Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Vay be ne güzel masallah inşallah dgs için de aynı şekilde güzel sonuçlar alırsın canım

Ayy çok geçmiş olsun bu tansiyon da sıkıntı gercekten
Ya insan için stres berbat bir şey her seyin basi gercekten.
Anladım canım çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. Oturup son ay güzelce caliscaz inşallah. 2020de son aylar ben bayağı tempoyu düşünmüştüm deneme netlerm yüksek geliyo diye. Neyime güvendim bilmiyorum. Calistigimi sandım halbuki calismamisim son zamanlar. Son ayları güzel degerlendirseudim belki şu an farklı yerlerde olurdum
Kısmet bu seneye inşallah.
Geçmiş olsun canım. Bilmiyorum ne yapılabilir çocuğum yok bu süreci geçirmedim. Ama son aylar otur çalış bırakma bırakırsan boşa gidecek hepsi

Evde tansiyon aleti var canım ama düzenli olcmemis.
Sabah norolojiye gitti, dün cekilem emaara felan bakıldı normal temiz demiş doktor.
Üzüntülü bir dönemde olabiliyor böyle yaşlarda, bir kaç güne normale döner demiş. Tansiyon takibi yapıp 1 hafta sonra tekrar bakacak doktor.
İnşallah hafızası da yerine gelir.
Sana da çok geçmiş olsun. Dikiş yerin hemen düzeldi mi ?

Çok çok geçmiş olsun canım benim sanada annecigine de

çalış canım . bırakma. o gevşeme bende oldu bu son ay malesef . toparlanmaya çalışıyorum.

geçmiş olsun . çok şükür temiz çıkmış.
dikiş yeri fena değil. acıyor bugün . pantolona takılıyor çünkü.
dikiş alınacak işte 5 güne falan

Ben de birakmak istemiyorum elimden geleni yapacagim artik.

Deneme sınavına girdim sabah.
Reglimin ilk günü başım da ağrıyordu. İlaç içip gittim ama tam geçmedi.
Derken şimdi baktım ki sonuca berbat bir net yapmışım.
Geçen denemeden 25 net daha düşük
Anneme üzüntü, regl, baş ağrısı herşey üst üste geldi sanırım.
Neyse ki salı günü yine var, inşallah onda daha iyi alırım.

sıkma canını.
her deneme aynı olmaz . biri iyi olur biri olmaz. denemelerin de bazıları fena zor yani.
gerçek sınav değil sonuçta .
osym nin soruları daha makul biliyorsun.

Canım insanız, her şey bizim için. Yaşadığın üzüntüler kolay değil. O yüzden bir de buna üzülme düzelir

Canım netlerin oynaması normal zaten biliyorsun. O günkü ruh haline göre bile aşırı değişiyor sıkma canını. Önemli olan sınavda ne yapacağımız
bence sıfat tamlamasi
Ben yine neyi kaçırıyorum ya neden ne süreci iletişim süreci?

Doğru mu canım,ben öyle düşündüm

Canim benim dilbilgisi zayıf baya.
Noktalama yazım kuralları ses bilgisini yapıyorum denemede sadece

Doğru mu canım,ben öyle düşündüm

Valla bende doğru mu yaptim acaba merak ettim
Evet evet sıfat tamlamasi olarak almış canım da.. neresinden tutsam konduramadim..
Ne süreci iletişim süreci diyip durdum kendi kendime sınavda nasıl süreç iletişim süreci de olmuyor ki nitelemis desem. Sen neden sıfat dedin canım?
Canim benim dilbilgisi zayıf baya.
Noktalama yazım kuralları ses bilgisini yapıyorum denemede sadece
Benim aslında çok iyidir dilbilgiisi ama anlamadım son zamanlarda bayağı ayrıntıya girmeye başladılar.

Süreç kelimesini nitelediği için dedim bende canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…