Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim kolay aslında mantığı anlamak gerekiyor.
Yunan sınırı kesin çözüldü ama sonra nüfus mübadelesi ve adaların silahlandirilmasinda sorun yaşadık mesela.
Boğazlar, ırak sınırı, Suriye sınırı, borçlar farklı zamanlarda tekrar gündeme geldi.

Lozandan sonra alehimize sonuçlanan sadece Musul var. Diğerleri lehimize sonuçlandı hep.
Tamam canim sağ ol inşallah masaya oturabilirsem tekrar
Bende bugün misafir geleceğini öğrendim yatılı ama ne zaman gelecekleri belli değil 😔

Kaynanam ve gorumcelerim gelecek 5 kişi.
Gelmeyin sınav yaklaştı diyemiyorum malum her sene aynı bahaneyi sunmuş oluyorum.
İnsallah az kalırlar. Az kalırlar dediğim de 4 gün sürer yine. 1 hafta da kalabilirler.

Yine bölünecek çalışmalarım, sinir oluyorum
Bana da bugün 2 gece yatılı misafir gelcek canım.. sınav zamanı gerçekten zor oluyo bu isler😑 dünden beri oturmadim desem yeridir ders çalışırken evi ihmal ediyoruz ister istemez tabi.
Eşime de patladım bi işin ucundan tutuyum demiyorsun diye. Valla bu erkeklere de uyuz oluyorum bu aralar her şeye uyuz oluyorum😄

Tamam canim sağ ol inşallah masaya oturabilirsem tekrar

Bana da bugün 2 gece yatılı misafir gelcek canım.. sınav zamanı gerçekten zor oluyo bu isler😑 dünden beri oturmadim desem yeridir ders çalışırken evi ihmal ediyoruz ister istemez tabi.
Eşime de patladım bi işin ucundan tutuyum demiyorsun diye. Valla bu erkeklere de uyuz oluyorum bu aralar her şeye uyuz oluyorum😄
Canim benim ev de o kadar berbat durumda ki,
Onlar gelecek diye cam kapı silmem gerekecek
Bende planlama yaptım, dün supurdum, bugün evi silecek, diğer gün banyo tuvalet, diğer gün cam, diğer gün mutfak dolapları...
Ne zaman gelecekleri de belli değil, kaç gün kalacakları da.
Yine onlar gelmeden yapayım birşeyler dedim.
Bugün kızımın sınavı vardı git gel 3 saat sürdü.
Böyle işler de oyalıyor zaten.

Canim benim ev de o kadar berbat durumda ki,
Onlar gelecek diye cam kapı silmem gerekecek
Bende planlama yaptım, dün supurdum, bugün evi silecek, diğer gün banyo tuvalet, diğer gün cam, diğer gün mutfak dolapları...
Ne zaman gelecekleri de belli değil, kaç gün kalacakları da.
Yine onlar gelmeden yapayım birşeyler dedim.
Bugün kızımın sınavı vardı git gel 3 saat sürdü.
Böyle işler de oyalıyor zaten.
Allah kolaylık versin canım cümlemize.. neyse artık misafir gidince bi bastiririz yeniden. Sonra bi bayram arası. Bayram bari sınavdan sonra olaydı iyiydi😅 sonra tekrar bi kamp derken zaten sınav geliyo..

Bugün de çalışamadım yemek temizlik derken. Yarn sınavım var işin kötüsü😑

Valla camları kapıları saldim ben canım zaten haziranda sürekli yağmur yağdı da. Silemedim artik sınavdan sonra girerim onlara girersem çıkamam çünkü 😑

İnşallah seninkiler de çok uzun kalmaz canım insan keyif de alamiyo akli derste olunca gerçekten:KK43:

malum her sene aynı bahaneyi sunmuş oluyorum.
En kötüsü de o insanlar artık bahane zannediyor, ne tatile gidilebiliyor gönül rahatlığıyla ne de insanlarla görüşülebiliyor. Sınav hazırlanıyorum desem ayrı sıkıntı demesem ayrı sıkıntı. Yıllardır bitmeyen sınav yapmışlar😑

Bende bugün misafir geleceğini öğrendim yatılı ama ne zaman gelecekleri belli değil 😔

Kaynanam ve gorumcelerim gelecek 5 kişi.
Gelmeyin sınav yaklaştı diyemiyorum malum her sene aynı bahaneyi sunmuş oluyorum.
İnsallah az kalırlar. Az kalırlar dediğim de 4 gün sürer yine. 1 hafta da kalabilirler.

