Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bildirim gelince, aaa okyonos bana yazmış dedim. Sonra mesajını okuyunca bende tanıyamadım. 638903 senedir kpss, zayiflama topiklerindeyim bunlardan olabilir mi
Ya KPSS kesin. Şimdi baktım arkadaş listemde varsın.2012 KPSS ye girip 2013 te atanmıştım ben kesin oradan tanıyorum Banada konuyla ilgili bildirim geldi

İnşallah canim masallah sınav yaklaştıkça misafirlerin daha çok gelesi geliyo. Sınava bikac gün kala yanıma hastaneye gelceklermis galiba. Ayy inşallah randevu bulamazlar

Uzman kariyer zaten zor canım ya normal yani.. ama bugünkü pegemde de matematik o kadar zor değilmiş sınavda niye zor geliyo anlamadim ya evde çabucak çözdüm çoğu soruyu sınavda yok..
Allahim inşallah gerçek sinavda sakin sakin yaparız güzelce

Ya KPSS kesin. Şimdi baktım arkadaş listemde varsın.2012 KPSS ye girip 2013 te atanmıştım ben kesin oradan tanıyorum Banada konuyla ilgili bildirim geldi
aynen öyle.
2013 de ben de seninle aynı zamanda atandık
kpss gurubunda kalabalık hep birlikte çalışıyorduk
soru paylaşımı. ders . ne yaptık ne okuduk . günlük yazardık. ne güzeldi. ama stresliydi.

aynen öyle.
2013 de ben de seninle aynı zamanda atandık
kpss gurubunda kalabalık hep birlikte çalışıyorduk
soru paylaşımı. ders . ne yaptık ne okuduk . günlük yazardık. ne güzeldi. ama stresliydi.
Allahim şu an stresin vücut bulmuş haliyim ben resmen. Uyudugumdan bile bisey anlamıyorum bikac gündür bizim de sonumuz böyle olsun nolur bi bakıyorum olacak gibi bi bakıyorum olmucak gibi
sınavıma 4 gün kaldı
Allah kolaylıkla güzel bi puan alabilmesi nasip etsin canım. Bu sene sınavlarda mat bi tık basit geldi (basit derken eskiye geçen senelere göre) .. bence dgs de de öyle basit olcak. Tabi Türkçeyi zorlarlar yine o çok belli..

Türkçede fazla oyalanmamak lazim matematikte de yapamayınca gecmek lazim. Diyene bak sen çok mu yapabiliyorsun desene

Bu stres için bi ilaç falan mı alsam diyorum ama sınava da az kala yeni biseyler denemek istemiyorum. Bas agrim falan var bu ara sürekli çok yorgun hissediyorum

canım inşallah sen ve burdaki bütün arkadaşlarımız emek verdiler . atanırsınız inşallah siz de . buradan da göbek atarız birlikte

mat kolay olursa herkes yapar . zor olursa ben de yapamam. orta düzey olursa şükür

kpss de ben de sen gibi son ay bi stres için bir şey alsam . sakınleştirse diye düşündüm . sonra vazgeçtim.
almadım

panik olma canım. sakinliğini koru. paniğe gerek yok, gelip geçecek . bu kadar . "öyle düşün."

Aynen canım hiç risk almak istemedim bitki çayı aldım rahatlatici☺

Ahh inşallah hepimiz için bu süreç güzel sonuclanir

İnşallah matematikte hakim olduğun soru tarzlarından gelir canım en yüksek netini görürsün

Safransari canım naptin geldi mi misafirlerin?

ASSOSyal sen nasıl oldun canım iyisin inşallah
Sosyal dün enes hocanin canlı yayınını izledim bi hoca var gy gk den 88 almış matematik fazla yapmamış. Bana moral oldu size de moral olsun diye soyluyum dedim bir de dershanede girdiği denemelerde çok çok yüksek yapmiyomus ama sinavda en yüksek netini görmüş
Allahim cooook amiin

Bugün denemeden ciktm ben de vatandaslikta unuttuğum yerler var. Misafir varken bakamadım tabi. Bayrama kadar bi kamp yapcam özellikle genel kültür tekrarı bol soru.

ah keşke. ama bakıyorum da soruları okumaya bile tahammülüm yok
deneme çözemeyecek durumdayım. öyle sıkılmışım artık .
son 3 gün
inşallah iyisiyle kötüsüyle geçecek. lehime sonuçlanır inşallah

yap canım . daha süre var . sıkma canını her şey güzel olacak inşallah

genel olarak bütün konuların bitti değil mi.
kpss önceki yılların çıkmış bütün yıllarını çözdün mü

Evet canim konularim biteli aylar oluyo da tabi bitti demekle bitmiyor biliyorsun sürekli tekrar halindeyim. Çıkmış soruları da cozdum karakutulari. Deneme olarak da çözdüm ama birer kez daha denemeleri cözcem sınavdan önce.
Ya bisey sorcam bu tarihte mesela denemelerde notlarımda olmayan bilmediğim şeylere denk geliyorum 1 2 soru. bu herkeste böyle mi bende mi eksiklik var anlamadım. Notlarımı iki hocadan dinleyerek birleştirdim yani daha kaç tane dinliyim soru çözmek daha mantıklı galiba.

Ayy çok az kalmış canım rüştü hocayı izledin mi? Sınava az kala cikabilcek kelimeleri falan söylüyo. Tytde yeknesak çıkar paragraflarda tekdüzeyi gorunce yapıştırın cevabı demişti hakikaten birebir çıktı. Birsuru çıkmış böyle..
Dgs için de çekmiştir soru tahmini videosu.bunlar zaman kazandırır sınavda sana

maşalllah canım sana
bitti deyince bitmiyor haklısın . tarih yani. diğerleri öyle değil

bu bilmediğin sorulara denk gelmek çok önemli.
bu şekilde yine bilmediğini öğreniyorsun.
sınavda olmamasi için çok soru çözmek gerekiyor tarihten.

canım benim .
önerin içi teşekkür ederim.
bir kişi daha söyledi bu hocayı burdan iş yerimden .
matematik çözeceğim ya daha çok . mecburen.
türkçe kısmından da mutlaka bir 15 soru en az çözmek istiyorum bu kez
onda da çok eliyorum. en kısa sorulara bakıyorum . zaten elediğimde 15 soruyu çözüyorum .
yani o yeknesak gördüğüm soruyu direkt geçme hakkım var diyelim. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…