Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Sen benden daha iyisin kuzucum, ben senin bu yil hedefine ulaşacağını inanıyorum

Ben gerizekali gibi hissediyorum
İnşallah canim
Yüreğim ağzımda bekliyorum hiç birşeyden zevk almıyorum

Ama iyiki hazirlanmisiz diyorum, çünkü ders calismadigimda da görüyorum ki başka yararlı yaptığım birşey yok. Ders oyalamis beni baya

Aynen canım yaa şuan o kadar boş yaşıyorum ki ders çalışmak dışında ne yapılır bilmiyorum ben çok seviyormuşum dersi şuan anlıyorum inş güzel günler yakındır kuzum

Canım mat ve geo toplamda 20 soru işaretledim, denemelerde hep 26-27 soru işaretlerdim 30 sorudan. Gerçekten anlamadım basiretim mi bağlandı heyecandan ne oldu
Geçen sınava birlikte hazirlandigim bir arkadaşım vardı, derece yapacağını düşünüyordum.

Sınavin ortasında nefesi kesildi, görevliler yanına gelip çıkarmak istemiş, zorla Simav sonuna kadar kaldı. matematik 10 soruyu göremedi.

Sinav sonrası çok ağladı vs.
Sonra sorulara baktı ki yaptığı diğer sorular hep doğru.
94 kusur puan aldı. Ve çok güzel bir kuruma atandi. İnşallah senin de öyle olur.

Toplamda kaç soru isaretledin bu arada saydın mi ? Diğerleri istediğin gibi oldu mu ?

Canım keşke ama nerede o günler… Arkadaşının adına çok sevindim, ben tarihte de aşırı zorlandım hiç görmediğim bilgiler vardı ve deli gibi çalışmıştım. Coğrafya vatandaşlığı çözerken sürem daraldı acele acele işaretledim… 80 i geçersem çok mutlu olacağım ama 90 imkansız.

Senin nasıldı canım kaç bekliyorsun?

Ben sorulara bakmadım canim, kaç doğru kaç yanlışım var hiç bilmiyorum.

Geçenlerde sınavdan sonra matematikçi İlyas hoca canlı yayın yapmış, telif hakkı nedeniyle soruları ekranda göstermeden çözmüş, 45 dk Lik bir yayın, meraktan onu izledim ama cevapları hiç hatirlamiyorum, hatirlamadigim için cesaret gösterip baktım zaten.

Tarih coğrafya vatandaşlık dogru bildiklerimi yaptim, yada fikir yürüttüm. İnşallah dogrulardir.

Türkçe de diğer sınavdan daha kolay geldi bana ama tabi yine emin değilim. Sözel mantığı yapamamistim zaten.

85 üstü puan almam gerek atanmak için. Açıktan alımlarda pek şansım olmuyor yaş 35 yaş üstü olduğu için. Merkezi atama tek şansım ayani.

Aysun görmemiştim ben mesajını, sayfa gerilerine gidince şimdi gördüm.
Sınavının güzel geçmesine çok sevindim. .
Beklediğin güzel sonuç gelir inşallah.

Kuzucum matematikte beş kaynak bitirmistin değil mi
Doktrin
2 tane Yediiklim
Acil matematik
Rehber matematik kampı
Bilgi sarmal matematik
Bilgi sarmal problemler
7 yıl DGS sorulari
7 yıl ales soruları

9 kaynak bitirmişim canim.
Bunlardan 4 tanesi YouTube de çözümü olan kitaplardi. Bazılarını kitabı çözüp cozemediklerimi youtubeden baktım, bazılarını önce videodan izleyip, ardından aynı çözüm taktigiyle ben çözmeye çalıştım.

Yarari oldu mu, cuma günü göreceğiz

Canim senin Sayıştay açıklandı mı ?

Efsane harikasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…