Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ya o kadar matematikten korkuyorum ki şehir efsanesi gibime de geliyor.

Kitap aldım inşallah gelicek bugün. Başlayalım bakalım inşallah halledebilirim
Mehmet hoca ile çok eğlenceli canım, ben tüm onyargilarimi kırdım. Sınav stresimi yönetirsem yapacağıma inanıyorum

İnşallah zamanla daha cok adapte olursun canım
İnşallah bize de bi kapı açılır canim

Nasılsınız kızlar durum bildirin neler yapıyorsunuz ?
Bayağı yavaş gidiyorum ama süreklilik sağladım şimdilik her gün azar azar canim
Bu arada ben sana bir şey sorcam.
Dedinya bilgi sarmaldaki mesela bugün 2 testi hocadan çözümlerini dinliyordum ertesi gün kendim cozuyordum diye. O zaman 2 günde 2 test bitmiş oluyor ama kitap ne zaman bitti o zaman çok uzun sürmedi mi evhamlaniyorum ben bitmicek yetismicek diye

Ama ben senin gibi yapmıyorum çözüp geçiyorum sonra boş zamanlarımda yanlış yaptigim soruları tekrar ediyorum. Senin gibi yapmaya niyetlendim bu ara ama..

Selam verdin borçlu ciktin kusura bakma

Bayramin birinci gününe kadar galiba canim ben rezil durumdayım ya
Aa iyi o zaman bir şey kalmamış kuzum ya dinlen sen de o sürede ya da uyumadan soru çözüm videosu falan izlersin
Benim de moralim bozuk bakma. Bugün atamalar aciklanmis yine herkes atanmış içim buruk onlara sevindim ama kendime yine üzüldüm.

Bir gün ins bizde o sevinci yaşarız kuzum,inan mucize gibi geliyor

Evet canim uzun sürdü.
Ama ben bunu yaparken diğer derslere de geçmiştim, günlük rutinim matematik testi cozmekti, diğer derslerin arasında 2-3 te matematik testini böyle cozuyordum.

Sen sadece mat çalışıyorsan az tabi sadece 2 test

Bir de canim ben şuna inandım son hazirlandiginda, önemli olan test sayısı, kitap sayısı değil, anlayarak ogrenerek çözmek.

95 kusur puan alan bir fizyoterapistin videosunu izlemiştim, sadece 2 matematik kitabı bitirmiş. Tabi temeli çok saglammis muhakkak ama askerdeymis ders çalışırken, çok kitap alma imkanı olmuyormus, didikliye disikliye hiçbir soruyu eş geçmeden çözmüş. O zamanlar bana rehber olmuştu bu.

Bu yüzden bütün kitapların aslında 2 kez çözülmesi taraftariyim, Türkçe hariç.

Yaaa çok şükür alıştım.
Heyecanlanıyorum işe giderken
Maaş olayı da ayrı güzel
Bir de seçimden sonra eşim gelir kaynanam giderse tam olacak inşallah
Ayy canım benim maşallah yaa çok sevindim, o da olacak inş az sabır kuzum allahim bizede nasip et ise giderken heyecanlanmak nasıl güzel bir şey

Evet canim ben de diğer derslerle götürüyorum. Doğru söylüyorsun aslında bi soru tipini anlamayıp geçince bi yerde mutlaka karşına çıkıyor yine.
Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…