Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bana farklı yer.
Yine stres oldum çok zor bildum belgeyi
Ya canim ayni bende ya yds nin başvuru belgesine tiklamissim o panikle sınava kaydiniz yok deyince tepemden asagi kaynalar sular indi sonra çok şükür buldum salak belgeyi bu sinav hepimizin sinir sağlığını bozdu inşallah hayırla atlatiriz daha da bir sey yazip moral bozmak istemiyorum

İnşallah

Kızlar ya coğrafyadan tekrar yapmak hiç canım istemedi ya şöyle bi göz atıp branş deneme çözdüm ben de.. çünkü hepsini zaten biliyorum gibi geliyo patlamam inşallah sınavda. Sınavda da harika gelmedi cografyam sebebini hala çözemedim de.

Ayy bilmiyorum bütün duygularım alınmış gibi cidden. Öyle ölü gibi calisiyorum

Canim bende anlatım bozukluğuna bakmadım, bakmadim bakasim da yok nedense
Türkçe yanlışım çok çıktı diye her gün paragraf çözüyorum, ama hala yanlışım çok çıkıyor, ders çalışmaya basladim başlayalı paragraf çözüyorum her gün hala yanlislarim çok. Aptal mıyım neyim

Anlatım bozukluğuna ben de bakmadım taa en başta soru cozmustum o kadar zaten pek soru gelmiyor gelse de aşırı zor sorcaklarini sanmam.
Bence yanlışlarini neden yanlış yapiyosun ona odaklanmak daha mantıklı. Benim de çıkıyor yanlışım. Genel yetenekte sınav anı daha belirleyici oluyo o anki heyecan anlama durumu bence o yüzden inşallah sınavda daha iyi yaparız.
Hangi tür sorularda yanlış yapıyorsun daha çok mesela akışı bozan cümle mi, deginilmistir deginilmemistir soruları mı?
Ben şu sıralama sorularında çok felsefi bi metin varsa çok zorlanıyorum zaman gitmesin diye hızlı yapmaya çalışıyorum sonra yanlış yapiyorm
Off bilmiyorum bezdim artık hepsinden

Canim değişiyor yanlislarim, hepsinde farklı.
Şu çıkarttığımız kitaptan çözüyorum, aslında çok zor da değil kitap, ama çıkıyor yanlış işte inşallah diğerlerini iyi yaparım da açık ordan kapanır.
Bir yandan sınav geçsin istiyorum, bir yandan hiç istemiyorum.
Rüyamda çok başarılı bir çocuk varmış, sınav sonrası netlerine bakıyor ki 71 net yapmış. Eyvah diyorum o bile 71 yaptıysa benimki çok kötüdür

İnşallah sınavda daha iyi yaparız canım ya biktirdilar artik bizi gerçekten

Kızlar 2022 ales /2 sorularını çözdünüz mu? (21 ağustosta olan) Paragraflar idare eder ama sözel mantiklar beni çok zorladı ya 2022 kpss gibiydi çözüm mantığı sanki..
Bu sene ayırt edici olcak sözel mantık belli oldu yani. Siz de çözün ben yarin yine bi bakcam zor algıladım inşallah anlık bir şeydir kolaydır da ben anlamamisimdir

Yani bugüne kadar cozduklerimden çok farklı geldi sanki sözel mantık ne yapacağımı anlamadım. Neyse yarın bi temiz kafayla tekrar cözuyüm

Bu muydu canim ?
Bende son 2 alesi çıkarttım da üste tarih yazmıyor bu hangisiydi emin degilim.
Bende çözemedim bunu, ertesi gün tekrar baktım öyle cozebildim.
Kpss ertesi güne kadar soru başında bekletmiyor bizi tabi
Kpss deki sözel mantığı yapamadım, en yakın yapabildiğim 2 şıkkı isaretlemistim, onlar da yanlış çıkmıştı.
Denemelerdekini yapıyordum ama kpss deki zor geldi.

Eklentiler

• IMG_20220910_113531.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 25
Hani kpss örnek sorular yayınlandı, onda da anlatım bozukluğu var ya, ondan bende çıkar mı acaba dedim.

Evet bunlar canım.
Sınav anında ilk kez görünce biraz cebellesmek gerekiyor muhtemelen bu sınavda da bu tarz çıkacak aşina olmak lazim
Hani kpss örnek sorular yayınlandı, onda da anlatım bozukluğu var ya, ondan bende çıkar mı acaba dedim.
Kpss örnek sorular hangileri canım nerde yayinlandi

Şimdi ösymnin sitesinden baktım 2003 tarihli bi pdf o mu acaba? Üstünde 2003 yazıyor ama.
Yani çıkma ihtimali her zaman var zaten de. Kesin çıkar mı bilemiyoruz tabi. Örnek sorularda madem var bakmakta fayda var o zaman bence.

Canim bulduğun sorular bu mu ?
Bana biri yollamıştı sınavdan sonra ben güncel paylaşıldı zannetmistim.

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-10-15-35-39-126_cn.wps.moffice_eng.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 26
Canim bulduğun sorular bu mu ?
Bana biri yollamıştı sınavdan sonra ben güncel paylaşıldı zannetmistim.
Evet bu şu an ösymnin sitesinde var dosyanın adında 2003 yazıyor. Sorular da zaten hiç 2022'deki sınavlar gibi değil baksana fazla basit.
Muhtemelen kapalıydı biz göremiyorduk ösym yeni açtı. Ara ara çıkmış soruları da kapatıp yeniden erişime aciyolarya onun gibi.
Ama ben de iskillendim eski de olsa bu müfredattan çok sapilmis diye buradaki konulara yönelebilirler gibi geldi. Ama bu ösym belli de olmaz ben sanmıyorum buna uycaklarini uysalar senelerdir nerdeler

Sanırım diğer konular hep bildiğimiz konular. Aslında anlatım bozukluğu gelse belki yararımiza olabilir orta seviye bir soru sorsalar yaparız gibi. Zor sormak isterse de sorar zaten dengesizliğini konuşmaya gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…