Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugün günüm iğrenç geçti ya bi iki yazi okudum bu aylarda netleriniz 90 100 civari olmali diye. E olmuyo yani yapamıyorum ne yapıyım birakiyim mi. Herkes o kadar kesin konuşuyor ki insanın canını sıkıyorlar motive etcekleri yerde.
Canım sen takılma onlara,üç beş kisiyi genelle kiyaslamamak lazım 🤷‍♀️ ona bakarsan daha yeni başlayıp konu çalışanda var🤔 bu sınava bir dünya i san giriyor,sanıyor musun ki herkes 90 nette 🤔 onları düşünüp kendini üzme, onundekine odaklan😍 derece duragini dinledim dün dedi ki ben hiç sınavda yaptığım neti görmemiştim. En yüksek netiniz sınavda geliyor diye🤷‍♀️

Bilmiyorum ki yanlış sayfaya mi yazdım canım ama adını yazınca o cikti
Canım sen takılma onlara,üç beş kisiyi genelle kiyaslamamak lazım 🤷‍♀️ ona bakarsan daha yeni başlayıp konu çalışanda var🤔 bu sınava bir dünya i san giriyor,sanıyor musun ki herkes 90 nette 🤔 onları düşünüp kendini üzme, onundekine odaklan😍 derece duragini dinledim dün dedi ki ben hiç sınavda yaptığım neti görmemiştim. En yüksek netiniz sınavda geliyor diye🤷‍♀️
İnşallah canim ya. Hayır bunu demenin amacını çözemiyorum yani. ne oldu yani şimdi yapan zaten yapmaya devam etcek yapmayanın da moralini bozdu.
Evet ben de dinlemiştim onu..
Bilmiyorum ya bugün çok negatifim toparlanamadım bi😔
Aslında tüm sosyal medyadan uzak kalmak lazım şu süreçte en güzeli.

Bugün günüm iğrenç geçti ya bi iki yazi okudum bu aylarda netleriniz 90 100 civari olmali diye. E olmuyo yani yapamıyorum ne yapıyım birakiyim mi. Herkes o kadar kesin konuşuyor ki insanın canını sıkıyorlar motive etcekleri yerde.
Canim önüne gelen yorum yapıyor boşver.
Şu sizin tabsiye ettiğiniz kız yiutubedeki yorumlarını hiç beğenmedim mesela.

Bilmiyorum ki yanlış sayfaya mi yazdım canım ama adını yazınca o cikti

İnşallah canim ya. Hayır bunu demenin amacını çözemiyorum yani. ne oldu yani şimdi yapan zaten yapmaya devam etcek yapmayanın da moralini bozdu.
Evet ben de dinlemiştim onu..
Bilmiyorum ya bugün çok negatifim toparlanamadım bi😔
Aslında tüm sosyal medyadan uzak kalmak lazım şu süreçte en güzeli.
Aynen kuzu bazen bende diyorum kapat hepsini kurtul,zaten üç ay kalmış ölmezsin 😖 mutlaka yapan vardır tabi ama genele bakınca düşüktür. Yoksa herkes 90 alırdı 🤷‍♀️ bizim gibide çok insan var, hava kötü ya ondan böylesin, geçer 💪 kamp var hadi💜

Canim önüne gelen yorum yapıyor boşver.
Şu sizin tabsiye ettiğiniz kız yiutubedeki yorumlarını hiç beğenmedim mesela.
Canim bu gördüğüm kişi başka biri.. şimdi burdan yazmıyim da bilindik biri çünkü..

Yani tabi o da her konuda söyledikleri birebir doğru değil ama almam gereken yerleri aldım ondan ben canım

Aynen kuzu bazen bende diyorum kapat hepsini kurtul,zaten üç ay kalmış ölmezsin 😖 mutlaka yapan vardır tabi ama genele bakınca düşüktür. Yoksa herkes 90 alırdı 🤷‍♀️ bizim gibide çok insan var, hava kötü ya ondan böylesin, geçer 💪 kamp var hadi💜
Evet canım yürüyüşe çıktım üstüme çamur yağdı hahshsh😅 geri geldim.
Bir de yarın tg denemem var dershanede onun da etkisi var sanırım..
İnşallah şu netler artar yoksa cildircam düşün düşün 😑
Haklisın valla...

Evet canım yürüyüşe çıktım üstüme çamur yağdı hahshsh😅 geri geldim.
Bir de yarın tg denemem var dershanede onun da etkisi var sanırım..
İnşallah şu netler artar yoksa cildircam düşün düşün 😑
Haklisın valla...
Gerçekten tekrar ve deneme kampına girmemiz lazim kuzu😍

Sinavcopy fiyat verdi mi canım 🤷‍♀️ of bende watsap yok ,yine yüklemem gerekecek. Bu elimdeki denemeler bitince almak istiyorum 🤔
Canim verdi inceledim.
Benim kendi elimde de 2022 tg ler olduğu için onları kendim pdf olarak gönderip fiyat almam lazım. Bi ara hazırlayıp hepsine atcam.

Bir de karakutular 2022 yok listede onları da kendim atcam

Deneme deyince dün görünce ekran görüntüsü almıştım. Fotokopi de var bu sayfada
Screenshot_2022-04-17-03-25-56-028_com.instagram.android.jpg
Screenshot_2022-04-17-03-26-13-028_com.instagram.android.jpg

Çok keskin konuştuğu için mi canım
Evet canim.
Matematik neti nasıl artırılır diye videosunu izledim, çok pahalı bir kalem alın demiş. Pahalı kalemle yazma hevesiyle matematik çözersiniz demiş.
Ramazan yetkini dinlemeyen bu sınavı kesinlikle yapamaz demiş, sanki başka tarih hocası yok.

X