Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Giriyordur aklımıza ya bence bize öyle geliyor ruh halimizden dolayı.. biz ki Osmanlıyı kaç kere yıkıp yıkıp kurmusuz

İnşallah hayırlısı olsun hakkımızda canım
İnş kuzum yoksa napicami şaşırdım 1500 kere okuyup 1501.inciyi anlamiyor gibi tuhaf

Yaaa hayırlı olsun canım benim çok sevindim❤ mühendis hanım diyebiliriz artık

Allahm bize de bu sevinçleri yaşat yarabbim bize de dua et her aklına gelisinde canim
Allah razı olsun

inşallah Yarabbim . inşallah siz de böyle yerleştim diye yazacaksınız . inşallah.

Peki okuduğumu zor anlamam normal mi tekrar yapıyorum sanki aklıma girmiyo gibi hissediyorum. Gerçi o kadar çalıştım 1 ay içinde gitmez herhalde bildiklerim
Heves kalmadı ondan galiba.
yok artık dolmuş bilgiler bence

biliyorsun ben de artık çalışmaya 1 soru dahi olsun çözmeye mecalim kalmamıştı
çünkü artık yeterrrr moduna geldim.
iyi kötü sınav geçsin istemek normal .

ama sen yine asli görev gibi devam et. okuduğunu anlamamak da normal .
biraz kafanı dağıtacak bir şey yap yine de .
bir kaç saat öyle
meditasyon yapıyor musun . onun gibi bir şeyler yapıyorum. dört dörtlük yapamasam da . kendimce bir şeyler . iyi geliyor.

Normalde arada bi yapardim da şimdi sınava bikac gün kaldı diye hicbirsey yapmamaya çalışıyorum genelde bos boş duvara bakıyorum
Aynen canım devam etmek şart sonra hatirlamadgim bi yerden soru gelirse üzülürüm..

Canım hangi bölümden geçiş yaptın mühendisliğe
tarim alet ve makinaları önlisans
zorla okuduğum bölüm
ilk yıl dondurdum. gitmedim. 1 yıl geçti sonra babam zorla yolladı.
kpss ile atanmam da yine aynı programın önlisans puanı ile . tekniker kadrosuna
şimdi de bu dgs ile mühendisliğe.
babam sayesinde. o başlattı.
kelebek etkisi dedikleri tam da bu

Waaaooww muhteşem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…