğallık. dedim ne kadar iç ısıtan bir fotograf . hayran kaldım.
ama imkansızlık açısından zormuş . hele ki ısınma.
üşüyen insanlarız. soba yakmayı da bilmeyince . orada sobalıdır evler muhtemelen.
eve gidebilme imkanın iyiymiş . yakınmış evin işine. peki market var mı. bimm şokk. aa101 falan yok mu

bakıcı ücretleri nasıl orada . iyi ilgileniyor mu kadın.

İyiyim canım şükür. Tüp bebek olumsuz sonuclandi, biraz kırgınlık yaşadım, toparlandım.
canım benim. yıpratıcı süreç olmuştur mutlaka. inşallah gönlündekini verir Rabbim. Amin.
sen iyi ol. güzel günlere odaklan. mutlaka yapıyorsundur.
ablana daha mı yakınsın artık. görüşebiliyor musunuz.

Tüm sürecini bizimle paylaş kuzum,bizede tecrübe olsun inş her şey güzel olacak
Tabi paylaşırım canım sonuçta siz de az kahrımı çekmediniz. Çok fikir aldım sizden. Yarın istenen evrakları götürmeye gidiyorum dosyayı hazırladım. Önce ile vereceğim dosyayı sonra da ilçeye gidip iş ortamına bakacağım. Görmek istedim nasıl bir yer olduğunu . Ekiptekileri falan. Bir adım atacağım. Daha güzel kadrolar sizlere nasip olsun canlarım. Siz gerçekten en iyisini hak ediyorsunuz İnşallah güzel olur demekten başka bir şey gelmiyor elimden

Merhaba kızlar bizde kızımla hazırlanıyoruz. Sayısal mantık hariç matematik konular bitti. Test+tekrar şeklinde ilerliyorum.
Tarih çağdaş hariç bitti oda aynı test tekrar..
Türkçe +çağdaş+ sayısal mantık konu çalışıyorum (videolardan)
Vatandaşlık+coğrafya+sözel mantık+güncel bilgiler şu an hiç gündeminde değil :)
Çok yorucu ve çok zor çalışmak benim için. Ama başka alternatifim yok. Sizde durumlar nasıl

Hayırlı olsun Sena616
sen neler yapıyorsun.
ders çalışmıyor musun?
makarna forumlarında geziyorsun
ders konuların nasıl. nerelere kadar geldin. sınav tarihi ne zaman.
Çalışıyorum kuzum 13 eylülden itibaren Çalışıyorum, her gün paragraf çözüyorum. Türkçe dilbilgisi oznur hocadan dinliyorum yariladim. Tarih konu çalışıp soru bankası bitiriyorum. Coğrafya mehmet hocadan bitmek üzere. Matematikte mehmet hocanın belirlediği 11 konu var onlara bakıyorum, çözümleme bitti. Problemler kitabinin sayısal mantık kısmındayım. Yedi adımda temel matematik kitabını da bitirdim. Vatandaşlığa bu hafta başlayacağım sanırım. Dilbilgisi kampı var yelda hocanın ona başlamayı düşünüyorum. Bilgi sarmal çözümlerini izliyorum. Ocakta branş denemesi başlamak ıstiyorum. Birde genel denemelere şubatta mi martta mı başlamalıyım kuzu her gün bir deneme çözmek istiyorum. Sürekli soru bankası çözmek istemiyorum bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…