Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar sizce sınav ne zaman olur ?
Sadece deneme mi alsam, soru bankası da mı alsam ?
Bunu bence kendi durumuna göre belirle canım. Düzeyini sinavda az çok gördün oradan pay biç. Civcik gibi bir sınav gectiyse bence deneme benim gibi bir sinavsa soru bankası

Kızlar deneme olarak cozduklerimi yeniden çözmek istemiyorum.
Doktrin 7 li
Hoca wepte 5 li
Hoca kafası 5 li

Bunları cozmemistim. Nasıl bunlar sizce ?
Bunları cozmedim canım bilgim yok
Kızlar sizce sınav ne zaman olur ?
Sadece deneme mi alsam, soru bankası da mı alsam ?
Canim ben şahsen her konudan falan degil de hani böyle belli takıldığım konulardan soru çözerim elimdeki soru bankalarindan..
Ama matematikten baştan sona çözmeyi düşünüyorum zaten sürekli çözüyo olmam lazm pratiklik açısından. Biter bi aya .
Branş denemesi çözerim kalanları..
Yani bunun net bi cevabı yok bence her zamanki gibi. Biraz soru bankasi biraz deneme biraz tekrar konu.. şartlara göre ayarlarsın.
Sınav 17 eylülde olmucak çok büyük ihtimalle. Ekim kasım gibi diyolar ama.. biz de işte 1 2 ay var gibi çalışalım.. nasıl caliscam bilmiyorum ama bugün biraz toparladım moralimi şükür de. Yine de..

Canim ben girdiğimiz sinav soruları çözme kararı aldım, ama burada çözecek ortam yok.
Cozsem anlayacam nede eksikti.
Bugün kitapçıya gittim paragraf kitabı matematik kitabı 100-150 lira.
Bir de burada fotokobici buldum. Ondan deneme çıkartıcam ama işte sınava 1 ay kaldıysa deneme + video tekrar ilerlemek istiyorum. 2 ay varsa Türkçe ve matematikten soru bankası alacam

Canım benim yeni kpss sınav takvimi 17 eylülde açıklanacak yani sadece bunun için 1,5 ay var. Takvim açıklayıp 17 Eylül cumartesiye denk geliyor. 18 eylülde sınav yapacağız diyemezler. Bundan sonra da en kötü iki hafta geriye at oldu sana iki ay ben ekimde diye düşünüyorum

Şimdi gidiyorum canim kitapciya o zaman.
Aklımdaki 17 denemeyi cikarticam. bir de matematik ve paragraf kitabı alicam.

Canim Türkçe deneme de alabilirsin,pegem 30 felan.
Hatta laragraf kitabı yerine onu da abilirim
Onu ben daha önce çözdüm, artık çıkmış yıl soruları ve denemelerden idare ederim daha da sınav süresi uzarsa o zaman alirim Mehmet hocanın video çözümlü denemesini aldım aşırı merak ediyorum

100 150 lira mi hey maşallah ya.
Ben yine fotokopiye hatta direkt pdfe talim

Ya 17 deneme bir de paragraf kitabı aldım.
Bir hafta burdayım, bir haftaya kadar belli olur, ona göre matematik kitabı ve gk den Birans denemeleri eklemeye karar verdim.
Doğru dusunmussun canım. Bende evdeki tarih,cografya ve vatdan birer soru bankası bitiricem . Daha iyi olmak için sonrası denemeler

Kızlar matematikte soruların nerdeyse yarısı cebirden geliyo dimi hani şu ilk 15 soruyu çalışan yapar dedikleri. Yalnız ben ordan fire verip problemlerle topluyorum çok saçma. Herkes gider mersine ben giderim tersine
Oturuyum cebir calisiyim bari hem problem hem cebir.

Ya kizlar ben acil matematigi çok sevmiştim.yine onu mi alsam ?
Nasıl kitap canım yeni nesil soru ağırlıklı mi? Ben yeni nesil istemiyorum da. Öyleyse almam.
Su süreçte en çok matematik soru bankası seçerken zorlandım ya. Doktrin e de iyi demisler ama ısınamadım yediiklim de acaba fazla mı basit bilemedim. Ayy çıkmış son 12 yılı bi tur daha mi cozsem en güzeli .

Türkçe de bulamıyorum çıldırcam. Olmazsa Türkçede tyt kaynaklarına yelken açayım. Kpssyi basit soruyorlar. Cikmislari cozsem hatırlama ihtimalim var o kadar çok çözdüm ki ya piyasada nasıl zor bi türkce branş denemesi olmaz ya. Şöyle zorlasın ales gibi olsun ama icinde dilbilgisi de olsun

Canim yeni nesil sorularda var içinde yüzde 20
Ama ben yeni nesil soru çözmekten geri durmadım hiç, onun da kattıkları var çünkü

Paragraf olarak piyasadaki kaynaklar + DGS ALES çıkmış sorular da son kpss sınav tarzı değil kesinlikle.

Ben YouTube de yorumları okuyup bu kitabı çıkarttım bugün

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-06-22-30-31-772_cn.wps.moffice_eng.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 28
Canim yeni nesil sorularda var içinde yüzde 20
Ama ben yeni nesil soru çözmekten geri durmadım hiç, onun da kattıkları var çünkü
Tamam canim bi bakiyim ona da
Paragraf olarak piyasadaki kaynaklar + DGS ALES çıkmış sorular da son kpss sınav tarzı değil kesinlikle.

Ben YouTube de yorumları okuyup bu kitabı çıkarttım bugün
Güzel bi kitaba benziyor buna da bakıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…