Yine bölünecek çalışmalarım, sinir oluyorum
safran . eşin söylesin. sen diyemeszin de
anne gelmeyin 1 ay sonra sınav var. sınavdan sonra gelin desin.

günaydınn

haftasonu bir şey yapamadım diyebilirim.
sadece 1 tane dgs 2015 çözdüm . süre tutarak. süreyi yetiremedim. tüm soruları göremedim yine.
çözebildiklerim yeterli gelir mi tartışılır. umarım. :dua:

safran . eşin söylesin. sen diyemeszin de
anne gelmeyin 1 ay sonra sınav var. sınavdan sonra gelin desin.
Canim kaynanam ve görümcem olsa onlar her zaman geliyor, bunda gelmesin derim.
Ama bu diğer görümcem, yurt dışında yaşayan, 10 sene sonra ilk kez gelecek, normalde Türkiye tatilleri kısa oluyor memlekette görüşüyoruz zaten, bunda kolundan ameliyat olmak için daha uzun süreliğine geldi, ondan zamanı varket buraya da gelmek istedi.

Gelmeyin desem bir 10 sene daha belki gelemiyecek, ondan gelme demek olmuyor 😔

Canim sadece matematik yapıyorsun ve süre matematige mi yetmiyor ?
yok canım yetmedi.
eski sorulardan çözdüm.
dgs
60 soruya 135 dk verdim.
yani 50 soruluk hazırlanan yeni süreyi
yetiremedim.
turlamayı yapmaya çalıştım ama yine de takıldığım sorular oldu. bırakamadım.

Canim kaynanam ve görümcem olsa onlar her zaman geliyor, bunda gelmesin derim.
Ama bu diğer görümcem, yurt dışında yaşayan, 10 sene sonra ilk kez gelecek, normalde Türkiye tatilleri kısa oluyor memlekette görüşüyoruz zaten, bunda kolundan ameliyat olmak için daha uzun süreliğine geldi, ondan zamanı varket buraya da gelmek istedi.

Gelmeyin desem bir 10 sene daha belki gelemiyecek, ondan gelme demek olmuyor 😔
o zaman sıkıntı . denmez .
10 sene çok uzun bi süre yaa. nasıl dayanıyorlar demi.

yok canım yetmedi.
eski sorulardan çözdüm.
dgs
60 soruya 135 dk verdim.
yani 50 soruluk hazırlanan yeni süreyi
yetiremedim.
turlamayı yapmaya çalıştım ama yine de takıldığım sorular oldu. bırakamadım.
Sorular çok uzun canim paragraf gibi matematik. Zaman yetmedi için çok pratiklik gerekiyor gercekten

Bugün pegemin denemesine girdim Türkçeyi gercekten gavura sorar gibi sormuşlar genel yetenekten çıktığımda beynimi hissetmiyodum resmen.. genel kültür de çok kolay gelmedi bana. Bi coğrafya kolaydı. Gerçi vatandaşlıktan da 2 soruyu tamamen kendi malligimdan kaçırmışım yine de. Bildiğim cevaplar yani..

Güzel bi analiz yapıp misafir gidince saglam bi tekrara dönmem lazım. Biraz da uykusuz girdim sınava ondan mı bu kadar zorladı bilmiyorum da.

Tarih netlerim hala hala oturmadı gerçekten O kadar emek veriyorum sinirlerim bozuldu artık. Matematik de bi o kadar oynak. Bugün kötü geçti sınavım ya:KK43: gerçekten sans çok önemli bi faktör sınavda daha çok hakim olduğun yerlerden gelince netler fırlıyor. Ama kuytuda kalanlardan gelince hatirlayamiyorum boş bırakıyorum.
Bikac gündür tekrarlarimi yapamadım misafire hazırlıktan bunun payi da olabilir gerçi.

Tarih netlerim hala hala oturmadı gerçekten O kadar emek veriyorum sinirlerim bozuldu artık. Matematik de bi o kadar oynak. Bugün kötü geçti sınavım ya:KK43: gerçekten sans çok önemli bi faktör sınavda daha çok hakim olduğun yerlerden gelince netler fırlıyor. Ama kuytuda kalanlardan gelince hatirlayamiyorum boş bırakıyorum.
Bikac gündür tekrarlarimi yapamadım misafire hazırlıktan bunun payi da olabilir gerçi.
Benim misafir de en erken pazar günü dönerler diye tahmin ediyorum 😔

Ondan sonra sınava 25 gün kalıyor. İnşallah o zaman toparlarim biraz.

Bende bugün uzman kariyer denemesi çözdüm yine, daha sonuca bakamadım ama kötü geçti 😑

Benim misafir de en erken pazar günü dönerler diye tahmin ediyorum 😔

Ondan sonra sınava 25 gün kalıyor. İnşallah o zaman toparlarim biraz.

Bende bugün uzman kariyer denemesi çözdüm yine, daha sonuca bakamadım ama kötü geçti 😑
Sınavın güzel geçer inş🤲Sizi biryerden tanıyorum ama nereden😁

X