Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Benimde sınav yorumum aynen böyle.

maşallah canım ya. aslında iyi geçmiş . olacakmış sanıyorum istediğin atama.
yine aynı şekilde rahat atlatırsın inşallah sınavı.
Yani aslında yapılabilirdi ama ben yapamadım canım yani olmucakti. 87 falan görmem lazım benim. Göremezdim bi kere sözel mantıktan gitti 4 sorum kafadan
İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun canım dualarni eksik etme bizden valla zorun da zoru bi süreç şu anki.. sürekli sızlanmak istemiyorum ama çok yorgunum yorgunuz
Valla canım ösymye o kadar güvenmiyorum ki o kadar konudan bağımsız takılıyorlar ki
Herhalde yapmazlar o kadar da.
Ben de aynı fikirdeyim seninle boşuna adını çıkardılar yediiklimin o soruların hepsi meb kazanım testlerinden asıl soru ösym niye meb kazanimdan ordan burdan soru alıp duruyo. Ve bunu çıkıp niye açıklamıyor da hala yediiklim diyolar çok saçma. Neyse.
Kızlar şimdi bu yeni sinav için herhangi bir işlem başvuru vs yapmayacağız değil mi?
Sanırım yapcaz da belli olur ilerleyen zamanlarda o. Para ödemicez orası kesin bir tek

Off sosyal ben de aynı ya aslında heyecanli da değildim ama anlamadim birsuru sorum öyle yarım kaldı. Nedenini gercekten anlamiyorum
Artik bol soru bol branşla hallederiz inşallah.
Ben özellikle matematik yaparken çok heyecanlandim kuzum,ellerim titriyordu bi de insanlar farkedecek diye korktum

Ben matematik çalışmaya devam edeyim dimi,belki ona çıkartırım sadece tarih coğrafyaya yuklenmeyeyim mi
Aynen benimde matematik de hedefim o belki ona çıkarırım zaten Türkçe ve matematik sözel mantık ağırlıklı çalışacağım

Ben matematik çalışmaya devam edeyim dimi,belki ona çıkartırım sadece tarih coğrafyaya yuklenmeyeyim mi
Canim yeterli internetin olsa sana şunu tavsiye ederdim.
ÖSYM çıkmış üstlü ifadeler soru çözümlerini izle Youtube den, yani hangi konu eksikse. Kendin de durdurup çözmeye calis. Bu da çok yararlı oluyor.

Canim yeterli internetin olsa sana şunu tavsiye ederdim.
ÖSYM çıkmış üstlü ifadeler soru çözümlerini izle Youtube den, yani hangi konu eksikse. Kendin de durdurup çözmeye calis. Bu da çok yararlı oluyor.
Ayy onlar konu konu var mı kuzum nette ,ben arattim bulamadım. Yıl yıl var elimde.o da süper olur en kötü net bulup indiricem bir yerden kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…