Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim kızlar söylemiş ben de aynı şeyi söyleyecektim Mehmet hoca iyidir
Gercel matematigi de beğenmiştim ben dinlemiştim birkaç konu ondan.

Bir de mutlaka biliyorsundur antrenmanlarla matematik kitabından başlayın diyorlar genelde sıfır olanlara.

Bir de sıfırdan sonsuza matematikti yanlis hatırlamıyorsam o da iyi diyorlardı başlangıçta.

Canım

Bilmiyorum ki canım ya çalışmaya çalışıyorum arada bi düzenim bozuluyor Ramazan olduğu için uyku düzeni falan bayağı bozuldu tabi.
Sen nasılsın adapte olabildin mi isyerine
Canim konular çok yabancı geldi.
Ama kaba taslak birşeyler oturdu kafamda, ne iş yaptigimizi anladım sadece, nasıl yapılacağını anlamadım henüz

MEB in büro personeli alımı 84.5 la kapanmış. Bu çok iyi, şimdiye kadar merkezi alımlarda 4001 hiç bu puana dusmuyirdu. Umut olsun sizlere de

Allah razı olsun canım benim, nolur bize umut olmaya devam et çok ihtiyacımız var. Rabbim bizede bu puanları almayı nasip etsin inşallah

Merhaba dunyadanuzak
gerçel matematik kanalından hazırlandım ben çok memnun kaldım. Muhammet elçi hoca güzel anlatır. . daha çok dgs ağırlıklı konular var. sanıyorum ales de aynı dgs gibi oluyor soruları . aslında kpss de aynı içerik . gerçel matematik güzeldir tavsiye ederim.
ales sınavına ben de gireceğim . mühendislik bitince yüksek lisans istiyorum. belli mi olur . gün gelir işime yarar.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim işe yarar , gerçi artık herkes yapıyor ama olsun. Temelden başlıyorum tekrar çalışmaya, umuyorum ki çalışmam işe yarar

Teşekkür ederim işe yarar , gerçi artık herkes yapıyor ama olsun. Temelden başlıyorum tekrar çalışmaya, umuyorum ki çalışmam işe yarar
ilk videolarından başla çalışmaya bence de.
temelden anlatıyor zaten .
0 net ile başlayan çok kişi var neredeyse full yapan. o kanalda gördüm .

Kuzuummmm nerelerdesin seni çok özledim

Kuzuummmm nerelerdesin seni çok özledim
canım yaa. napayım. bugün arasınavlar başladı.
2 hafta sürecek . dersler uzaktan oldu . çok verimsiz oldu .
şimdi sınavlarda ne yaparız bilemiyorum .
dersler çok çok ağır . dgs hiç bi şeymiş.

sen nasılsın neler yapıyorsun . iyi misin .
ben de özledim . özlenmek de güzelmiş. sağ ol kuzum. 2 gündür moralim yoktu . valla yerine geldi mesajınla.

Allah yardımcın olsun canım benim, ne kadar zor bir şeyi başardığını biz biliyoruz bunu da atlatacaksin. Allah zihin açıklığı versin inşallah ben hep aynı, devam devam devam

Allah yardımcın olsun canım benim, ne kadar zor bir şeyi başardığını biz biliyoruz bunu da atlatacaksin. Allah zihin açıklığı versin inşallah ben hep aynı, devam devam devam
tekrar mı gireceksin . ne zaman sınav.

son aldığın puan atanmaya yetebilir mi.

ilk videolarından başla çalışmaya bence de.
temelden anlatıyor zaten .
0 net ile başlayan çok kişi var neredeyse full yapan. o kanalda gördüm .
Ya o kadar matematikten korkuyorum ki şehir efsanesi gibime de geliyor.
Mehmet hocaya bsktinmi canim
Kitap aldım inşallah gelicek bugün. Başlayalım bakalım inşallah halledebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…