Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende bugün girdum sinav tarihini.
Ertelenmemesine birazcık şaşırdım.
Zamanın belli olması daha iyi oluyor, kendinizi şimdiden aylık kabataslak sonra da detayli program hazırlayın bence.

Size tavsiyem gy e odaklanıp 40 üzeri net hedeflemek sınavda.

Zamanın belli olması daha iyi oluyor, kendinizi şimdiden aylık kabataslak sonra da detayli program hazırlayın bence.

Ah be kuzu evde paragraf çözerken şakır şakır giden sorular, sinavda yanlış çıkıyor 🥺 matematiği söylemiyorum 🥺

Bende ertelenir diye bekliyordum ama çabuk unutuldu🥺

İnş kutlayacak başka sebeplerimiz da olur🥳🥳 sınav harika geçer 🥰😍 tam dört ay var🤭 tutuştuk mu🤪 hallederik👍🤭😍
Ayy insallah🤩
Haha tabi bu puani kullanmicaz diye nasıl rahat espriler yapabiliyoruz:KK70:
Ama inşallah güzel geçer her türlü 🙏

Evet canim programım hazır
İnşallah 🙏
Ah be kuzu evde paragraf çözerken şakır şakır giden sorular, sinavda yanlış çıkıyor 🥺 matematiği söylemiyorum 🥺
Sosyalim naçizane tavsiye vercem. Paragrafta gelistigimi dusunuyorum çünkü.
Önce 20 soru 20 dk da çöz. Süreyle.
Sonra 30 soru 30 dk sonra 40 soru sonra 30 soru için 25 dk ver kendine giderek bu süreyi azalt. İnan o kadar stres biniyor ki üstüne. Hızlı okuyup anlamaya basliyorsun.
Bizi sınavda geren süre.. Evde bunun alistirmasini yapınca alisiyorsun. Ama bunu ales sorularıyla yap basit sorularla değil.

Bir de arada bir kendini kapatıp 100 soru birden çözmek.. üstüne cila oluyor..

Ayy insallah🤩

İnşallah 🙏

Sonra 30 soru 30 dk sonra 40 soru sonra 30 soru için 25 dk ver kendine giderek bu süreyi azalt. İnan o kadar stres biniyor ki üstüne. Hızlı okuyup anlamaya basliyorsun.
Bizi sınavda geren süre.. Evde bunun alistirmasini yapınca alisiyorsun. Ama bunu ales sorularıyla yap basit sorularla değil.

Bi bakıp cikicaz🤣

Evet kuzum ben hiç süre tutmadım paragraf sorularında. Bu sefer bunu deneyeyim. Zaten kaybedecek neyimiz kaldı 🫣

Ayy insallah🤩

İnşallah 🙏

Nasıl program 🙈

Girince ısınıyorsun su çok güzel sen de gelsene🤣🤣

Istiyorsan atayım canım. Şu an sadece mat türkce tarih olarak gidiyorum. Cografyayi turkce bitince eklicem. Vatandaşlığı da eklerim aralara biraz zaman geçince. Hep en baştan çalışırdım bu sefer son çalışmayı denicem ezber sonuçta😁

Girince ısınıyorsun su çok güzel sen de gelsene🤣🤣

Istiyorsan atayım canım. Şu an sadece mat türkce tarih olarak gidiyorum. Cografyayi turkce bitince eklicem. Vatandaşlığı da eklerim aralara biraz zaman geçince. Hep en baştan çalışırdım bu sefer son çalışmayı denicem ezber sonuçta😁
Kuzu şuan tekeri patlamış araba gibiyim,savruluyorum🥺

Canlar ben strese girdim biliyor musunuz! Ben işin goygoyundaymişim. Bu sınav önemli değildi sözde,ben niye böyle oldum simdi🥺 tarih belli oldu diye mi🥺 yoksa hiçbir hazırlık yok diye mi 🥺
Stres iyidir canim, işi ciddiye almamızı sağlıyor.
Durumun ciddiyetini farketmeyince hep erteleme yavaştan alma oluyor.
Bundan sonrasini iyi değerlendir :KK66:

Kuzu şuan tekeri patlamış araba gibiyim,savruluyorum🥺

Canlar ben strese girdim biliyor musunuz! Ben işin goygoyundaymişim. Bu sınav önemli değildi sözde,ben niye böyle oldum simdi🥺 tarih belli oldu diye mi🥺 yoksa hiçbir hazırlık yok diye mi 🥺
Sosyalim öyle düşünme. Senin temelin var temel attık. Şimdi üzerine koyma vakti.
Ama Safrana çok katılıyorum stres iyi bir şey çalışma için tetikleyici bir şey 👍 o da lazım.
Kesinlikle katılıyorum 👌
Zor şartlar stresli ortamlar insanın kapasitesini ortaya çıkarıyor resmen.

Sosyalim öyle düşünme. Senin temelin var temel attık. Şimdi üzerine koyma vakti.
Ama Safrana çok katılıyorum stres iyi bir şey çalışma için tetikleyici bir şey 👍 o da lazım.

Kesinlikle katılıyorum 👌
Zor şartlar stresli ortamlar insanın kapasitesini ortaya çıkarıyor resmen.
Tarih belli olmayınca farkina verilmiyor. Birde hrp sınav olmaz diyordum bu yıl. Dört ay kalmış farkina var8nca bir gerildim. Evet stres beni tetikliyor hirslaniyorum ama saçmalamaktan korkuyorum. Çünkü sınav anında stresten saçmalıyorum 🥺

Eem aysun Eem aysun canim eşinin ailesi nasıl Hatay'da ?
Canım hem benim ailem hem eşimin ailesi Hatay’da yaşıyordu.Eşimin ailesinin evi yıkıldı.Benim ailemin evi sağlam şükür.
Aileler Kayseri’de bizde kalıyorlar.
Bu seferde Kayseri sallanmaya başladı.
Allah yardımcımız olsun canım.
Malatya’da durumlar nasıl?

Canım hem benim ailem hem eşimin ailesi Hatay’da yaşıyordu.Eşimin ailesinin evi yıkıldı.Benim ailemin evi sağlam şükür.
Aileler Kayseri’de bizde kalıyorlar.
Bu seferde Kayseri sallanmaya başladı.
Allah yardımcımız olsun canım.
Malatya’da durumlar nasıl?
Canim ailelerine çok geçmiş olsun.
Çok şükür sağlar.
Rabbim beterinden korusun.

Bende idari izinliyim. Malatya'da vali 2. Emre kadar 10 yaş altı çocuğu olanlara idari izin verdi.

Keyserideyim şu an. Dediğin gibi Kayseri de sürekli sallaniyor 😔

X