Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Galiba onda klavye sınavı falan da oluyor emin değilim ama. Calisiyorlar ona da.
Yaşı bilmiyorum da
Evet klavye sınavı varmış ama yaş sınırını bilmiyorum inan ki. Yazık günah ya gerçekten. Sosyoloji atanmayacak da hangi bölüm atanacak bu bakanlığa? 76 almıştı sanırım gayet de iyi bir puandı.

İyi değil canım işte, öğretmen olsaydim iyi olabilirdi

Kizzzzz ders programini da diğer sayfaya mi attin

Safransari canım sen naptin eşinin durumu sonuçlandı mi ?
Canim 4 Nisan'da da eşimin Malatya'ya tayini çıktı. Ama ilişki kesmeyi seçimden sonraya bıraktılar ondan gelemedi hala. Malatya'ya geldikten sonra bu ilçeye verecekler daha. Verirler yani inşallah.

Seçimi bekliyorum

İnşallah bir an önce hallolur canım
Seçime de az kaldı ama keşke atmasalarmis o zamana

Eem aysun canim tercih süresi bitti mi, sonuçlar ne zaman açıklanır acaba ?
Canım ön başvuru yapıldı.
Benim sıram 25ti.Sonrasında mülakat yapıldı ve önümüzdeki mühendisliğe atanan kişilerde gidince 16. Kişi oldum.2-6 Mayıs arası tercih yapacağız (il ve okul) 8 Mayıs açıklanacak.
Canım ben durmayacağım bu seferde müfettiş olmak için ders çalışacağım.

Yine sinirlendim aile bakanlığı ilana çıkmış, 9+5 sosyoloji mezunu alıyor şaka gibi keşke bu bölümler kapatılsa
Canim ders çalışırken 1 kişi alınacaksa o ben olmalıyım diye diye çalışmalısın.
Kadrolara bakmak hazırlık sürecinde sinir bozucu oluyor.

2018 puanıyla benim bölüm 85.9 da kalmıştı. Bende 85 üzeri hedefleyerek ders çalışmıştım. 2020 puaniyla son atama sınava girmeden 1 ay önce yapıldı ve 82.5 a düştü.

Ben 83.5 puanıyla 2018 verilerine göre atanamiyordum, 2020 verilerine göre ise 3. Alımda yani sinavdan 1.5 sene sonra atanmak kısmet oluyordu.

Ama sınavdan 2 ay sonra atanmak kısmet oldu.

Yani sen elinden geleni yap, en yüksek puanı almaya çalış, sonrası kısmet kader.

İnşallah canim gonlunce olsun.
Durma tabi, müfettişlik sana çok yakışacak
Bende uzmanlığa hazirlanacagim ama 3 sene çalışma sorumluluğu var, bu süreyi doldurmayı bekleyeceğim.

İnşallah canim gonlunce olsun.
Durma tabi, müfettişlik sana çok yakışacak
Bende uzmanlığa hazirlanacagim ama 3 sene çalışma sorumluluğu var, bu süreyi doldurmayı bekleyeceğim.
Aynen uzmanlıkta düşünüyorum Ben tekrar gireceğim sanırım KPSS ye.
P10 puanı istiyormuş.Bakalım bide atanınca nasıl oluyor sınav yönetimi

Aynen uzmanlıkta düşünüyorum Ben tekrar gireceğim sanırım KPSS ye.
P10 puanı istiyormuş.Bakalım bide atanınca nasıl oluyor sınav yönetimi
Ben artık kpss nin yanından yakınından geçmek istemiyorum
Kendi meslek içi sınavlarıma girip yükselmeye çalışacağım.
Yani şimdilik düşüncem bu, Rabbim ne gösterir bilinmez.

Aileler ne yaptı hataya donduler mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…