Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Sag ol baliim ben de sana :KK60:yarim saat kestirdim geçti şükür canım ağrım 🤗
Ama fazla çalışamadım. Mutfağı toplarken falan aydin hocanın dünkü genel tekrarını dinledim . Şimdi bilim adamlarina bakıyorum.
Cok tesekkurler seneye inşallah sadece tavsiye vermek için gireriz buraya🤲
Allahim ataniyim herkese yardım etcem valla🥺
Aynı ben atanmak uğruna parçalanıyoruz vallahi🫠

Sag ol baliim ben de sana :KK60:yarim saat kestirdim geçti şükür canım ağrım 🤗
Ama fazla çalışamadım. Mutfağı toplarken falan aydin hocanın dünkü genel tekrarını dinledim . Şimdi bilim adamlarina bakıyorum.

Cok tesekkurler seneye inşallah sadece tavsiye vermek için gireriz buraya🤲
Allahim ataniyim herkese yardım etcem valla🥺
Ayy tekrar mı yapmış bende izleyeyim🤩

Daha o kadar çok var ki bakicam şey 🤭 telefonda yığınla ekran görüntüsü var b8rde okunacak🙄
Off ben bıraktım biraz dinleniyorum.. birazdan biraz şöyle bi montrö lozan falan bakarım.. bu arada Esra hoca instada çok güzel bikac sayfa çıkabilecek yerleri özetlemiş tavsiye ederim 5 dk ni almaz canım.
Stres oldum niyeyse ya Allahim yardım etsin :KK43:
İnşallah hicbisey bilmiyormuş hissi sınavda gider..
Cağnım kızlar Rabbim yolunuzu açık etsin yarın ki sınavda başarılar diliyorum ben bebeden dolayı elendim🤭 bi dahaki sınava inşallah atanmış olarak siz bana yol gösterirsiniz 🥰
İnşallah hepimiz canim çok sağ ol🥰

Off ben bıraktım biraz dinleniyorum.. birazdan biraz şöyle bi montrö lozan falan bakarım.. bu arada Esra hoca instada çok güzel bikac sayfa çıkabilecek yerleri özetlemiş tavsiye ederim 5 dk ni almaz canım.
Stres oldum niyeyse ya Allahim yardım etsin :KK43:
İnşallah hicbisey bilmiyormuş hissi sınavda gider..

İnşallah hepimiz canim çok sağ ol🥰
Gördüm kuzu onada bakicam 😇🤗

Yine bir sınav öncesi yine bende pişmanlıklar 😔 uyamadığım programlardan dolayı buraya yazamasam da sizleri takip ettim . Çok çabaladınız, denemelere girdiniz kimi burada çocuğu ile hazırlandı kimi çalışırken hazırlandı... umarım bu sınav son sınav olur hayırlısıyla , umarım buraya müjdeli haberler yazılır ve yine umarım ki ben de dahil meslektaşlarım ve diğer tüm memur adayları bu sınavı geçerek veya başka şekilde hayatımızda gerçekleşecek olumlu değişiklikler neticesinde bu dertten kurtulalım🎈🎈🎈

X