Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar güncel kitabım geldi.
Ben çok beğendim beklediğim gibi kalin büyük bir şey değil en çok onu sevdim😂 çok rahat okunur sınava kadar.

Ben kendim yazacaktım mesela sporcuları bi arada parada ismi olanları bi arada. Aynı o şekilde yapmislar cok hoşuna gitti. Gruplandirinca daha iyi kaliyo insanin aklında yazmaya değmezmiş çok zamanımı alırdi bir de mutlaka eksik kalırdı.

Kızlar güncel kitabım geldi.
Ben çok beğendim beklediğim gibi kalin büyük bir şey değil en çok onu sevdim😂 çok rahat okunur sınava kadar.

Ben kendim yazacaktım mesela sporcuları bi arada parada ismi olanları bi arada. Aynı o şekilde yapmislar cok hoşuna gitti. Gruplandirinca daha iyi kaliyo insanin aklında yazmaya değmezmiş çok zamanımı alırdi bir de mutlaka eksik kalırdı.
Verimli olur inşallah canim.
Bende önümüzdeki ay alacağım, elimdekini bitirmeliyim bir lac defa önce.

Verimli olur inşallah canim.
Bende önümüzdeki ay alacağım, elimdekini bitirmeliyim bir lac defa önce.
İnşallah canim
Yarın yeni planima başlıyorum
Hergun deneme + pegem 30 lu ders denemelerinden 1 er tane ve konu tekrar.
Yanında da güncel okuyacağım

Verimli olur inşallah. 30 günüm böyle geçecek. Sonra da sınava birşey kalmıyor zaten 🥺
Canım peki soru bankası cözmücek misin artık? Ben sınava kadar devam etcem galiba eksik olduğum konulardan soru çözmek iyi geliyo hala biseyler öğreniyorum😐

Bir de mesela deneme çözdün analiz ettin sonra 3 genel kültür dersinden branş deneme sonra tekrar paragraf rutinine devam etcek misin? Kendime uyarlarim belki diye ayrıntılarını öğrenmeye çalışıyorum canim😄 gerçi hepsini her gün yapsam çok zamanımı alır benim eksiklerim var.

İnşallah canim

Canım peki soru bankası cözmücek misin artık? Ben sınava kadar devam etcem galiba eksik olduğum konulardan soru çözmek iyi geliyo hala biseyler öğreniyorum😐

Bir de mesela deneme çözdün analiz ettin sonra 3 genel kültür dersinden branş deneme sonra tekrar paragraf rutinine devam etcek misin? Kendime uyarlarim belki diye ayrıntılarını öğrenmeye çalışıyorum canim😄 gerçi hepsini her gün yapsam çok zamanımı alır benim eksiklerim var.
Soru bankam kalmadı canim.
Artık ogrenebildigim konuyu öğrendim, ogrenebildiklerimi yapayım yeter, şimdiye kadar ogrenemedigimi de soru bankası çözüp pekistirmekle ugrasmayacagim.

Pegem ders denemelerini çözmeden de, konu tekrarı yapıp anayasa coğrafya ve vatandasliktan, her gün 1-2 konu, öyle ders denemesi çözeceğim.

Türkçe matematikte tekrar yapmadan ders denemesi çözerim.

Yediiklim dersane denemem çok çok kötü bir net geldi. Şimdi YouTube den onların çözüm videosunu izleyeceğim baştan sona.

Selami hocanın soru bankasından da 8 test kaldı, onun çözüm videolarını izleyip, kitaptaki soruları çözeceğim. Bugün bunları tamamlayıp yarın yeni programima temiz bir kafayla başlarım inşallah.

Bugün komşularla piknik yaptık, dersin başına oturmadim daha.

Soru bankam kalmadı canim.
Artık ogrenebildigim konuyu öğrendim, ogrenebildiklerimi yapayım yeter, şimdiye kadar ogrenemedigimi de soru bankası çözüp pekistirmekle ugrasmayacagim.

Pegem ders denemelerini çözmeden de, konu tekrarı yapıp anayasa coğrafya ve vatandasliktan, her gün 1-2 konu, öyle ders denemesi çözeceğim.

Türkçe matematikte tekrar yapmadan ders denemesi çözerim.

Yediiklim dersane denemem çok çok kötü bir net geldi. Şimdi YouTube den onların çözüm videosunu izleyeceğim baştan sona.

Selami hocanın soru bankasından da 8 test kaldı, onun çözüm videolarını izleyip, kitaptaki soruları çözeceğim. Bugün bunları tamamlayıp yarın yeni programima temiz bir kafayla başlarım inşallah.

Bugün komşularla piknik yaptık, dersin başına oturmadim daha.
Anladim canm kolay gelsin.

Yediiklimin kaçıncı denemesine girdin?Ben de bugün çözdüm de 5.yi

Nasılsın geçti canimcim.
Valla canım o iyi geçti ama mesela bugün de yaptım bugünkü de orta halli geçti. Değişiyor denemeden denemeye artik netlerime takılmıyorum hangi konularda yanlis yapıyorum ona bakıyorum
Tansiyonu yüksek çıkıyor canim.
Büyük ihtimal bu hafta tansiyon takibinden sonra tansiyon ilacı kullanacak artık.

Hafızası da geri geldi şükür, o hafzasi kaybettiği tansiyonunun 20 ye çıktığı günü hatırlamıyor sadece
Çok şükür çok sevindim canım inşallah daha da iyi olur🤗

Tansiyonu yüksek çıkıyor canim.
Büyük ihtimal bu hafta tansiyon takibinden sonra tansiyon ilacı kullanacak artık.

Hafızası da geri geldi şükür, o hafzasi kaybettiği tansiyonunun 20 ye çıktığı günü hatırlamıyor sadece
çok şükür canım. geçmiş olsun.
tansiyon ilacı kullanır artık dediğin gibi. sağlıklı olsun yeter ki.
Valla canım o iyi geçti ama mesela bugün de yaptım bugünkü de orta halli geçti. Değişiyor denemeden denemeye artik netlerime takılmıyorum hangi konularda yanlis yapıyorum ona bakıyorum

Çok şükür çok sevindim canım inşallah daha da iyi olur🤗
çok iyi canım. önemli olan yanlışlara yönelmek haklısın.
ben de hafta sonu boş geçirdim . ders anlamında.
çok yorucu bir haftaydı aslında.
bugün geldim az az . ilk sorulardan çözmeye başladım . rasyonel faktoriyel . ilk 10 soruyu . sonra gün içinde diğerlerine de bakabilirim umuyorum

günaydın günaydın kızlar
alerjim tuttu. ilaç içtim. o da uyku yorgunluk yapıyor.
umarım sınav günü böyle bir şey yaşamam.

dayım rahatsız.
son evrede.
durumu da hiç iyi değil artık. evde. yemiyormuş . istifra. vs .yaşı 57. yakalandığı yaş ise 52 . tam emekli olduğu zamanlar.
onun verdiği bir mod düşüklüğü .
umarım sınava kadar dayıma da bir şey olmasın.
yoksa tamamen bırakacağım . neyse ki az kaldı. kafam götürmüyor ders soru vs

X