Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kendin mi cikardin canim mesela ne kadar bi özet? Ayy ben takıntılıyım galiba illa ayrintya gircem yoksa bir şey kaçırırım gibi geliyo
Aslında bu kötü bir şey kpss gibi bi sınav icin
Evet kendim çıkardım canım, video dinledim yazdim. Detay yok. Okuyup geçiyorum sadece.

Kendin mi cikardin canim mesela ne kadar bi özet? Ayy ben takıntılıyım galiba illa ayrintya gircem yoksa bir şey kaçırırım gibi geliyo
Aslında bu kötü bir şey kpss gibi bi sınav icin
Aslında Sinavda 100 soru genel sorular, 20 soru ayrıntı. Biz ayrıntıda boğulduğunuzdan 100 u de yapamıyoruz.
Biz stresten okudugumuzu anlamıyoruz ki canlar. Gerçekten boguyoruz kendimizi. Geçen sene çıkan sayısal mantık sorusu o kadar kolaymış ki ama soru bir sayfa. Cevabı ise 3 rakamın toplami

Aslında Sinavda 100 soru genel sorular, 20 soru ayrıntı. Biz ayrıntıda boğulduğunuzdan 100 u de yapamıyoruz.
90 alip nasıl stres yapmıyorlar. Neden aynı soruyu okuyup yapamıyoruz valla çözemiyorum bana o an adımı sorsa mehmet derim herhalde ondan kitapciga adımı yazarken bile 199999 kere kontrol ediyorum

Biz stresten okudugumuzu anlamıyoruz ki canlar. Gerçekten boguyoruz kendimizi. Geçen sene çıkan sayısal mantık sorusu o kadar kolaymış ki ama soru bir sayfa. Cevabı ise 3 rakamın toplami
Evet canım sayısal mantık soruları genelde daha basit oluyo gercekten. Zor bi iki problem oluyor mutlaka denemelerde ben zorlara uğraşmadan önce mantıkları aradan çıkarıyorum. Zaman kalırsa zor problemlere bakıyorum genelde kalmıyor ama neyse
Çok tatlısın sosyal ya
Bence de onları her gün okumamistir

Bugün içimde bi sıkıntı var Allah hayra çıkarsın inşallah. Çok yorgunum kafam çok dolu ondan biraz da galiba

Sürekli bi iş çıktı masadan kalkmak zorunda kaldım az calisabildm bugün
Canım dün ben öyleydim, resmen yatak döşek hasta oldum biranda atak yasadim sanki, öyle korktum ki rabbim korktuklarimizdan emin eylesin hayir olsun

Heyecanlandım cevap için

Yargı yayınevinin kitabıydi. Kaç sayfa hatırlamıyorum . Kalın değildi. Sen kitabının gorselini atarsan .diyebilirim ki. Böyle bir şeydi yada kalındı, inceydi vs.
tarih her gün tekrar yaptım konu konu. Hiç bırakılmaya gelmiyor tarih. Unutuluyor. Coğrafya iyiydi benim. Her gün soru çözdüm sadece tekrar işe kısaltmalara baktım.. . Madenler vs oluyor ya . Goller .onlar ile ilgili kısaltmalar.

Bugün içimde bi sıkıntı var Allah hayra çıkarsın inşallah. Çok yorgunum kafam çok dolu ondan biraz da galiba

Sürekli bi iş çıktı masadan kalkmak zorunda kaldım az calisabildm bugün
Canim
Annem de bir tanidigin cenazesindeydi 2 gündür.
Cenazede birden hafızası yitirmiş ben derseyim demeye felan başlamış. Acile goturmusler, tansiyon 20 cikmisonu düşünmüşler, zihni gidip duruyor. Geçmişi hatırliyor yeni yaşadığı şeyleri unutup duruyor. Emaar çekmişler temiz cikmis eve gönderdiler şimdi.

Durmadan ben derseyim nasıl geldim deyip soruyor unutup bir dk sonra tekrar soruyormus.

Yarın norolojiye götürecekler. Benim de aklım orada. Çok çok üzüldüm.

Ayy çok geçmiş olsun canım benim, tansiyon çok etkiliyor tüm vücudu onsan olmuştur. Rabbim acil şifalar versin inşallah. Off bu üzüntüler hiç olmasa

Canimcim benim de kendi notlarım. Tarihi daha çok tekrar edeyim Bende . Cografyada haritalarda gitmek gerek

Canim onlisansla lisans netleri arasında çok fark var. Ben 76 netle 87 puan almıştım.

Lisantam 87 puan için 87 net felan gerekiyor sanırım. Yani önlisans sınavı da daha kolay oluyor, puan da daha iyi geliyor.
Aynen canım çok farklı. En az 88 net çıkarmak lazım şuan bizim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…