Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Neden diye mi sorar demek istedi acaba bunu hakan hocada demişti ama unuttum

Nasıl 94

İnstagramdan ben takip ediyorum onu canım bildiğin hunharca 94 aldı
Ama anladığım kadarıyla temeli bayağı sağlam onun genel yetenekte. Çünkü öyle uzun çalışma saatleri yoktu. Hep 3 falan en fazla 4 saat calisiyodu bir günde.

Ama sayisalci olmasına ragmen genel kültürü de bayağı iyi gelmişti.

Ben de zaman zaman konusuyorum onunla da ordan biliyorum. Ama safranin arkadasiymis o daha iyi bilir beraber hazirlanmislar.

Birde sayısalcı bir de gk iyi

Gülme beybi hem anne hem 94 diyo Saricivcivcikcik
Haha senin tepkin cok tatlı ona gülüyorum canim
Birde sayısalcı bir de gk iyi
Ya Canim bu gerçekten kişiye göre değişiyor. Mesela o hep şey diyo ben hiç tarihte oturup konuları uzun uzun okumadim hep soru çözdüm diyo.
Geçen başka birini dinledim mesela o da tekrarlarda mutlaka okumuş tabi o da soru çözmüş de. Mesela o son günler paso klasik sınava çalışır gibi konu ezberlemiş.
Ama safranin arkadaşı soru öneriyo.
Yani gercekten kişiden kişiye o kadar çok değişiyor ki.

Tek gerçek var kızın temeli sağlam bence bu net.. temelin olmasa o kadar az saat çalışmayla biraz zor. Kendi de diyo zaten temelini.
Ama temeli saglam olmasi da bahane değil genel kültürünü güzel gelistirmis darısı başımıza bizim de işte bi yeri batiriyosak diğer yerden kurtarmamiz lazım.

Canim sinavdan ağlayarak çıkmıştı, 9 matematik sorusunu hiç goremedim, Türkçe çok oyaladı diye.
9 matematiğe de baksa derece yapacaktı
Bir de o 12 ay hazırlandı, ilk hazirlanisiydi.
Ama güzel bir liseden mezun, tıpa gidecek zekaya sahipti.

Canim hiç bir konuda olmadığı olmadığı gibi bunda da tek bir doğru yok.
İnsan kendisini bilmeli neyin verimli olduğunu.

Biri 40 denemeyle derece yapıyor, diğeri 150 deneme.

Canimcim

Herkesin kapasitesi farklı ya,birde sınavda stres yönetimi var. Her şeyi bilsen de fazla heyecan ipe götürür herkes kendini biliyor, herkesi dinlemeye kalksak yine olmaz.o yüzden kendine uygun olanı bulup devam edicen geldik yolun sonuna, göreceğiz napalim.

Ben yaptığımı yine yaptım, nasıl iyi hissediyorsam öyle gittim. Sistem değişmiyor bende

Belli ediyo kendini zaten canm masallah ne güzel ya biz de arkasından gidelim insallah
Canim hiç bir konuda olmadığı olmadığı gibi bunda da tek bir doğru yok.
İnsan kendisini bilmeli neyin verimli olduğunu.

Biri 40 denemeyle derece yapıyor, diğeri 150 deneme.

Kesinlikle öyle kızlar inşallah sonucumuz güzel olur hepimizin çok emek verdik

Ben yine çağdaş tekrarına girdim iyi oldu hatirladigimi anlayinca rahatladım. Inkilaba falan da bi bakcam üstten hızlıca. Bir de şu asd de her sene ya başkent ya da kurucu kimin döneminde hangi liman alındı soruyolarya ona bakcam karisyo arada bi

Boş oturdkca oturasim çalışmaya başlayınca da calistikca calisasim geliyo harika bi psikolojideyim şu an yarın erken kalkmasam iyi olcak ama kalksam da az daha fazla tekrar yapardım

Yok yok tekrar devam bende etcem coğrafya ve tarih dilbilgisi de üstten bakarım, rüştü hocayı da bekliyorum tahmin yapacak diye

Yok yok tekrar devam bende etcem coğrafya ve tarih dilbilgisi de üstten bakarım, rüştü hocayı da bekliyorum tahmin yapacak diye
Evet ya hiç sesi çıkmadı sınavdan bi saat önceyi mi bekliyo napiyo sskwj

Birine baksam diğeri küsüyo gibi geliyo zaten. Vatandaşlık yüzeysel geliyo insallah yine öyle gelir bari o bi nefes aldırsın

Evet ya hiç sesi çıkmadı sınavdan bi saat önceyi mi bekliyo napiyo sskwj

Birine baksam diğeri küsüyo gibi geliyo zaten. Vatandaşlık yüzeysel geliyo insallah yine öyle gelir bari o bi nefes aldırsın
Tek isteğim 9 da 9 yapmak amiiinnn,sözeller kurtarsın

Kitap reklamı yapıyor hâlâ, tahmin yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…