Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugün ne yapacaksınız kızlar
Ben de şöyle bi harita ekonomik coğrafya tekrarı yaptım.
Şimdi deneme defterime göz atcam.
Sonra tarihte bir türlü kalıcı belleğe atamadığım yerlere bakcam baştan sona şöyle bi gezcem hızlı hizli.
Akşam en son bi ales türkce çözüp bitircem.
Gunceller hep aynı şeyler ama akşam çay içerken falan bakarım yine telefondan.

Bugün güya sabah geç kalkcaktim alarm kurmadım 6.50 de uyandım hem de çok dinç bi şekilde alarm kursam bu kadar dinç kalkamam

Yarın sabah okusam mi diyorum hâlâ

Ayyy canım yaa o kafayla çok iyi bir puan bu nasıl olabilir benim beyin kendini kapatıyor
Sosyal verilmiş emek var bir de nasip faktörü var ben buna çok çok inanıyorum. Tabi ki Allah emeklerin karşılığını verir ama her şeyin vakti nasip zamanı var.
Rabbim hayirlisiyla geçirmeyi nasip etsin bize de inşallah.
Yarın bu saatlerde atlatmis olcaz. Şaftimiz kaymis bi şekilde eve dönüyo olcaz
(Deneme kolay da olsa zor da olsa mücadele etmekten benim hep saftim kayıyor da o anlamda yani kötü geçecek anlamında değil )

Bugün bi rahatlık geldi üstüme niye ki ya bezdim galiba artık.
Şaka maka son gün.
Allahim kolay ya da zor olsun demiyorum bizim yapabileceğimiz şekilde olsun nokta atışı üstüne en çok egildigimiz yerlerden gelsin Cook amiin
Sınav anında sacmalamayalim en önemlisi 2020de olduğu gibi nolur..

Canim korkaklık yapmadık, çalışma yeniden deneme cesareti gösterdik, bu anlamda bile başardık sayılır.

Gerisi nasip.

Nasip,evet bu çok önemli. Nasipte yoksa naparsan tsp
Yarın çıkınca başım ağrımasın istiyorum şimdiden

Aşkımsu sariliyom sana
Sag ol baliim ben de sana yarim saat kestirdim geçti şükür canım ağrım
Ama fazla çalışamadım. Mutfağı toplarken falan aydin hocanın dünkü genel tekrarını dinledim . Şimdi bilim adamlarina bakıyorum.
Seneye için topik açarsanız burdayım formasyon dan dolayı bu sene öyle bir gireceğim seneye dershane destekli atanmak için ne gerekiyorsa çalışmam lazım..
Herkese başarılar dilerim şimdiden
Cok tesekkurler seneye inşallah sadece tavsiye vermek için gireriz buraya
Allahim ataniyim herkese yardım etcem valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…