Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar geçmiş olsun hepimize. Ben de sonucumu yazayım. Kpss A puan türünde hazırlanıyordum, hukukta 87 puan aldım. Şimdi kurumlar uzmanlık kadroları için sınav ilanı açacaklar ve bu sınavlara girmeye hak kazandım :) Gelecek sene için hukuktan hazırlanmayı düşünenler varsa özelden nasıl çalıştığımı anlatabilirim.

Hepimizin yolu açık olsun çok güzel moral olduk birbirimize Umarım hepimiz istediğimiz yerlere atanırız

Hayırlı olsun canimm,

83.4 almışım kızlar.
Canlar sizin için çok sevindim. Gözünüz aydın, ins istediğiniz yerlere gelecek sene atandığınızi da buraya yazarsınız. Çok emek verdiniz çok çalıştınız. Rabbim gonlunuzdekini nasip etsin inş lütfen yaşadığınız süreci ve yaptıklarınızı,planlarınızı buraya yazın. Hepimize örnek olsun,ders çıkaralım. Sizi örnek alalım. Cani gönülden tebrikler

Canim bundan sonraki süreçte de Allah kayalık versin sana. Mülakatlarda da hazırlanmak sıkıntılı bir süreç.
Ben merkezi alimla atanirim inşallah ama işi riske atmamak icin mulakatli alımlara da başvuracağım.

Üzerimdeki şoku atıp ancak yazabiliyorum buraya. Ben iyi değilim canlar.76 almışım. İstediğim değil ama beklediğim puan oldu. İnsan yinede üzülüyor. Matematik yapamayınca olmuyor,bunun sonucunu aldım aslında ben. Yarım bıraktığım soruları bitirseydim belki başka olurdu. Ama geçmişin faydası yok artık. Üzgünüm, keşke böyle olmasaydı benim içinde. Keşke bende sevincimi yapabilseydim. Başım çok ağrıyor. Başım dönüyor. Şimdi kafamı toplayıp düşünmek istiyorum. Napicam şuan hiçbir fikrim yok. Bıraksam daha mı iyi olur bilmiyorum, düşüneceğim

Burayi okuyan arkadaşlar MATEMATİK , en önemlisi bu... MATEMATİK MATEMATİK MATEMATİK

Canim beni biliyorsun 5. Hazırlanışım.
Eğer pes etseydim bugün bu sevinci yasamayacaktim.
Öncelikle biraz kafani toparla, ve tabiki sonra daha güçlü ayağa kalk.
Tavsiyeler için şu an çok erken, tekrar hazırlanmaya başlamakta. Şu an sadece süreci sındır. Sonra planlamani yap.

Şuan ne yerdeyim ne gökte zaten canım,zamana ihtiyacım var. Ama sitede vok ihtiyacım var. Bizi yalnız bırakmayın. Bu süreci Yaşamayan gerçekten bilemez

Şuan ne yerdeyim ne gökte zaten canım,zamana ihtiyacım var. Ama sitede vok ihtiyacım var. Bizi yalnız bırakmayın. Bu süreci Yaşamayan gerçekten bilemez
Canım 76 puan gerçekten kötü değil, bu sene daha çok alım yapılır inşallah güzel bir yere girersin. 70 i geçtikten sonra hep umut var bence. İlk gün insan kendini çok yıpratıyor çok üzülüyor ama zamanla toparlanacağına eminim. Olmadı önümüzde yine kpss var hayat devam ediyor. Allah eninde sonunda güzel kapılar açacaktır

Çok teşekkür ederim canım benim, rabbim büyük

Canımın içi okurken etkiledin beni. Sen elinden geleni yaptın çabaladın. Rabbim hayırlı kapılar açsın sana

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır foruma giremiyordum. KPSS açıklanınca forumlara bakınayım derken böyle aktif bir konu görünce yazmak istedim. Öncelikle atlattığımız bu zorlu süreç için herkesi tebrik ederim. Umarım istediğiniz sonuçlara en güzel şekilde erişmişsinizdir.
Bu benim kpss'ye ikinci girişimdi; ilkinde (2020) 76 almıştım ve kendi branşım için bu puanlar sıfır almak gibi bir şey; o dönem kendi mesleğimi yapmak istediğim için de hiç düz memurluk vs. başvurusu yapmamıştım. Bu seferkinde de 90-91 beklerken 85 ile karşılaştım; maalesef hesapladığımdan 6 fazla yanlışım çıktı... Yine atama puanının altında kalıyorum ama çok muallakta. Bu puanla kendi branşım için alımlar artarsa sınırdan belki bir ihtimal atanabilirim. Bu sebeple düz memurluk ve 4001 için bakınmaya başladım.
Sizlerin fikirlerini de almak isterim 85 ile herhangi bir KİT veya 4001 gelme ihtimali nedir acaba? Ek olarak şuan yüksek lisans yapıyorum ve YDS: 80 puanım var, bilemiyorum bir etkisi olur mu sizce ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…