Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar bir de selamı yalcinin soru cozum video paketi varmış. Ben sınavdan bikac gün önce görmüştüm ama almamıştım yetişmez diye.. baştan sona tüm konulardan soru çözüyormus.
Acaba alsam mı bilemedim aklım kalmadı değil hocanın sorularına güveniyorum. Soru bankası yerine hocadan önce kendm cozerim ayni şey. Alanınız var mı?

Canim selami hoca herşeyi paraya döküyor.
Ders anlatım videoları 5 er dakika.
Her video başlangıcı ve ortasında reklam var.
Ben tavsiye edilen hoca diye onun video ders notunu aldım ve soru bankasını aldım.
Sonra konu anlatıma başladım ki boyle çok reklamlı. Ama mecbur kitabı aldım diye izledim.

Video çözümlu soru bankasını da çözdüm. Ondan verim aldim.

Şimdi deneme ve soru çözüm videosu satıyor. Çok maddi kaynaklı geldi bana.
Bence boşa para verme, soru bankasının soru çözüm videosu var, onu izle.

Hadi ya öyle mi? Doğrudur daha önce çok hasır neşir olduğum bi hoca değil.

Zaten vazgeçtim canım pdf varmış elimde soru bankası kendim çözerim. Yayın olarak bi bu var tarihten zaten çözmediğim galiba bir de aydın yüce onun da branşıni cozcem zaten.

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-07-09-10-13-358_org.telegram.messenger.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 28
Günaydın kızlar. Bugün pazartesi. Sanırım yavaştan başlamam gerekiyor calismaya
Fotokopiciden sipariş mi versem pdf den mi çozsem hala kararsızım ama sanırım alcam ya gözlerime yazık..
ne zaman yapılacağı belli değil değil mi.
neler hissediyorsun
sınavın nasıl geçmişti.

ne zaman yapılacağı belli değil değil mi.
neler hissediyorsun
sınavın nasıl geçmişti.
Belli değil canım..
Yani ne hissediyorum bilmiyorum ki tuhaf tam her şey bitti derken.
Tabi ilk gün çok kotuydum simdi iyiyim.
Sınavım idare eder sınırda kalacaktım.

Sen nasılsın canım napiyosun?

Belli değil canım..
Yani ne hissediyorum bilmiyorum ki tuhaf tam her şey bitti derken.
Tabi ilk gün çok kotuydum simdi iyiyim.
Sınavım idare eder sınırda kalacaktım.

Sen nasılsın canım napiyosun?
gerçekten tam atlattım derken kötü oldu.
yani o stresi yaşamak ve atlatmak bile çok önemliydi
yine yeni baştan .
şimdi çalışmaya devam tabi haklısın.
sorular zor muydu nasıldı.
nerelerde zorlanmıştın tam olarak sınavda. türkçe . mat . tarih çoğrafya vatandaşlık

sen yine al çalış canım.
her kaynağı değerlendir yine.

Canım genel kültür bana kolay geldi. Vatandaslikta 2 soru tuhaftı ama onu da doğru yaptım en yakın geleni işaretledim.

Türkçe de her zamanki gibiydi hatta bana 2020 Türkçesine göre daha kolay geldi. Zaten başım falan da agrimadi ordan zorlanmadigimi anladım. Sözel mantık zordu boş bırakmak zorunda kaldım.
Matematik kolaydı ama istediğim gibi yapamadım .

Bu şekilde.. coğrafyada muallakta kaldığım soru çok oldu ama ne bilim aşırı zor bi soru da yoktu sanki.

maşallah canım ya. aslında iyi geçmiş . olacakmış sanıyorum istediğin atama.
yine aynı şekilde rahat atlatırsın inşallah sınavı.

Canim Yediiklim soru bankasını ellerine alıp, bunda sormayalım diyecek kadar işsiz değil herhalde komisyon

Çok saçma bir şekilde iptal edildi, Yediiklim tutturmak pegem tutturur soru. Benzer soru olmaması imkansız.

Eşim de Yediiklim çözme bir daha diyor, herkeste öyle bir algı oluştu ama yayının da hocaların da bir suçu yok ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…