Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Allah sağlıkla güzel günleri birlikte geçirmenizi nasip etsin dayınızla. Sınavınızda iyi geçicek hiç merak etmeyin bende seneye giricem nasıl çalışmam gerek nerden başlamam gerek bilmiyorum sizlerin nasıl çalıştığınıza bakmak içşn geldim

hoş geldin .
hangi sınava gireceksin . kpss mi dgs mi ales mi
iyi yaptın . gel tabi.

Rabbim şifa versin canım

Yediiklim TG 12 denemesinden çıktım.
7 Türkçe yanlışım var
Ben Türkçeyi halledemiyorum
Aylardır hergun paragraf çözüyorum ama kafam kalın sanırım
Matematikten 2 soruya da dakikalarca uğraştım yapamadım.
Çözüm videoları yüklenince bakicam, soru mu yanlis ben mi goremiyorum

emin olmadığın soruları boş geç istersen safran. emin olarak mı işaretliyorsun

matematik 2 soruyu merak ettim.

Canim çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin insallah
Alerji benim de berbat bu sabah aşırı tikanmis şekilde uyandım
Ama dün kokulu mum yakmistim evde ondan arttı galiba benimki. Alerji hapimi da alamadım doktor grevdeymis gittigimde bir daha da gidemedim.
Valla canım bu zamanlar türkce benim de sinirimi bozmaya başladı. Her gün o kadar paragraf çöz çöz birsuru yanlış insanin cani sıkılıyor.. bugün türkcenin matematiği diye bi kanalın paragraf videosunu izledim felsefi paragraflarla ilgili.. ya iyi güzel anlatıyorlar da bazı sorular gerçekten çok ağır.. taktikler hep aynı. Ama sınav anı öyle olmuyo işte.

Artik elimden geleni yapmaya devam ediyorum napiyim sınavda inşallah en yüksek netimizi görürüz kendimi öyle motive ediyorum.
Kimi denemede matematikte birsuru zaman kaybediyorum kolay sorular da güme gidiyo kiminde Türkçede.. bilmiyorum keşke genel yetenek kısmı ölse beni sevdiğim Türkçeden soğuttu ya

emin olmadığın soruları boş geç istersen safran. emin olarak mı işaretliyorsun

matematik 2 soruyu merak ettim.
Kitapçıkta çözecek yer kalmadı, optik okuyucusunun arkası boştu, oraya çözdüm kaç kez.
Cevaplarin çözümlü olduğu kitapçık vermiyorlar. Çözümlere YouTube de hoca çözüyor ordan gorebiliyorsun. Bu deneme çözümleri De yuklenmemis. Bende göremedim henüz.

Dediğin kanalı bende takip ediyorum ama videolarını izlemedim henüz. Göz atayım bir.

Bizim.binada da düğün var bugün ve yarın, davul sesi ders çalıştırmıyor

Denemede beni uğraştıran 3 soru.
Cevaplarını siklarda olmayan sayılar buldum.
canım hatalı sorular .
ben de senin gibi 420 buldum satılan A gurubu ürünleri

diğer yaş probleminde de yine şıklardan da gittim . ama sıklardan bile ulaşılmıyor sonuca. şıklar hatalı.
33 yaşında olursa 2001 de yaşı . kardeşi 24
1968 doğumlu oluyor ve o zaman mehmetin yaşının rakamları toplamı da 24 yapıyor.

böyle saçma salak sorular kesinlikle olmuyor osym de. o yüzden denemelerden de hoşlanmıyorum.
moral motivasyon açısından .osym candır. onların soruları harika. zor sorusu da olsa harika oluyor.

böyle saçma salak sorular kesinlikle olmuyor osym de. o yüzden denemelerden de hoşlanmıyorum.
moral motivasyon açısından .osym candır. onların soruları harika. zor sorusu da olsa harika oluyor.
Canim Yediiklim denemesi bu.
Kaç ile ilçeye dağıtılıyor, Türkiye geneli sınavı yani biraz dikkatli olmaları gerekiyor

Kızlar matematik çözmek için oturuyorum 3 saat mat çözmeyi hedefleyip ilk yarım saatte sıkılıyorum.. Devam edemiyorum.
Mat netlerim yükselmiyor.
Sevmediğim konuları çözmek istemiyorum. Çözemediğim sorular da da hemen sıkılıyorum. Mat netlerini yükseltmek için ne yapmalıyım.
Soru çözüm videoları izlemek mi soru çözmek mi?

Canim Yediiklim denemesi bu.
Kaç ile ilçeye dağıtılıyor, Türkiye geneli sınavı yani biraz dikkatli olmaları gerekiyor
yani .
bu sorular oluşturuldu diyelim değil mi.
2 matematik hocası bu soruları yazdı.
2 matematik hocası da bu soruları çözmeli .
sonra baskıya gitmeli sorular . il ilçelere dağıtılmalı.
kontrollleri yapılmadan . sorular çözülüyor mu çözülmüyor mu . savsak iş yapmışlar. dünya para kaldırıyorlar .

bu da bir yaklaşım. size o iyi geliyorsa oradan ilerleyin.
hangi konulara ilginiz varsa o konulara yönelin.
problemler zevklidir . soruların çoğu da oradan geliyor sanırım. kpss ye mi gireceksiniz.

bu da bir yaklaşım. size o iyi geliyorsa oradan ilerleyin.
hangi konulara ilginiz varsa o konulara yönelin.
problemler zevklidir . soruların çoğu da oradan geliyor sanırım. kpss ye mi gireceksiniz.
Problemleri iyi çözüyorum. Cebir bölümünde konuları bilsem de sorular sıkıyor beni ama hoca anlatınca anlıyorum.
Kpss önlisans gireceğim (2ekim)

Problemleri iyi çözüyorum. Cebir bölümünde konuları bilsem de sorular sıkıyor beni ama hoca anlatınca anlıyorum.
Kpss önlisans gireceğim (2ekim)
Belli başlı soru çıkan konulara yoğunlaşıp onları halletmem daha iyi olacak sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…