Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

@Safransari canım naptin geldi mi misafirlerin?

ASSOSyal ASSOSyal sen nasıl oldun canım iyisin inşallah💚
Sosyal dün enes hocanin canlı yayınını izledim bi hoca var gy gk den 88 almış matematik fazla yapmamış. Bana moral oldu size de moral olsun diye soyluyum dedim😊 bir de dershanede girdiği denemelerde çok çok yüksek yapmiyomus ama sinavda en yüksek netini görmüş 😊
Allahim cooook amiin 🤲

Bugün denemeden ciktm ben de vatandaslikta unuttuğum yerler var. Misafir varken bakamadım tabi. Bayrama kadar bi kamp yapcam özellikle genel kültür tekrarı bol soru.
Çok şükür iyiyim canım benim, bende başladım. Bol tekrar yapmam lazım çünkü sözelleri çok yapsam iyi olacak. Matematik kolay gelirse inş öyle olur ilkleri yaparim inş 🤲🥺💜 bu sozeller unutuluyor çok net kuzum🤷‍♀️

Çok şükür iyiyim canım benim, bende başladım. Bol tekrar yapmam lazım çünkü sözelleri çok yapsam iyi olacak. Matematik kolay gelirse inş öyle olur ilkleri yaparim inş 🤲🥺💜 bu sozeller unutuluyor çok net kuzum🤷‍♀️
Evet canim gerçekten çok unutuluyor
Bazı şeyleri çok iyi öğrenmiş oluyoruz bazıları unutuluyor tam oturması zor oluyo.
İnşallah yapariz sınavda Allahım insafa gelsinler biraz nolur 🤲

maşalllah canım sana
bitti deyince bitmiyor haklısın . tarih yani. diğerleri öyle değil

bu bilmediğin sorulara denk gelmek çok önemli.
bu şekilde yine bilmediğini öğreniyorsun.
sınavda olmamasi için çok soru çözmek gerekiyor tarihten.
Aynen kopamıyorum zaten genel kültürden sürekli soru çözüyorum iyi tekrar etmemi sağlıyor. Vatandaşlıktan daha çok branş denemesi cozuyorum. Diğerlerinden hem soru bankası hem branş.
Matematikte ne yapsam biliyorum soru çözüyorum artık cözebildigim kadar.
Türkçe de zaten her gün branş ya da paragraf dilbilgisinde de yanlış yaptığım konulardan soru.
canım benim .
önerin içi teşekkür ederim.
bir kişi daha söyledi bu hocayı burdan iş yerimden .
matematik çözeceğim ya daha çok . mecburen.
türkçe kısmından da mutlaka bir 15 soru en az çözmek istiyorum bu kez
onda da çok eliyorum. en kısa sorulara bakıyorum . zaten elediğimde 15 soruyu çözüyorum .
yani o yeknesak gördüğüm soruyu direkt geçme hakkım var diyelim. . :bicak: :bicak: :bicak:
Anladım canim tabi sen daha iyi bilirsin bu taktik sınavı sonuçta. Nasil en iyi yapacaksan öyle..

Aynen kopamıyorum zaten genel kültürden sürekli soru çözüyorum iyi tekrar etmemi sağlıyor. Vatandaşlıktan daha çok branş denemesi cozuyorum. Diğerlerinden hem soru bankası hem branş.
Matematikte ne yapsam biliyorum soru çözüyorum artık cözebildigim kadar.
Türkçe de zaten her gün branş ya da paragraf dilbilgisinde de yanlış yaptığım konulardan soru.

Anladım canim tabi sen daha iyi bilirsin bu taktik sınavı sonuçta. Nasil en iyi yapacaksan öyle..
ah kuzummmm yaa
vallah artık ne düşüneceğimi bilmiyorum ama bi rahatlık var.
gereksiz bir rahatlık .
neden bilmiyorum . birden geldi . dün de böyle oldum ara ara. bugün tamamen relaxxx
bi gamsızlık . bi umursamazlık . inşallah sınava kadar böyle gider. :KK53: :KK53: :dua::dua::dua::dua::dua::dua:

genel tekrar videosu var bir tane onu izliyorum.
bugün yarın böyle geçer .
aynı videoyu bir kez daha izleyebilirim yarın.

rahat olmaya çalışıyorum.
aklıma geldikçe önemli değil . olsa güzel olur. olmazsa da sıkıntı değil, diyorum kendime.

aklıma geldikçe önemli değil . olsa güzel olur. olmazsa da sıkıntı değil, diyorum kendime.
Aynen hep böyle düşün bebişim🥰💜🍒😘

günayydın gençlik

neler yapıyorsunuz .
deneme çözüyor musunuz?

sınava son 1 gün
Şimdi denemeden çıktım bu sene pegemler aşırı zor ya beynimi hissetmiyorum:KK43: gk de de çok arada kaldm 2 sık arasında ya. Off çok canım sıkılıyor artık o kadar emek:KK43:

Bu stresten kurtuluyosun inşallah canim güzel geçecek 🤗

Aynen öyle evvela nasip bazı şeyler. Hayırlısı olacaksa nasip etsin Allah.

X