Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safransari Safransari , ASSOSyal ASSOSyal adilemir adilemir @Mavigrill Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik arkadaşlar sizleri etiketledim daha önceden bu konuyla ilgili yazdığınız için ancak sorum genel fikri ve tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Benim matematiğim 0'a yakın ve hem ales hem de ales'ten de nasiplenebilirsem kpss için matematik çalışmak istiyorum. Gerçel matematiği tavsiye eder misiniz? Herkesin tavsiyelerine açığım yalnız belirttiğim gibi başlangıç noktasındayım, sıfıra yakınım .Lütfen göz ardı etmeyin şimdiden yardımcı olacaklara teşekkür ederim🍀
Canim kızlar söylemiş ben de aynı şeyi söyleyecektim Mehmet hoca iyidir 😊
Gercel matematigi de beğenmiştim ben dinlemiştim birkaç konu ondan.

Bir de mutlaka biliyorsundur antrenmanlarla matematik kitabından başlayın diyorlar genelde sıfır olanlara.

Bir de sıfırdan sonsuza matematikti yanlis hatırlamıyorsam o da iyi diyorlardı başlangıçta.

Safransari Safransari , ASSOSyal ASSOSyal adilemir adilemir @Mavigrill Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik arkadaşlar sizleri etiketledim daha önceden bu konuyla ilgili yazdığınız için ancak sorum genel fikri ve tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Benim matematiğim 0'a yakın ve hem ales hem de ales'ten de nasiplenebilirsem kpss için matematik çalışmak istiyorum. Gerçel matematiği tavsiye eder misiniz? Herkesin tavsiyelerine açığım yalnız belirttiğim gibi başlangıç noktasındayım, sıfıra yakınım .Lütfen göz ardı etmeyin şimdiden yardımcı olacaklara teşekkür ederim🍀
Aminn🍀 gerçekten bu matematikten kurtuluş olmaması çok üzücü🙈

Tamamdır . O zaman bir bakayım Mehmet Hoca'ya. İnşallah verim alabilirim işe yarar😔
ASSOSyal ASSOSyal ve Safransari Safransari çok teşekkür ederim 🎈
Screenshot_20230408_133249_Telegram.jpg

Canım 🥰🤩😍

Bilmiyorum ki canım ya çalışmaya çalışıyorum arada bi düzenim bozuluyor😐 Ramazan olduğu için uyku düzeni falan bayağı bozuldu tabi.
Sen nasılsın adapte olabildin mi isyerine💚
Canim konular çok yabancı geldi.
Ama kaba taslak birşeyler oturdu kafamda, ne iş yaptigimizi anladım sadece, nasıl yapılacağını anlamadım henüz 😊

MEB in büro personeli alımı 84.5 la kapanmış. Bu çok iyi, şimdiye kadar merkezi alımlarda 4001 hiç bu puana dusmuyirdu. Umut olsun sizlere de 🥰

Canim konular çok yabancı geldi.
Ama kaba taslak birşeyler oturdu kafamda, ne iş yaptigimizi anladım sadece, nasıl yapılacağını anlamadım henüz 😊

MEB in büro personeli alımı 84.5 la kapanmış. Bu çok iyi, şimdiye kadar merkezi alımlarda 4001 hiç bu puana dusmuyirdu. Umut olsun sizlere de 🥰
Allah razı olsun canım benim, nolur bize umut olmaya devam et🥺🤲 çok ihtiyacımız var. Rabbim bizede bu puanları almayı nasip etsin inşallah 🤲🥺🍒🥰

Merhaba dunyadanuzak
gerçel matematik kanalından hazırlandım ben çok memnun kaldım. Muhammet elçi hoca güzel anlatır. . daha çok dgs ağırlıklı konular var. sanıyorum ales de aynı dgs gibi oluyor soruları . aslında kpss de aynı içerik . gerçel matematik güzeldir tavsiye ederim.
ales sınavına ben de gireceğim . mühendislik bitince yüksek lisans istiyorum. belli mi olur . gün gelir işime yarar.

Son düzenleme:
Merhaba dunyadanuzak
gerçel matematik kanalından hazırlandım ben çok memnun kaldım. Muhammet elçi hoca güzel anlatır. . daha çok dgs ağırlıklı konular var. sanıyorum ales de aynı dgs gibi oluyor soruları . aslında kpss de aynı içerik . gerçel matematik güzeldir tavsiye ederim.
ales sınavına ben de gireceğim . mühendislik bitince yüksek lisans istiyorum. belli mi olur . gün gelir işime yarar.
Teşekkür ederim 🍀işe yarar , gerçi artık herkes yapıyor ama olsun. Temelden başlıyorum tekrar çalışmaya, umuyorum ki çalışmam işe yarar🎈

Teşekkür ederim 🍀işe yarar , gerçi artık herkes yapıyor ama olsun. Temelden başlıyorum tekrar çalışmaya, umuyorum ki çalışmam işe yarar🎈
ilk videolarından başla çalışmaya bence de.
temelden anlatıyor zaten .
0 net ile başlayan çok kişi var neredeyse full yapan. o kanalda gördüm .

Merhaba dunyadanuzak
Kuzuummmm nerelerdesin seni çok özledim 🤩🥰🍒🍒🍒😘

Kuzuummmm nerelerdesin seni çok özledim 🤩🥰🍒🍒🍒😘
canım yaa. napayım. bugün arasınavlar başladı.
2 hafta sürecek . dersler uzaktan oldu . çok verimsiz oldu .
şimdi sınavlarda ne yaparız bilemiyorum .
dersler çok çok ağır . dgs hiç bi şeymiş.

sen nasılsın neler yapıyorsun . iyi misin .
ben de özledim . özlenmek de güzelmiş. sağ ol kuzum. 2 gündür moralim yoktu . valla yerine geldi mesajınla. :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:

canım yaa. napayım. bugün arasınavlar başladı.
2 hafta sürecek . dersler uzaktan oldu . çok verimsiz oldu .
şimdi sınavlarda ne yaparız bilemiyorum .
dersler çok çok ağır . dgs hiç bi şeymiş.

sen nasılsın neler yapıyorsun . iyi misin .
ben de özledim . özlenmek de güzelmiş. sağ ol kuzum. 2 gündür moralim yoktu . valla yerine geldi mesajınla. :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:
Allah yardımcın olsun canım benim, ne kadar zor bir şeyi başardığını biz biliyoruz 🥳😍🤩🥰 bunu da atlatacaksin. Allah zihin açıklığı versin inşallah 🤲💜🍒 ben hep aynı, devam devam devam🫠🫣🤭🤗

Allah yardımcın olsun canım benim, ne kadar zor bir şeyi başardığını biz biliyoruz 🥳😍🤩🥰 bunu da atlatacaksin. Allah zihin açıklığı versin inşallah 🤲💜🍒 ben hep aynı, devam devam devam🫠🫣🤭🤗
tekrar mı gireceksin . ne zaman sınav.

son aldığın puan atanmaya yetebilir mi.

ilk videolarından başla çalışmaya bence de.
temelden anlatıyor zaten .
0 net ile başlayan çok kişi var neredeyse full yapan. o kanalda gördüm .
Ya o kadar matematikten korkuyorum ki şehir efsanesi gibime de geliyor. 😑
Mehmet hocaya bsktinmi canim🤔
Kitap aldım inşallah gelicek bugün. Başlayalım bakalım inşallah halledebilirim🎈🍀

X