Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet bu şu an ösymnin sitesinde var dosyanın adında 2003 yazıyor. Sorular da zaten hiç 2022'deki sınavlar gibi değil baksana fazla basit.
Muhtemelen kapalıydı biz göremiyorduk ösym yeni açtı. Ara ara çıkmış soruları da kapatıp yeniden erişime aciyolarya onun gibi.
Ama ben de iskillendim eski de olsa bu müfredattan çok sapilmis diye buradaki konulara yönelebilirler gibi geldi. Ama bu ösym belli de olmaz ben sanmıyorum buna uycaklarini uysalar senelerdir nerdeler😑

Sanırım diğer konular hep bildiğimiz konular. Aslında anlatım bozukluğu gelse belki yararımiza olabilir orta seviye bir soru sorsalar yaparız gibi. Zor sormak isterse de sorar zaten dengesizliğini konuşmaya gerek yok.
Evet canim telegram gruplarında dolanmış bu dosya yeni diye ama eskiynis.
İyi bari bende kaygı ediyordum anlatım bozukluğu çalışmadım diye.
Aslında ben dilbilgisi çalışmadım bu sene, çünkü her sene çalışıp yapamıyorum diye yapabileceklerime paragrafa odaklanayim dedim o da tam olmuyor.

Yazım yanlışları, noktalama, ses bilgisi çalıştım sadece. Onda da en kay noktalamayo çok zor sormuslardi.

Canim kulak agrimla uğraşıyordum kaç gündür
Bugün sabah doktora gittim temizlendi, rahatladım inşallah arrik.

Kızın beli toplantisi oldu ona gittim.

Son hafta ders çalışmaya odaklanayim dedikçe birşeyler çıkıyor.
Ayy çok geçmiş olsun canım kulagin neden ağrıyor ya? İltihaplanma mi var?
Neyse rahatlamissin iyi bari🙁

Benm bisey çıkmasa bile şu an çalışmakta aşırı zorluk çekiyorum 🤦🏼‍♀️

Ayy çok geçmiş olsun canım kulagin neden ağrıyor ya? İltihaplanma mi var?
Neyse rahatlamissin iyi bari🙁

Benm bisey çıkmasa bile şu an çalışmakta aşırı zorluk çekiyorum 🤦🏼‍♀️
Canim denize havuza girince her sene bir ağrı oluyordu, içindeki kır mi yumusuyor ne yapıyor tıkanıklık oluyor temizlenmesi gerekiyordu.

Bu sene denize felan girmedim yine ağrımaya başladı, tıkanma oldu. Sınavdan sonra doktora gideyim diye hep erteliyordum 2 gündür artık ağrı dayanilmaz olunca gittim. Temizlendi.

Çalışma olarakta dün coğrafya ders notu kitabının yarısını okudum, bugün yarısını okuyacam. Her gün güncel okuyorum. Bir de paragraf çözüyorum.
Tarih ders notu kitabını 2 gün okurum.
1 gün anayasa kitabını.
Öyle öyle sınav günü gelir bakalım.

Çalışma olarakta dün coğrafya ders notu kitabının yarısını okudum, bugün yarısını okuyacam. Her gün güncel okuyorum. Bir de paragraf çözüyorum.
Tarih ders notu kitabını 2 gün okurum.
1 gün anayasa kitabını.
Öyle öyle sınav günü gelir bakalım.
Ben de öyle son tekrarlarimi yapıyorum da ne kadar anliyorum bilemiyorum. Hayırlısı olsun

kızlar ikinciye heyecan bastı sizleri.son olsun inşallah bu yıllık artık .

Güzel geçer inşallah sınavınız.
sınava giriş yerleriniz de belli oldu. hayırlı olsun.
düşünceleriniz neler. genel olarak .

kızlar ikinciye heyecan bastı sizleri.son olsun inşallah bu yıllık artık .

Güzel geçer inşallah sınavınız.
sınava giriş yerleriniz de belli oldu. hayırlı olsun.
düşünceleriniz neler. genel olarak .
Ne düşündüğümü ben de bilmiyorum ki canım tuhaf bi durumun içine düştük 😑 hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor aklıma ve dua et bize :KK43:

X