Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Off sosyal ben de aynı ya aslında heyecanli da değildim ama anlamadim birsuru sorum öyle yarım kaldı. Nedenini gercekten anlamiyorum
Artik bol soru bol branşla hallederiz inşallah.
aynı şeyi ben de dgs de yaşadım. yani çözülecek soruları atladım. yapamadım. uğraştım biraz. ama önyarğı mı ne bilemedim. çözüme ulaşamadım

17 eylülde takvim başlayıp 18 eylülde sinav dün canlı yayında hocalar gülmüştü normalde böyle olmaz ama ösym nin sağı solu belli olmaz diye direkt aklıma o geldi
Bi 10 gün koyarlar demiştim araya ama hadi hayırlısı. Sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum inşallah hayırlı olsun emeklerimizin karşılığını gercekten alalim

Ben Ekimde olur diye rahat rahat kamp şeyi falan düşünmüştüm ama o zaman son 10 güne kadar bol soru cozcem. Kısa tekrarlar.. son 10 gün full tekrar. Enes hoca programı gibi. Yaklaşık 25 30 gün falan var yani son kampı saymazsak.

Artik daha gerçekçi oluruz kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…