Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

merhaba tuğçe 9192
hiç başka şehirden formasyon alamam diye düşünme
benim de kardeşim almanca öğretmeni.
o dönemde 1 çocuğu vardı 2 yaşlarında
annem gitti yanına kardeşimin.
ankara da oturuyordu .
konya ya formasyon almaya gitti.
hızlı tren kullandı.
1 gece kalıyordu orada.
2 gün ders alıyordu
annem o ara çocukla ilgileniyordu.
uzun süre bu şekilde idare ettiler .
sonra aldı formasyonunu
atandı almanca öğretmeni olarak ki zor oluyor onların atanması .
evet canım.bende sartlari zorlucam .çocuğum için ücretsiz izin.kullandigim dönemde gitsem kolay olurdu.ama hem iş hem çocuk o yüzden korkuyorum.ama olmayacak iş değil tabi ki

Merhaba arkadaşlar yeni hamilelik haberini aldım.Gebe olup yarınki sınava girecek olanlar var mı eşim beni caydiriyor fikir verecek var mj

Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun😍🥰🤩🍒🍒 seni stalkladim ama olmadi🤪🤣 nickin mi değişti 🤷‍♀️ bu nick farklı geldi bana🙈
Evet ben nickimi değiştirdim eski nickimi unuttum bir an aklıma gelince yazayım taninirim büyük ihtimalle :) 🙈buraya iptal olan kpss den önce bayağı yazmıştım 😀nick değişince taninmadigimi fark ettim 😀😍amin canım hepimizden razı olsun buradaki tüm yoldaslarima Allah gonullerinden geçeni nasip etsin 💙

Evet ben nickimi değiştirdim eski nickimi unuttum bir an aklıma gelince yazayım taninirim büyük ihtimalle :) 🙈buraya iptal olan kpss den önce bayağı yazmıştım 😀nick değişince taninmadigimi fark ettim 😀😍amin canım hepimizden razı olsun buradaki tüm yoldaslarima Allah gonullerinden geçeni nasip etsin 💙
Hâlâ taniyamadim bebegim 🤤🤣 şu kpss illetinden hepimiz kurtulalim🤲🤩🥰🍒🍒🍒😘

Ben de canım, uzun zamandır kendimi tuttum ağlamıyordum. 21 ekimde duygu patlaması olabilir 😞 Off sonumuz hayrolsun umarım emeklerimizin karşılığı gelir. Tekrar hazırlanmak istemiyorum…
İnşallah canim.
Ben sorulara bakmadım, sosyal medyada karşıma çıkan bir kaç soruya denk gelip baktım sadece. Ondan supriz olacak.

X