Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ya o kadar matematikten korkuyorum ki şehir efsanesi gibime de geliyor. 😑

Kitap aldım inşallah gelicek bugün. Başlayalım bakalım inşallah halledebilirim🎈🍀
Mehmet hoca ile çok eğlenceli canım, ben tüm onyargilarimi kırdım. Sınav stresimi yönetirsem yapacağıma inanıyorum 🤲💜🍒

Canim konular çok yabancı geldi.
Ama kaba taslak birşeyler oturdu kafamda, ne iş yaptigimizi anladım sadece, nasıl yapılacağını anlamadım henüz 😊

MEB in büro personeli alımı 84.5 la kapanmış. Bu çok iyi, şimdiye kadar merkezi alımlarda 4001 hiç bu puana dusmuyirdu. Umut olsun sizlere de 🥰
İnşallah zamanla daha cok adapte olursun canım💚
İnşallah bize de bi kapı açılır canim🙏🏼

Nasılsınız kızlar durum bildirin neler yapıyorsunuz ?
Bayağı yavaş gidiyorum ama süreklilik sağladım şimdilik her gün azar azar canim😁
Bu arada ben sana bir şey sorcam.
Dedinya bilgi sarmaldaki mesela bugün 2 testi hocadan çözümlerini dinliyordum ertesi gün kendim cozuyordum diye. O zaman 2 günde 2 test bitmiş oluyor ama kitap ne zaman bitti o zaman çok uzun sürmedi mi evhamlaniyorum ben bitmicek yetismicek diye🤣

Ama ben senin gibi yapmıyorum çözüp geçiyorum sonra boş zamanlarımda yanlış yaptigim soruları tekrar ediyorum. Senin gibi yapmaya niyetlendim bu ara ama..

Selam verdin borçlu ciktin kusura bakma🙈😁

Bayramin birinci gününe kadar galiba canim🥺 ben rezil durumdayım ya🥺
Aa iyi o zaman bir şey kalmamış kuzum ya dinlen sen de o sürede ya da uyumadan soru çözüm videosu falan izlersin😊
Benim de moralim bozuk bakma. Bugün atamalar aciklanmis yine herkes atanmış içim buruk onlara sevindim ama kendime yine üzüldüm.

Aa iyi o zaman bir şey kalmamış kuzum ya dinlen sen de o sürede ya da uyumadan soru çözüm videosu falan izlersin😊
Benim de moralim bozuk bakma. Bugün atamalar aciklanmis yine herkes atanmış içim buruk onlara sevindim ama kendime yine üzüldüm.
Bir gün ins bizde o sevinci yaşarız kuzum,inan mucize gibi geliyor 🥺🤲

Bayağı yavaş gidiyorum ama süreklilik sağladım şimdilik her gün azar azar canim😁
Bu arada ben sana bir şey sorcam.
Dedinya bilgi sarmaldaki mesela bugün 2 testi hocadan çözümlerini dinliyordum ertesi gün kendim cozuyordum diye. O zaman 2 günde 2 test bitmiş oluyor ama kitap ne zaman bitti o zaman çok uzun sürmedi mi evhamlaniyorum ben bitmicek yetismicek diye🤣

Ama ben senin gibi yapmıyorum çözüp geçiyorum sonra boş zamanlarımda yanlış yaptigim soruları tekrar ediyorum. Senin gibi yapmaya niyetlendim bu ara ama..

Selam verdin borçlu ciktin kusura bakma🙈😁
Evet canim uzun sürdü.
Ama ben bunu yaparken diğer derslere de geçmiştim, günlük rutinim matematik testi cozmekti, diğer derslerin arasında 2-3 te matematik testini böyle cozuyordum.

Sen sadece mat çalışıyorsan az tabi sadece 2 test 😁

Bir de canim ben şuna inandım son hazirlandiginda, önemli olan test sayısı, kitap sayısı değil, anlayarak ogrenerek çözmek.

95 kusur puan alan bir fizyoterapistin videosunu izlemiştim, sadece 2 matematik kitabı bitirmiş. Tabi temeli çok saglammis muhakkak ama askerdeymis ders çalışırken, çok kitap alma imkanı olmuyormus, didikliye disikliye hiçbir soruyu eş geçmeden çözmüş. O zamanlar bana rehber olmuştu bu.

Bu yüzden bütün kitapların aslında 2 kez çözülmesi taraftariyim, Türkçe hariç.

Yaaa çok şükür alıştım.
Heyecanlanıyorum işe giderken 🤩
Maaş olayı da ayrı güzel :dondurma:
Bir de seçimden sonra eşim gelir kaynanam giderse tam olacak inşallah
Ayy canım benim maşallah yaa çok sevindim, o da olacak inş az sabır kuzum😍🤩💜🍒🍒 allahim bizede nasip et 🤲💜🍒 ise giderken heyecanlanmak nasıl güzel bir şey 🤩😍🥰🍒🍒🍒😘

Evet canim uzun sürdü.
Ama ben bunu yaparken diğer derslere de geçmiştim, günlük rutinim matematik testi cozmekti, diğer derslerin arasında 2-3 te matematik testini böyle cozuyordum.

Sen sadece mat çalışıyorsan az tabi sadece 2 test 😁

Bir de canim ben şuna inandım son hazirlandiginda, önemli olan test sayısı, kitap sayısı değil, anlayarak ogrenerek çözmek.

95 kusur puan alan bir fizyoterapistin videosunu izlemiştim, sadece 2 matematik kitabı bitirmiş. Tabi temeli çok saglammis muhakkak ama askerdeymis ders çalışırken, çok kitap alma imkanı olmuyormus, didikliye disikliye hiçbir soruyu eş geçmeden çözmüş. O zamanlar bana rehber olmuştu bu.

Bu yüzden bütün kitapların aslında 2 kez çözülmesi taraftariyim, Türkçe hariç.
Evet canim ben de diğer derslerle götürüyorum. Doğru söylüyorsun aslında bi soru tipini anlamayıp geçince bi yerde mutlaka karşına çıkıyor yine.
Teşekkür ederim canım💚😊

X