Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Çok şükür iyiyim canım benim, bende başladım. Bol tekrar yapmam lazım çünkü sözelleri çok yapsam iyi olacak. Matematik kolay gelirse inş öyle olur ilkleri yaparim inş bu sozeller unutuluyor çok net kuzum

Evet canim gerçekten çok unutuluyor
Bazı şeyleri çok iyi öğrenmiş oluyoruz bazıları unutuluyor tam oturması zor oluyo.
İnşallah yapariz sınavda Allahım insafa gelsinler biraz nolur

Aynen kopamıyorum zaten genel kültürden sürekli soru çözüyorum iyi tekrar etmemi sağlıyor. Vatandaşlıktan daha çok branş denemesi cozuyorum. Diğerlerinden hem soru bankası hem branş.
Matematikte ne yapsam biliyorum soru çözüyorum artık cözebildigim kadar.
Türkçe de zaten her gün branş ya da paragraf dilbilgisinde de yanlış yaptığım konulardan soru.
Anladım canim tabi sen daha iyi bilirsin bu taktik sınavı sonuçta. Nasil en iyi yapacaksan öyle..

ah kuzummmm yaa
vallah artık ne düşüneceğimi bilmiyorum ama bi rahatlık var.
gereksiz bir rahatlık .
neden bilmiyorum . birden geldi . dün de böyle oldum ara ara. bugün tamamen relaxxx
bi gamsızlık . bi umursamazlık . inşallah sınava kadar böyle gider.

genel tekrar videosu var bir tane onu izliyorum.
bugün yarın böyle geçer .
aynı videoyu bir kez daha izleyebilirim yarın.

rahat olmaya çalışıyorum.
aklıma geldikçe önemli değil . olsa güzel olur. olmazsa da sıkıntı değil, diyorum kendime.

Aynen hep böyle düşün bebişim

günayydın gençlik

neler yapıyorsunuz .
deneme çözüyor musunuz?

sınava son 1 gün
Şimdi denemeden çıktım bu sene pegemler aşırı zor ya beynimi hissetmiyorum gk de de çok arada kaldm 2 sık arasında ya. Off çok canım sıkılıyor artık o kadar emek

Bu stresten kurtuluyosun inşallah canim güzel geçecek
Aynen öyle evvela nasip bazı şeyler. Hayırlısı olacaksa nasip etsin Allah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…